Kilo Problemi

zarifenur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
859
1.069
selam kızlar yardımınıza ihtiyacım var . Son zamanlarda hayatımda yoğunluk ve sıkıntılar mevcuttu bu yüzden kilo kaybına uğradım zayıflığı hiç sevmiyorum , bide halsizlik eklem ağrıları felan oluyor zayıflayınca. Aranızda hızlı kilo alma yöntemi bilen varsa paylaşabilir mi acaba ? İştah açıcı yöntemlerde olabilir. Teşekkürler şimdiden...

Tahin pekmez kesinlikle kilo aldırıyor. Çok severim, finallerim varken sabaha kadar oturur akşamları yerdim danalar gibi:olamaz::KK48: 4-5 kilo aldım o sayede. Şimdi de onları vermek için uğraşıyorum:)

Sürekli yaş pasta yiyin (günlük 8 9 dilim) cips çikolata kola falan yiyin. 1 haftada basketbol topuna dönersiniz.:KK53: ayrıca kilo almaya çalişmak kadar eğlenceli bişey yok kolay gelsin:KK51:

selam kızlar yardımınıza ihtiyacım var . Son zamanlarda hayatımda yoğunluk ve sıkıntılar mevcuttu bu yüzden kilo kaybına uğradım zayıflığı hiç sevmiyorum , bide halsizlik eklem ağrıları felan oluyor zayıflayınca. Aranızda hızlı kilo alma yöntemi bilen varsa paylaşabilir mi acaba ? İştah açıcı yöntemlerde olabilir. Teşekkürler şimdiden...
En iyi iştah açıcı şey şekerdir.Yersin şekerin yükselir sonra düşer acıkırsın.Uyku arası ballı süt bir de kilo aldırıyor :)

X