Kimler geldi kimler geçti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Topiğiniz hayırlı olsun, kah güldüm kah hüzünlendim çoğunlukla bilgilendim. Sormak isteyip de soramadıklarım içimde patlıyor olsa da bildiğimiz karton kahkaha atacağımı hiç düşünemezdim. İçim tuhaf oldu yahu ıyh.

Sınava girecekmiş gibi tüm sayfaları okudum, üniversite yıllarıma gittim, finaller için grup çalışmasında, çalışkan arkadaşları dinlerken "ya ne kadar bilmediğim konu var ben nasıl yetiştiricem bu kadar konuyu, niye son ana bıraktım" stresini yaşadım.

Benim için cavidan ilginç bir üyeydi ama MrsDelfino MrsDelfino sayesinde yeni konusunu okudum, seviye falan kalmamış artık.🤮

Ben size bir konu hatırlatayım "İsim Vermeden" diye bir topik vardı, eskileriniz hatırlar, yeniler için özet geçeyim.
Üyeler İsim vermeden başlıklı bir konu açtı, herkes kullanıcı adı vermeden birileri hakkında yazmaya başladı ama bir süre sonra topiğin tadı kaçtı çünkü kullanıcıların adını vermeden imalarla minnoş minnoş yazacağız dedikleri topikte, üyelerin kaç defa evlendiği, boşanıp boşanmadıkları, boşanma ilamları, yazışmaları ortaya dökülmeye, hakaretler havada uçuşmaya başladı.
Uyardık, yazdık, çizdik baş edemedik.
Sizin topikte o misal, fake'ler, silinmiş üyelikler derken unuttuğunuz bir şey var, bir süre sonra kendinizi kaptırır üyeliği aktif olanları da yazmaya başlarsınız, biri denk gelir okur kavga çıkar, kimisi de farklı üyelikle gelir beni mi çekiştiriyorlar der.
Daha da garibini yazayım başkasından bahsedersiniz farklı biri üstüne alınır, burası KK, profillerde bile kavga çıkarken topiklerde ohoooo.

Bu sebeple The End, Finito, ~SoN~

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X