Kilosu 45ten düşük olup kilo alamayanlar var mı kızlar?

Tatlım saatler çok önemli her gün aynı saatte yiyeceksin ana öğünleri

Aynı saatte yiyorum hep ama bugüne kadar pek bi etkisini görmedim. Her sabah 7.30da kahvaltı yaparım. Sonra 9a doğru meyve yerim. 11.30-12 arası öğle yemeği yerim. 2ye doğru evde ne ıvır zıvır varsa ya da kuruyemiş tarzı bişeyler yerim. Akşam 17.30-18.00 gibi akşam yemeği yerim. Akşam yemeğinden sonra yersem bi meyveli yoğurt gibi şeyler yerim ya da hiç bişey yemem bi su içerim. Zaten 9.30da da uyurum genelde. Ama şöyle ben fazla ekmek yemeği seven biri değilim bi tek kahvaltıda ekmek yiyorum bir de çok yavaş yiyorum yemeği, bunlarda fark ediyor mu bilmiyorum ama annem de bunları yiyor dediğin gibi 2 ayda 5 kilo alıyor ben hep aynıyım

Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar kızlar. Ne yaparsam yapıyım kilo alamıyorum. En fazla 42 kiloya kadar çıkabiliyorum. Genelde 37-38 kiloyum. Boyum 1.57. Diyetisyene de gittim kaç kez ama asla başarılı olamadım. Diyetisyenin verdiği kadar yiyecek yesem zaten 90 kilo olurum. Var mı sizinde kilo alamama sorununuz? Genel olarak bağışıklık sisteminiz nasıl, zayıflık sizi etkiliyor mu ve kilo almak için bir şeyler yapıyor musunuz?

Ben de 44 kiloyum ama istedigim zaman kilo alabiliyorum ve veriyorum. ama tanidiklarimdan sizin gibi olan vardi bu bagisiklik sistemiyle alakali sindirim sistemiyle yani. Arkadasim 3 ayda 2 kilo aldi ama sürekli karbonhidratli seyler tüketiyordu ve oruc bile tutmuyor zayiflamamak icin

Ayy yerim ya Allah mutlu etsin simdiden. Bu benim de başıma cok geliyor bekarım ama bi kere bi iş gorusmesine gitmistim 17 yaşındaki arayan sen misin demişti gorusme yaptığım kişi hayır ben 24 yaşındayım demistim. O zaman 24 yaşındaydım böyle şeyler cok başıma geliyor. İnsanın bazen morali bozuluyor ya 😂
Kızlar bende 27 yaşındayım 1.67 55 kg ama bu kiloya zor geldim ve koruyorum kilomu yoksa hemen kilo veriyorum iştah olarak gayet iyiyim hatta baya fazla yerim gece künefeler tatlılar Adana dürümler boğazımı severim ama güzel bişey yiyip almamak gelelim nasıl 55 kg oldum düşünün ben 47 kgdum boyuma göre kendime vitamin aldım her gecede cicibebe süt içine muz doğradım ve kilo aldım kuru meyvelerde ye işte fındık kaju fıstık filan 55i geçemiyorum ama bu bana yeterli zaten ama mutlaka bi tane vitamin takviyesi al

vitaminlerinize baktırın eksik varsa takviye alin arı sutu sabahları aç karnına için küçük siselerde satılıyor aktarda tek kullanımlık 10 tane yarım saat sonra kahvaltı edin görüceksiniz faydasini

Ben de 44 kiloyum ama istedigim zaman kilo alabiliyorum ve veriyorum. ama tanidiklarimdan sizin gibi olan vardi bu bagisiklik sistemiyle alakali sindirim sistemiyle yani. Arkadasim 3 ayda 2 kilo aldi ama sürekli karbonhidratli seyler tüketiyordu ve oruc bile tutmuyor zayiflamamak icin

Keşke ben de 44-45 olsam en azından daha ideal bi kilo benim kiloma göre

Merhaba kilo almak için tabi önce bir problem olup olmadığını anlamak gerek yıllarca neden kilo alamadigimi anlamaya çalıştım yani tahlil sonuçlarında gayet sağlıklı çıktım ama mide sorunu işte meğerse beni çok etkiliyormuş mide asidi fazlalığı yediklerimin hemen erimesine hatta faydasını bile silip süpürdüğünü anladım yemeklerden önce mutlaka mide koruyucu alıyorum biraz toaprladim tabi benim için böyle oldu herkes için durum farklı olabilir

Merhaba kilo almak için tabi önce bir problem olup olmadığını anlamak gerek yıllarca neden kilo alamadigimi anlamaya çalıştım yani tahlil sonuçlarında gayet sağlıklı çıktım ama mide sorunu işte meğerse beni çok etkiliyormuş mide asidi fazlalığı yediklerimin hemen erimesine hatta faydasını bile silip süpürdüğünü anladım yemeklerden önce mutlaka mide koruyucu alıyorum biraz toaprladim tabi benim için böyle oldu herkes için durum farklı olabilir

Bana da endoskopi verildi ama yaptıramıyorum dediğin şeyler benim için de geçerli olabilir. Peki kaç kiloydun bu rahatsızlığını öğrenmeden önce ve şu an kaç kilo oldun?

Ben de aynı dertten muzdariptim fakat yapım gereği kilo almaya da vermeye de müsaitim. Yani kolayca alıp verebiliyorum. 40 kiloykrn bir haftada 41 oldum diyet yapıyorum (kilo alma diyeti)

inanmiyorum kilo almaya calisiyorum diye gorunce dedim bakayim ikinci cocugu doğurdum 72 kiloda kaldim kızçeler ben hepinize vereyim yag enjekte edeyim ben de vermek istiyorum 3 aylik oglum var emziriyorum diyette yapamıyorum ki

vitasur diye bi vitamintozu vardi kizima vermisti dr o da alsin kilo diye kakaoluk güzelmiş süte katip için

bu iste

Eklentiler

• Screenshot_20200604-002526_Chrome.jpg
    Screenshot_20200604-002526_Chrome.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 129
Ben de aynı dertten muzdariptim fakat yapım gereği kilo almaya da vermeye de müsaitim. Yani kolayca alıp verebiliyorum. 40 kiloykrn bir haftada 41 oldum diyet yapıyorum (kilo alma diyeti)

Bi hafta boyunca neler yedin mesela?

vitasur diye bi vitamintozu vardi kizima vermisti dr o da alsin kilo diye kakaoluk güzelmiş süte katip için

Teşekkürler tavsiyeniz için. Peki kızınız bunu kullanıp fayda gördü mü, kilo aldı mı? Bu arada keşkeeee sizin 72 kilo benim olsa 😂 fazla vermeye çalışmayın bakın burda kilo alamayanlar var. O kadar bıkmışım artık zayıflıktan inanın 60 kilo olsam 59a inmem etli butlu olmak isterdim

38 kilo mu :işsiz::işsiz:
ne yaptın yaa...
bebe biskuvisi ye.. her saatte yemek ye baxim bol bol çikolata ye.

Teşekkürler tavsiyeniz için. Peki kızınız bunu kullanıp fayda gördü mü, kilo aldı mı? Bu arada keşkeeee sizin 72 kilo benim olsa 😂 fazla vermeye çalışmayın bakın burda kilo alamayanlar var. O kadar bıkmışım artık zayıflıktan inanın 60 kilo olsam 59a inmem etli butlu olmak isterdim
15 kg vereyim sana cnm vallaha benim ki 3 yaşındaydı içmedi beylere karıştırdım duzenli istemedi o yuzden yaramadı hala duruyor evde bize diyetisyen verdi işe yaradığını duydum

X