Kimse varmi

Antidepresan aldım yan etki yaptı ustelik yavrumada geçti sutumden .Allah' tan bısı olmadı ama BN kendımı yenınyenı toparlamaya başladım ıkı gun kullandım berbat haldeydim bıraktım
Çok geçmiç olsun canım emzirme döneminde vermezler antidepresan ama çok mu gerekliydi senin için?

Çok geçmiç olsun canım emzirme döneminde vermezler antidepresan ama çok mu gerekliydi senin için?
Gerekliydi panik ve okb var ıkı kutu verdi Dr bırı gece bırı gunduz almak zorunda kaldım. Dr emzırdımı söyledim ama bna hamileler bıle kullanabilir hiç bişi olmaz dedı. Bı arkadaşıma ilaç ismi verdım. Bna cok agir bu ilaçlar dedı

Gerekliydi panik ve okb var ıkı kutu verdi Dr bırı gece bırı gunduz almak zorunda kaldım. Dr emzırdımı söyledim ama bna hamileler bıle kullanabilir hiç bişi olmaz dedı. Bı arkadaşıma ilaç ismi verdım. Bna cok agir bu ilaçlar dedı
Bebeğin ne kadarlık emzirmeyi bırak bari mecburen kullanacaksan ilacı

Okb geçer mi ?
Bende tuhaf korkular başladı
Mesela okb olmuş olabilirmiyim
Acaba aklımı yitirirmiyim gibi gibi
Nerden çıktı bu anladım

Okb geçer mi ?
Bende tuhaf korkular başladı
Mesela okb olmuş olabilirmiyim
Acaba aklımı yitirirmiyim gibi gibi
Nerden çıktı bu anladım
Korku ayrı takuntı ayrı kuzum .aklını yıtırmezsın heralde ama ilerleyebilir .Mesela BN asırı derecede ellerimi yıkıyorum bı iş yaptımı detaylı yapıyorum. Korkuda asırı kopej korkum var ve butun hayvanlardan korkmaya basladım. Eşimle tartısırkn çarpıntım olmaya başladı basım donuyo kendımden geçiyodum titreme falan. Önceden bukadar değildi sonradan sıddetlndı işte .Sen ıyı bı Dr arastr tedavi ol. Bnde farklı Dr gıtcm ama şmdi degıl

X