Kirmizi sivilce lekesine cozum

Mesing

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
1.605
394
Beyaz tenliyim ve yagli karma cilde sahibim kizlar sivilce cikmasi kadar onun yaninda bile gecmeyen kirmizi lekeler kaliyo uzun zaman ve goruntu hic hosuma gitmiyo sizce neler yapilabilir kesin coxum icin dogal bitkisel vs yada kremler onerileriniz neler yardimci olurmusnz

Beyaz tenliyim ve yagli karma cilde sahibim kizlar sivilce cikmasi kadar onun yaninda bile gecmeyen kirmizi lekeler kaliyo uzun zaman ve goruntu hic hosuma gitmiyo sizce neler yapilabilir kesin coxum icin dogal bitkisel vs yada kremler onerileriniz neler yardimci olurmusnz
Canim ben bu ara serumlari arastirdim günes lekeleri ya da sivilce lekeleri icin 2 ürün aldim kullanıyorum gozenek kücültücü etkisi de varmis.Benim cildimde karma yağlı.

Kantaron yagi kullanmanizi oneririm hucre yenilenmesini sagladigi icin o bolge kuruyarak dokuluyor yeni cilt dokusu cikiyor zamanla yaglar saf dogal olacak ama aktarlarda fabrikasyon var genelde. Daha eski kahverengi gunes lekeleri tarzi lekelere de at kestanesi yagi ile beraber kantaron cok etkili oluyor. Ben bazen peeling yaparim gece sonrasinda bunlardan cildime bol bol yedirir yatarim sabah kalktigimda bile fark eder puruzsuz olur.

X