Göz Makyajı Kirpik Uzatma Hakkında

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bellalabella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
79
96
35
Merhaba,

Kirpiklerim çok sık ama çok kısa. Hint yağı, badem yağı, e vitamini ampul ve bepanthen ampul kürü yapmak istiyorum. Pratik olması için hepsini karıştırıp gölgede saklayabilir miyim acaba? Yoksa her seferinde taze mi yapmak lazım? Ampüller zaten tek sefer de bitmez ki, saklamazsam ziyan olur gibi geliyor. Acaba etkisini yitirir mi böyle de? Ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler:)

Hemen konuya girmek istiyorum. Kakao yağlı kremler kaş kirpik uzatıyor. Arkadaşlar ben çok uzun zamandır kaş kirpik için araştırmalar yapıyorum. Yağları sürmekten nefret ediyorum. Çünkü sürekli gözüme akıyor. Yakıyor ve yaşartıyor gözümü. Gece sürüp yatamıyorum yastığı batırıyor. Yani yağları sürmekten bıktım ve ne yapabilirim diye düşündüm. Kayısı çekirdeği kremi ve acı badem kreminden daha ucuzdu bu kakao yağlı krem. Madem kakao yağı kaş kirpik uzatıyor ben de gerçek yağ içeren emilmesi güzel olan bi krem almayı düşündüm. Bilindik bir markanın kremini aldım. 1 aydır gündüz ve akşamları kullanıyorum. Müthiş derecede kaşlarımı gürleştirdi. Kirpiklerimi uzattı. Benim kirpiklerim düz ve kısadır. Kendimi ilk defa böyle gördüm. Kaşlarımın boşluklarını hiçbir yağ dolduramamıştı. Bu kreme gerçekten bayıldım. Bir yere gitsem hep yanımda taşıyorum. Gece orda kalırsam süreyim diye. Eski bir maskara kabına boşaltmak istemedim. Onunla süremiyorum. Size tavsiyem, ben lip gloss şişesine boşalttım kremi. Şırınga yardımıyla ya da pipetle boşaltabilirsiniz. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. Uzun tuttum hakkınızı helal edin ama bu konuda çok sıkıntılı olanları biliyorum. Ben de öyleydim. mutlaka öneriyorum. Hem akmıyor hemen emiyor :)

Her perşembe gecesi toz sürme sürüyorum 1 ayda bile inanılmaz etkisini gördüm kirpiklerim sık ve düz ama uzun değildi hatta kirpik kıvırıcısı yüzünden bi kısmı kesilmişti 1 ayda eski halinden daha uzun oldu eğer gözleriniz acımazsa tavsiye ediyorum

Hatta size şöyle çok kötü hazırlanmış bi fotoğrafımı bırakıyorum :halay: kesinlikle ben de çok işe yaradığını kanıtlamak için çekmiştim herkese gösteriyorum kirpik sever gacılara faydam olsun diye:halay:

Eklentiler

• PicsArt_09-22-05.15.04.jpg
    PicsArt_09-22-05.15.04.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 98
Hatta size şöyle çok kötü hazırlanmış bi fotoğrafımı bırakıyorum :halay: kesinlikle ben de çok işe yaradığını kanıtlamak için çekmiştim herkese gösteriyorum kirpik sever gacılara faydam olsun diye:halay:
Evet abla söylediğin iyi oldu ben onu unutmuşum ya harbiden ismid sürmesi müthiş uzatıyo çinko var onda :KK70:

Nasıl yapıyorsunuz maya maskesini? :)
Ilıktan az daha sıcak su ya da sütle. Sütle yapmanı tavsiye ederim mayanın protein oranını artırıyor. Kaşa kirpiğe çok faydalı oluyo. Ben tesadüfen yüzüme maskesini yaparken tüyleri uzattığını görünce maskeyi bıraktım. Sonra araştırdım. Bütün vitaminler mayada resmen. Çok şaşırdım. Madem tüy uzatıyo kaşıma kirpiğime süreyim dedim. Macun kıvamına getirdim onu. Kaşımın çıkmasını istediğim yerlerine ve kirpik diplerime sürdüm. 1 haftada yeni tüyleri görüyosun resmen :)

X