Kilo Vermem Durdu

dijann

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2012
51
5
Merhaba arkadaşlar.Bir ayda 8.5 kilo gibi kilo verdim.İkinci ayda yalnızca 2.5 kilo verdim.Şu anda kilo veremiyorum.8.5 kiloyu verdiğim ilk ayda sabahları süt ve gevrek yiyordum öğlenleri normal yemek bir daha bir şey yemiyordum.İkinci ayda sabahları normal kahvaltı yapmaya başladım ve dolayısıyla ekmekte yiyordum. bazı akşamlar tekrardan yemek yiyordum ve yiyorum.Şuanda kilo veremiyorum.yarım kilo 1 kilo arasında oynuyor sadece.Ne yapmalıyım ne önerirsiniz ? tekrardan akşam yemeğini keseyim ve sabahları süt ve gevreğe gerimi döneyim.Aklım çok karıştı.Kilo veremeyince üzülüyorum ve tekrardan yemek yiyip eski kiloma dönmekten korkuyorum.Buraya kadar gelmişken pes etmekte istemiyorum. :/ Hızlandırıcı bir diyetemi başlayayım ya da önerebileceğiniz bir diyet var mı hızlı kilo verdiren?Çünkü sabırsızım kilo veremeyince yemek yiyorum kilo verincede dikkat ediyorum.

canım benım sen de okumussundur ama vucut ılk aylar kılo hemen verırmıs ama boyle kılo aynı kaldığı zaman vucutu şaşırtmak gerekıyomus yanı sen bu donemde yıyeceklerınden canın ne ıstıyosa ye bır hafta sonra yenıden dıyet uygularsın cokta abartma derım tatlı fazla yeme sakın rejımıde bırakma bunu dene bak nasıl vucut cevap verıyo gor bır hafta sonra kılo hemen gıdıyo

canım benım sen de okumussundur ama vucut ılk aylar kılo hemen verırmıs ama boyle kılo aynı kaldığı zaman vucutu şaşırtmak gerekıyomus yanı sen bu donemde yıyeceklerınden canın ne ıstıyosa ye bır hafta sonra yenıden dıyet uygularsın cokta abartma derım tatlı fazla yeme sakın rejımıde bırakma bunu dene bak nasıl vucut cevap verıyo gor bır hafta sonra kılo hemen gıdıyo

Evet duymuştum bir ara duruyormuş sonra yine kilo verebiliyor muşuz ama sabırsız olduğum için hemen gitsin istiyorum kilolar. Deneyeceğim söylediğinizi.Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. :)

kahvaltı en önemli öğündür bence kahvaltını ye akşşam ve öğle yemeklerinden kıs. metabolizmanı hızlandıır çay falan iiiç :)

kahvaltı en önemli öğündür bence kahvaltını ye akşşam ve öğle yemeklerinden kıs. metabolizmanı hızlandıır çay falan iiiç :)

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. :) Su az içiyorum ve bitki çaylarıda içemiyorum galiba alışmam lazım. :)

X