Kimyasal gebelik mi yoksa yanlış pozitif mi?

desmina222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2023
32
14
24
Hanımlar merhaba acil yardımınız lazım biz eşimle geçen hafta 3 tane erken gebelik testi yaptık hepsi görseldeki gibi pozitifti bayram diye tek eczaneden aldık ve kan vermeye gidemedik.reglim 25 gün kadar gecikmişti bugün sabah ani bir kanama oldu regl sanırım test yaptık 2 negatif kan verdik o da negatif.Acilde hiç ilgilenmediler aksine azarlar gibi tavırdalardı kimyasaldı da mı bitti yoksa testler mi bozuktu anlayamadım yarın polikinliğe gidicez evet ortada bebek yok şu an ama o pozitifler neydi onu anlayamadık başına gelen var mı?
Screenshot_20240416-160235_Gallery.jpg
Screenshot_20240416-141039_Gallery.jpg

Hanımlar merhaba acil yardımınız lazım biz eşimle geçen hafta 3 tane erken gebelik testi yaptık hepsi görseldeki gibi pozitifti bayram diye tek eczaneden aldık ve kan vermeye gidemedik.reglim 25 gün kadar gecikmişti bugün sabah ani bir kanama oldu regl sanırım test yaptık 2 negatif kan verdik o da negatif.Acilde hiç ilgilenmediler aksine azarlar gibi tavırdalardı kimyasaldı da mı bitti yoksa testler mi bozuktu anlayamadım yarın polikinliğe gidicez evet ortada bebek yok şu an ama o pozitifler neydi onu anlayamadık başına gelen var mı?
Eki Görüntüle 3415482 Eki Görüntüle 3415483
Kimyasal olabilir evet ili ayrı test de yanıltmamıştır herhalde. Reglnizde bir değişiklik var mıydı diğer aylara göre ?
Ben geçen ay kimyasal düşük yaşadım hayatımda bu kadar yoğun pıhtılı bir adet geçirmemiştim mesela.

Eki Görüntüle 3415482 Eki Görüntüle 3415483
Büyük ihtimalle kimyasal. Testleriniz çok net çizgileri

X