Kilo vermem durdu aynı dertten muzdarip olanlar gelin dertleşelim!

metabolizman durmus olabilir ben 117kilodan 68 e dustum ayni sorunu yasiyorum yemiyorum sporumada devam ediyorum lakin cakildim kaldim gecen hafta biyerde bi paylasim gordum uyguladim ve tekrar kilo kaybetmeye basladim sizede yazayim dilerseniz uygularsiniz faydasini goreceginize inaniyorum
2 yesil elma
3litre su
1 adet limon
iki cubuk tarcin
4 adet karanfil
bir cay kasigi karabiber
bunlarin hepsini tencerede elmalar pursuyunceye kadar kaynatiyorsunuz ardindan suzuyorsunuz ve gunde iki bardak iciyorsunuz kalanini dolaba ertesi gune saklayabilirsiniz bittikce tekrar yapabilirsiniz ben bi hafta once 68dim suan 66 oldum
Canım ben bunu diğer arkadaşlarla paylaşayım sonunda kilo verdim ben şuan 55 kiloyum :)) çok çok teşekkür ederim. Ama tarifi kaydediyorum hemen çünkü ikinci çocuğu düşünüyoruz. Lazım olacak ilerde :)))

tamam canim ben valla artik cocuk dusunmuyom uc cocuk dan sonra kilolar resmen yaismis hale geldiydi .. ama bu tarif gercekten cok dogal ve etkili kesinlikle uygulayin derim ve paylasin tabiki ihtiyaci olanlar faydalansin

tamam canim ben valla artik cocuk dusunmuyom uc cocuk dan sonra kilolar resmen yaismis hale geldiydi .. ama bu tarif gercekten cok dogal ve etkili kesinlikle uygulayin derim ve paylasin tabiki ihtiyaci olanlar faydalansin
Benim daha ilk bakalım bende 3 istiyorum ama Allah'tan hayırlısı:)

cocuk buyutmek yetistirmek mesakatli yorucu ve sabir gerektiren bi is vala yaa benimkiler ardarda oldugu icin kilo veremeden tekrar tekrar hamile kaldim

cocuk buyutmek yetistirmek mesakatli yorucu ve sabir gerektiren bi is vala yaa benimkiler ardarda oldugu icin kilo veremeden tekrar tekrar hamile kaldim
Kesinlikle ama tek olmaz 2-3 istiyorum. Oğluma hamile kalmadan önce 52-53 kiloydum Doğuma girmeden önce 68 dim. Her seferinde kilo alırsam kalır diye korkuyorum. Oğlum 2yaşını bitirdi Aralık'ta.daha yeni verebildim.

Kesinlikle ama tek olmaz 2-3 istiyorum. Oğluma hamile kalmadan önce 52-53 kiloydum Doğuma girmeden önce 68 dim. Her seferinde kilo alırsam kalır diye korkuyorum. Oğlum 2yaşını bitirdi Aralık'ta.daha yeni verebildim.

yok canim en cok kilo ilk hamilelikte aliniyor digerlerinde pek alinmiyor cunku bilincli yiyorsun sonrasini dusunerek ben ilkinde valla hep baa dediler sen hamilesin aman ye aman bi yerin sismesin aman cocuga bisi olmasin ye ye ye yedirip durduar bend emasallah yedim durdum ilk hamileligimde 30 kilo aldim emzirirken yine aynisi sutun ceker gogsun siser ye babam ye :-) :-) ikincide 9kilo aldim normal yedi abartisiz sebre agirlikli falan ama ilk kilolarimdan kurtumadan hamile kaldim ikinciye ucuncuye onlarda sezeryan olunca kiloar haliyle yapisti kaldi bende ama sukur ya uzunda surse kurtuldum

Bu kadar çok uğraşma, çünkü en zor olanı yemek listesi hazırlamak ve bu listeyi bulup uygulamaktır. Gün içinde mutlaka diyeti bozduracak durumlar ortaya çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ROKSİ diyetisyen hizmeti de sunuyor ve asla önermiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
En etkili diyetler
Beslenme Ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan en etkili diyeti nasıl uygulamamız gerektiğini sizlerle paylaşıyor..
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

ben size bi sır wereyimmi.çok ünlü bi diyetisten söyledi kilon durduysa ertesi gün ne bulursan ye çok ye ozaman beyine tamam artık çalışabilirim çünkü çok enerjı geliyo depo yapmıcam yakıcam diye harekete geçiyomuş.haklıda cıktı walla.kilonuz durduysa en fazla 2 gün tıka basa yiyin..:teytey:
Merhaba kızım mayısta 1 yaşına girecek ben aylardır uğraşıyorum 7 kilo verdim Aralık'tan beri kilo alıp veriyorum sürekli 78-80 arası gidip geliyorum 67 olmam lazım dumanlar balın şişirmeler diyetisyen sen liste almak herşeyi denedim bıraktığım an kilo artıyor arada mecbur bozuluyor Samsunlunuz pazar pidesi yendiğim oluyor ama artık canıma tak dedi mutsuzum elim de bıktı ne yapacağımı bilmiyorum arada yemek bana hep kilo aldırdı Tekrar Chia tohumu yeşil kahve bunlardanda korkuyorum

metabolizman durmus olabilir ben 117kilodan 68 e dustum ayni sorunu yasiyorum yemiyorum sporumada devam ediyorum lakin cakildim kaldim gecen hafta biyerde bi paylasim gordum uyguladim ve tekrar kilo kaybetmeye basladim sizede yazayim dilerseniz uygularsiniz faydasini goreceginize inaniyorum
2 yesil elma
3litre su
1 adet limon
iki cubuk tarcin
4 adet karanfil
bir cay kasigi karabiber
bunlarin hepsini tencerede elmalar pursuyunceye kadar kaynatiyorsunuz ardindan suzuyorsunuz ve gunde iki bardak iciyorsunuz kalanini dolaba ertesi gune saklayabilirsiniz bittikce tekrar yapabilirsiniz ben bi hafta once 68dim suan 66 oldum
Aç karnına tok karnına fark eder mi? Hala devam ediyor mu zayıflamanız

X