Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kinamda hangisini giymelıyım ? ??

ben bu kına bindallılarını beğenmiyorum. gelinlik gibi seçemiyosun da hepsi birbirinin aynısı basit geliyor bana. o yüzden bence diğeri daha hoş ve şık. bindallıdan da daha kabarık gibi.
Ewet daha kabarık daha gösterişli işte bnde farklı olmak istiyorum inşallah tekrar gidip bu bindalli yerine daha basit bindalli secicem ve kabarık nisanlik...

önce nisanligimla durcam en son kına yakılırken bindalli giycem innnsalllahhh

aslında zevkinize bağlı olarak sadece nişanlık alıp üzerine parlak taşlı bir kumaştan pelerin tarzı bir şey diktirebilirsiniz. kına yakılırken üstünüze geçirirsiniz. benim bir kaç arkadaşım yaptırmıştı. hem kabarık abiyeden hem de parlak taşlara ışık vurduğu için aşırı dikkat çekiyordu ve parıldıyordu :KK200:

aslında zevkinize bağlı olarak sadece nişanlık alıp üzerine parlak taşlı bir kumaştan pelerin tarzı bir şey diktirebilirsiniz. kına yakılırken üstünüze geçirirsiniz. benim bir kaç arkadaşım yaptırmıştı. hem kabarık abiyeden hem de parlak taşlara ışık vurduğu için aşırı dikkat çekiyordu ve parıldıyordu :KK200:
Benimki de tam tersi düşündük bn tesettürluyum bindalli biraz açık saçımda açık olacak erkekler nisan töreni için salonda olucaklar o yüzden bindallimin üzerine pelerin diktircez kapsonlu gibi şal görevi yapcak öyle nisanlik havasi veriyo

Erkekler çıkınca pelerini cikartcam ve kına elbisesi olucak sizce nasıl bi fikir :))

bu da güzel bir fikir. ama o pelerin şapkasını eşarp olarak kullanacağın için iyi bir yere diktirmen gerekir. pot falan durursa bide saçın yapılı olur içten çünkü o yüzden özenle dikilmeli bence

bu da güzel bir fikir. ama o pelerin şapkasını eşarp olarak kullanacağın için iyi bir yere diktirmen gerekir. pot falan durursa bide saçın yapılı olur içten çünkü o yüzden özenle dikilmeli bence
Ewet aynen bizim gittiğimiz yer bulunduğum şehrin en guvenilir magazasi o güveni verdiler bana umarım istediğim gibi olur biraz içim rahat hayırlısıyla düğün telasimiz bitseydi üzerimden yük kalkcak

Kırmızıyı giydim herkes bayıldı gerçekten iyiki kırmızı giymişım fotoğraflar hep bilgisayar da atabilrsem foto paylaşırım :super::KK25:

X