Kiraz sapı suyu

kiraz sapı yalnız kaynatılmıyor diye biliyorum. maydonozun sapları ile beraber kaynatılıp, akşam yatmadan önce içilip yatılırsa sindirime ve idrar yolu enfeksiyonlarına iyi geldiği söyleniyor. ben bizzat tecrübe ettim gerçekten hem sindirimi hızlandırıyor hem de iltihap sökücü özelliği var. kiraz sapının yalnız kaynatılıp suyunun içildiğini ilk defa sizden duydum...

kızlar geçen aktardan sordum
daha gelmediğini ve meyveler tüketilip bittikten sonra kurutulup getirileceğini söyledi
daha bi ay kadar zaman var ama bazı yerlerde vardır yha

arkadaşlar aktarlarda var,hem kapalı hem açık,ben açık alıyorum ,100 gr alıyorum 2,5 hafta gidiyo,bide bana mısır püskülü ile kaytanırsanız daha çok etki eder demişlerdi,mısır püskülü de alıyorum ayrıca ikisini birlikte demlendiriyorum,hergün bir bardak içiyorum,2 aydır kullanıyorum ve çok etkisini gördüm,karnım 2 aydır hiç olmadığı kadar dümdüz,hafiflediğimi hissediyorum.bende çok ödem varmış demekki,önceden hep şiş şiş dolaşıyodum,bana çok iyi geldi,

Ben de kiraz sapını denedim. Diyette en önemli şey unlu mamul,yoğurt,peynir hiç yememek.sebze,meyve,ızgara tavuk,balık yemek ve her gün daha fazla hareket etmek lazım.

arkadaşlar ,genellikle bu tür kürleri biryerlerden duyarız sonra heyecanla bunu yapanların olup olmadığını araştırmaya girişiriz.sonra bir kaç gün deneriz ve mucize bir etki bekleriz.sonra da hiçbir yararı olmadı bana deyip bırakırız.bu bir çok kür için geçerli.şöyle bir sitede gezinirseniz bunun örneklerini bol bol görürsünüz.benim sizlere söyleyeceğim şu:kiraz sapı,mısır püskülü........ gibi ödem attırıcı bitkilerin hemen birkaç gün içildikten sonra zayıflatacağını sanmayın.siz herhangi bir şekilde yemenize dikkat etmeyip spor yapmadıktan sonra istediğiniz kadar için.ama bunların etkisini sadece zayıflamayla ölçmeyin.eminim vücudumuzdaki ödemi atmıştır ve yenilenmesine sebep olmuştur.ben birçok kür deniyorum ve bunları yaparken aman beni zayıflatıyor diye bakmıyorum.mesela birer hafta arayla lahana suyu içiyorum.gün içinde istediğim bir bitki çayını içiyorum.bazen kiraz sapı,mısır püskülü avakado yaprağı sinameki karışımını içiyorum.bunlar bedenimi temizliyor diye olaya bakıyorum ve zevkle yapıyorum...bunu hergün yapmak belki sizleri sıkabilir ama 2 günde bir 3 günde bir yaparsanız külfette gelmez.yapan arkadaşlar bence yapmaya devam edin,özellikle muayyen günlerinizde...sizi çoook hafifletecektir.naçizane fikirlerim kızlar bunlar :))))))))

kiraz sapı yalnız kaynatılmıyor diye biliyorum. maydonozun sapları ile beraber kaynatılıp, akşam yatmadan önce içilip yatılırsa sindirime ve idrar yolu enfeksiyonlarına iyi geldiği söyleniyor. ben bizzat tecrübe ettim gerçekten hem sindirimi hızlandırıyor hem de iltihap sökücü özelliği var. kiraz sapının yalnız kaynatılıp suyunun içildiğini ilk defa sizden duydum...

bende maydanozla kaynatıp içiyorum gece yatmadn ve sabah kahvaltıdan önce.. bende ödem bile atmadı yaww.. hala şişim.. şişkoluğu geçtim bariz şişim yani :KK43::KK43: idrar yolları için içiyordum ama ben wc ye de ilk içtğim günler daha sık çıktım sonra hiç fark etmedi.. ben napim yaa :KK43::KK43:

aynen katılıyorum :) bende zayıflatsın yağlarımı eritsin diye değilde şişkinlik varsa gitsin ödem gitsin diye bakıyorum. vcdm temizlensn diye. elma çayını kiraz sapı suyunu ara ara içiyorum nar da yiyebilirsiniz nar çok faydalı :) ayva zaten diyet dostu :) bence hemen işe yaramadı diye bırakmayın

ben regl olmadan önce hissetmeye başladğm an göğüslerim şiştiği an içmeye başlıyorum kirap sapını adetime 3 gün varsa nedense o gün hemen oluyorum ne zaman yaptysam hep öyle oldu :)

üç gündür yani reglim başladığından beri içiyorum bol bol wc ye çıkarıp ödem attırıyo ve sancılara iyi geliyor ama zayıflattığını sanmıyorum. bundan sonra her ay düzenli içerim artık

4 gundur iciyorum ve 1 kilo verdim ustelik regl olmama bikac gun var.kilom normalden 1 kilo fazla cikar hep ama bunun sayesinde eksik cikiyo ustelik tok tutuyo tatli krizi falan kalmadi muthis biseymis tavsiye ederim

4 gundur iciyorum ve 1 kilo verdim ustelik regl olmama bikac gun var.kilom normalden 1 kilo fazla cikar hep ama bunun sayesinde eksik cikiyo ustelik tok tutuyo tatli krizi falan kalmadi muthis biseymis tavsiye ederim

arkadaşlar tam olarak ne kadar kaynatıcam 30 dk diyen var 5 dk diyen var bunun dısında sabah içmeye başladığımda yine kaynatıcakmıyım acıkca bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende yarin deneyecem kiraz sapini bitkileri karistiriyoruzda bir zarar olmasin ben 9 lucayda iciyorum

4 gündür içiyorum çok farklı bir şey olmadı bende ama tadı çok güzel oysa ben herşeyi içemem devam edeyim içmeye belki iyi gelir bilinmez

Doğadan ya da liptopun kiraz saplı form çayını içsek olmuyor mu ya? :KK31:
ben liptonunkini aldım instagramda bi sayfada okudum bir bayan bu çayla 4 kilo vermiş bence içilmesi gerekiyor faydası çok var eğer araştırdıysanız inşallah hepimiz faydasını görürürz :)

X