Kilo beyinde bitmediği sürece bedendede bitmez "Deniz egece"

sinemtby

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2014
23
13
40
Merhaba ben 15 yıldır obezim Zayıflamada sonsöz diye bir kitap aldım okudum ve zayıflmak adına öğrendiğim bildiğim herşeyin ne kadar boş olduğunu anladım diyet şişmanlatır diyor; evet haklı uyguladığımız sürece kilo veriyoruz ama bıraktığımızda verdiğimiz kiloları fazlasıyla geri alıyoruz spor zayıflama metodu değildir diyor evet oda uygulandığı sürece işe yarıyor düzensiz beslenmenin kilo aldırdığını öğrettiler bize bu zamana kadar ben düzenli beslenen bir tane bile zayıf insan tanımıyorum bu zamana kadar yiyecekleri hep sağlıklı ve sağlıksız diye ayırdık ama dünyada bugün fare yada böcek yiyip sağlıklı yaşayan insanlar var kısacası hanımlar deniz egece boş konuşmamış kendiside kilolu bir insamış ve kendi bulduğu teknikle 40 kilo vermiş.
ben yeni başladım kampına katıldım 3 hafta oldu 7 kilo verdim üstelik istediğimi yiyorum ama bedenimin ihtiyacı kadar yani bu dünyada herşey inançmış yiyecekler bile inançlarımıza göre hizmet ediyor bedenimize biri kilo almaktan korkuyor kilo alıyor diğeri ise umursamadan yiyor kilo almıyor
HANIMLAR İLGİ NEREDEYSE O BÜYÜYOR NEYİ İLGİSİZ BIRAKIRSAK YOK OLUYOR KİLOLARLA YADA YİYECEKLERLE İLGİLENMEYİN DENİZ EGECENİN DEDİĞİ GİBİ HAREKETLE İLGİLENİN HAREKET BEREKETTİR.

kampından memnun kaldınız mı suan ideal bedeninizdemisiniz.bende kitabını okudum

Diyet doktorum bana diyet yapmak bir ilaç degil omur boyu yeme alışkanlığını değiştirmen lazım demişti bunun bi ilacı yok bir defa ilaç içtiğinde geçmez düzensiz beslenme bence 1 gün diyet yapıpda ertesi gün fastfood yemek.Bende bir ara kardeşimle diyet yaptim ve düzenli beslendim stresten uzak durdum hergun yürüyüş yaptım 97 kilodan 76 düşmüştüm ve bir müddet bu kiloda kaldım aldıysamda 2 veya 3 kilo almıştım.

Abimde sizin gibi herseyden az az yiyor yeri geldi tatlısınida yerdi ama hergun degil sadece 1 tane banada derdi hep benim beynim aç bu yüzden kilo alıyorum diye

Merhabalar konu hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz ben de on gorusme yaptim cok pahali gercekten ise yariyor mu ne durumdasiniz su anda sureci tamamladıktan sonra hayatınız ne durumda

X