Kilolu olup tup bebek deneyenler

Merhabalar az önce denk geldim bende de pco görünümlü yumurta durumu var sebepsiz infertil kategorisine göre 3 aşılama oldum şimdi özelde tüp bebek sürecim başladı ikinci günüm bugün. Yazılanları okuyunca çok üzüldüm ne kaba doktorlar varmış. Bende birkaç durumla karşılaştım. Boyum 154 kilom 78e çıkmıştı evlendikten sonra 1 sene içinde. Hiç korunmadık ve hiç hamile kalmadım 1sene bittiğinde doktora gitmiştim bana standartlarına göre hem çok kilolu hemde çok kısa boylu olduğumu söylemişti. Aç kala kala bildiğiniz yemeyerek 75 kiloya düştüm daha sonra böyle olmaz diyerek 16:8 açlık orucu yaptım en azından az da olsa yemeliydim enerjim kalmıyordu yoksa 73 kiloya düşersen ilk aşılamanı yapacağız dedi düştüm zar zor çok da iyi gitmişti her şey 3 olgun yumurtam vardı ama tutmadı. 2.sini hemen peşine denedik yumurtalar kendi kendine çatladığı için ilişki önerdi aşılama olmadan aşılama olmuş sayıldı ve olmadı. 3.süne hemen başlamadım ara verdim. Bu süreçte annemi kaybettim kanserden ve gerçekten hayatta artık hiçbir şeyi önemsemeden yemek yemek istiyordum yemekten kastım da abur cubur. Ballı hardallı gonglar noodlelar kaliteli çikolatalar ya aşırı baharatlı yada çok şekerli çikolatalar istiyordu canım. Tabi ki kilo aldım. Sonra bir arkadaş bir şey önerdi. Yok dedim zayıflama kahveleri işe yaramaz geri alırım. Aynısını bir arkadaş daha önerdi derken bir arkadaş daha... Çevremde meğer 6 kişiden fazlaymış bu ürünü kullanan. Pcos olduğu için kilo alırken çok kolay kilo alıyorum ama verirken maalesef bu kadar kolay olmuyordu yıllardır. Ama onu kullandıktan sonra söyleyen bütün arkadaşlarıma duacı oldum. Eğer kronik bir hastalığınız yoksa kalp yetmezliği, şeker, tansiyon gibi ancak o zaman kullanabiliyorsunuz. Ben 78kiloya geri çıkmışken şuan 61 kiloya kadar indim ve sadece 2 kez kullandım. Ürün susatıyor tok tutuyor zayıflatıyor inceltiyor ve ürün bittikten sonra bile bir süre koruyor aşırıya kaçıp bilerek abartarak yemezseniz geri kilo da almıyorsunuz. E biliyorsunuz azdan az çoktan çok gider ben memnun kaldığım için sizlere de tavsiye etmek istedim nacizane bir bakın inceleyin isterseniz. Forx5 adı ürünün. Sabahları aç karnına kahvesini akşam yemeklerinden 3 saat önce de detoxunu içtim. Nelere ne paralar veriyor inanın. Trendyol da satılıyor. Eşim de çok aşırı uzun boylu ve zayıftı ona da kilo aldırıcı süt ürününden kullandık 63ten 78e çıktı. Biz hem kilo aldırıcısından hemde kilo verdiricisinden memnun kaldık. 2.5 litre su içip hiç bir yediğimi kısmadığımda bile kilo vermeye devam ettim. Etraftan ayy ne kadar zayıflamışsın çok güzel olmuşsun sözlerini duyunca aynada karşınızdaki kişinin zayıfladığını gözlerinizle görünce zaten doğal olarak bi motivasyon geliyor. En önemlisi iştahı kapatması. İlk haftalarda bu yüzden acıktığınızı unutup yemek yemezseniz ara ara baş dönmesi oluyor ama üç güne bile sürmeden geçiyor. Çok uzun oldu hakkınızı helal edin. Hepinize iyi akşamlar..🌸❤️

X