Kimyasal mı sizce

hncr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
10
2
23
Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim daha önce kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak korku ve endişelerim var bu yüzden soru sormak istiyorum.
1 Mayıs regl günümde beta değerim 71
2 Mayıs 106
4 Mayıs 196
6 Mayıs 363

Yoğun bir karın ağrısı yaşıyorum bugün belki de psikolojik tam emin değilim bu değerlerle kimyasal olma ihtimali var mı tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz

Merhaba hayırlı olsun öncelikle. Bence iki gün ara ile değerler olması gerektiği gibi artmış. Doktorunuz ile görüştünüz mü?

Evet pazartesi görüştüm haftaya gel dedi folik asit başladık ama içim rahat değil önceki yaşadığım olayın korkusu var bugünde karın ağrım başlayınca tedirgin oldum
siz bence çok stres yapmışsınız ve bunu bilirsiniz her sıkıntının en baş sebebi stres. lütfen güzel düşünün. güzel düşüncenin de negatif düşüncenin de gücüne inanırım ben. her şey güzel olacak :nazar:

Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim daha önce kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak korku ve endişelerim var bu yüzden soru sormak istiyorum.
1 Mayıs regl günümde beta değerim 71
2 Mayıs 106
4 Mayıs 196
6 Mayıs 363

Yoğun bir karın ağrısı yaşıyorum bugün belki de psikolojik tam emin değilim bu değerlerle kimyasal olma ihtimali var mı tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz

Ne zaman geçirdiniz bi önceki kimyasalı bende geçirdim çünkü lütfen biraz bahseder misiniz

X