kilo 🥺

Merhaba güzel bayanlar, derdim kilo, boşanma sonrası psikolojik buhran ile kısa sürede 12 kilo aldım şuan 75 kiloyum bu kiloyu hayal dahi edemezdim yüzümün şekli bile değişti. kimse beni görmesin diye dışarı bile çıkmam istemiyorum. lütfen bana tavsiye verin amacım kısa süreli şok diyet değil ama 6 ayda da bu kiloyu vermeliyim. yıllardır aletli pilates yapıyorum halen devam ediyorum
yeme düzeninizi değiştirin muhtemelen duygularınızı bastırmak için yemeğe saldırıyorsunuz

ben yaklaşık 8 ayda 12 kilo verdim, aralıklı oruçla ama herşeyi yiyerek

siz daha kısa sürede vermek isterseniz daha düzgün bir beslenme ile ve yürüyüş ile 4-5 ayda bile verirsiniz :KK200:

Merhaba güzel bayanlar, derdim kilo, boşanma sonrası psikolojik buhran ile kısa sürede 12 kilo aldım şuan 75 kiloyum bu kiloyu hayal dahi edemezdim yüzümün şekli bile değişti. kimse beni görmesin diye dışarı bile çıkmam istemiyorum. lütfen bana tavsiye verin amacım kısa süreli şok diyet değil ama 6 ayda da bu kiloyu vermeliyim. yıllardır aletli pilates yapıyorum halen devam ediyorum
Aralıklı orucu tavsiye ediyorum

Bende 5 kılom var fazla veremıyorum ya veremedıkce depresyona gırıp yıyorum .
Böyle sacma sapan bir duzemım var .
Aldıgım kıloya 3 kilo daha bındırdım.
Dısardan bakılınca fark edılmıyor belki ama yıllardır 36 bedendım .
Kendımi hıc begenmıyorum

75 kilo çok değil diyetisyen ve spor ile verebilisin .
yüzme çok seviyorum mesela

X