KİLO ALMAM LAZIM (SİPRAKTİN ŞURUP) VE (MEDİGARD)

nese03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
451
273
29
MERABA ARKADAŞLAR HAZİRANDA DÜĞÜNÜM VAR YALNIZ BEN COK ZAYIFLADIM BOYUM 164 KİLOM İSE 47 KİLO ALMAM LAZIM ECZACIM SİPRAKTİN ŞURUP VE MEDİGARD ÖNERDİ KULLANANLAR YARDIMCI OLABİLİRMİ :KK43:

Of çok zayıfsın ya. Sipraktın iyidir. Bir ayda 5 kilo aldırır iştah açıcıdır fakat ilk 4 gün çok uyutuyor haberin olsun. İçeceksen de akşam saat 7 gibi iç.

MERABA ARKADAŞLAR HAZİRANDA DÜĞÜNÜM VAR YALNIZ BEN COK ZAYIFLADIM BOYUM 164 KİLOM İSE 47 KİLO ALMAM LAZIM ECZACIM SİPRAKTİN ŞURUP VE MEDİGARD ÖNERDİ KULLANANLAR YARDIMCI OLABİLİRMİ :KK43:
Of çok zayıfsın ya. Sipraktın iyidir. Bir ayda 5 kilo aldırır iştah açıcıdır fakat ilk 4 gün çok uyutuyor haberin olsun. İçeceksen de akşam saat 7 gibi iç.

[/QU

EVET HEMDE COK ZAYIFIM NORMALDE 49 DUM UZUN SÜRE AMA 47 E DÜŞMÜŞÜM COK KİLOM OLMADIĞINDAN 1 KİLODA VERSEM COK FARKEDİLİYOR MALESEF. BEN SİPRAKTİNİ 2 AY KULLANMAK İSTİYORUM SİZCE BİR ZARARI OLURMU SİZ KENDİNİZMİ KULLANDINIZ?

AKŞAM YEMEĞİNDEN ÖNCE İÇİYORUM EVET COK UYKU YAPIYOR YORGUN UYANIYRUM BİRDE SABAHLARI

Dahiliye ya da endokrin bölümüne gidin sorun yoksa diyetisyene yönlendirir, verilen diyete uyarsanız istediğiniz kiloya daha çabuk gelirsiniz.

Onlari kullandigin zaman arac kullanimina falan dikakt etmelisin mumkunse kullanilmamasi cunku sersem yapiyor ☹

Hiç zararı olmaz ben çok kullandım 42 kilolaedayken 50 oldum . Sipraktinin iştahımı açması sayesinde aldım. Alınca da doğal yollardan almış oluyorsun en azından kalıcı oluyor şuan 47 yim sipraktini en son mart ayında bıraktım sadece 3 kilo verdim işe gidiyorum rahat beslenemiyorum. Ha bide vitamin ilacı da al yanına.

3 GÜNDÜR KULLANIYORUM 47 KİLOYDUM 48 BUCUK OLMUSUM İLACIN ETKİSİMİ PSİKOLOJİKMİ YİYORUM ANLAMADIM AMA İNŞAlLAH ALIRIM COK İHTİYACIM VAR ARTIK MORALİM BOZUK DOLANIYORUM:KK43:

Canim kimse benim kadar cebelelsemez bu kiloyla alakali konuda. Tam bes senedir almak icin ugrasiyorum 5 sene once 45 tim zar zor ilaclarla serumlarla vitaminlerle suan 54 um.yememe bakilirsa kullandiklarima bakilirsa kim benim yerimde oksa 20 kilo alirdi. Yok olmayinca olmuyor. Herkes ne kadar zayifsn yemiyomusn hele esim ve esimin aikesine lanet ettm artik pskilojimi bozdular. Bu spraktine sardm birbara bir haftada 2 kilo aldim. Sonra benim birde uc disim agirmaya basladi ama ne agri ve tak curuduler bir ay icinda saglam dislerdi birde sonra ograndimkk spraktin uzun ve duzenli kulanimda dislere zarar veriyomus.malesef biraktm simdi zao zor yemege bakiuorm ama olmuuor

42 kilo ile evlendim yaş ilerledikçe alınıyor hiç üzülme çok da güzelsindir eminim.
Bu ilaç kilo aldırıyor kullan zararı olmaz hafif ilaç sokmaları için kullanılıyor yan etkisi iştah açmadı ve uyku

Canim kimse benim kadar cebelelsemez bu kiloyla alakali konuda. Tam bes senedir almak icin ugrasiyorum 5 sene once 45 tim zar zor ilaclarla serumlarla vitaminlerle suan 54 um.yememe bakilirsa kullandiklarima bakilirsa kim benim yerimde oksa 20 kilo alirdi. Yok olmayinca olmuyor. Herkes ne kadar zayifsn yemiyomusn hele esim ve esimin aikesine lanet ettm artik pskilojimi bozdular. Bu spraktine sardm birbara bir haftada 2 kilo aldim. Sonra benim birde uc disim agirmaya basladi ama ne agri ve tak curuduler bir ay icinda saglam dislerdi birde sonra ograndimkk spraktin uzun ve duzenli kulanimda dislere zarar veriyomus.malesef biraktm simdi zao zor yemege bakiuorm ama olmuuor
Eşiniz kilonuzu görüp evlenmedi mi niye strese sokuyor sizi
Dahiliyeye gidin diyetisyene sevk etsin onlar mama veriyor raporla satılıyor mamalar.
Kilo yapıyor 10 kilo alırsın rahat

Eşiniz kilonuzu görüp evlenmedi mi niye strese sokuyor sizi
Dahiliyeye gidin diyetisyene sevk etsin onlar mama veriyor raporla satılıyor mamalar.
Kilo yapıyor 10 kilo alırsın rahat

o kilomubiliyor yalmnız ben stresten zayıfladım giydiklerim yakışmaz oldu kendimle barışık değilim

42 kilo ile evlendim yaş ilerledikçe alınıyor hiç üzülme çok da güzelsindir eminim.
Bu ilaç kilo aldırıyor kullan zararı olmaz hafif ilaç sokmaları için kullanılıyor yan etkisi iştah açmadı ve uyku

YAAA COK TESEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ MORAL OLDU SUAN 49 OLSUM TEK HEVESİM GELİNLİĞİMİ GİYDİĞİMDE İÇİNDE KAYBOLMAK İSTEMİYORUM 5 KİLO ALSAM YETECEK AMA BAKALIM İÇTAHIMI COK GÜZEL AÇTI UMARIM KİLO ALMAYA BASLARIM KİLO ALDIĞIMDA BURADA YAZICAM TEKRARDAN BENİM GİBİ KİLO ALMAK İSTEYENLERE BU YORUMLARIM BİR FİKİR OLUR İNŞALLLAH :)

YAAA COK TESEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ MORAL OLDU SUAN 49 OLSUM TEK HEVESİM GELİNLİĞİMİ GİYDİĞİMDE İÇİNDE KAYBOLMAK İSTEMİYORUM 5 KİLO ALSAM YETECEK AMA BAKALIM İÇTAHIMI COK GÜZEL AÇTI UMARIM KİLO ALMAYA BASLARIM KİLO ALDIĞIMDA BURADA YAZICAM TEKRARDAN BENİM GİBİ KİLO ALMAK İSTEYENLERE BU YORUMLARIM BİR FİKİR OLUR İNŞALLLAH :)

Canım yedikçe alıyor insan. Dahiliyeye git yönlendirirse diyetisyene sevk ediyor raporla mama veriyorlar
Birde krep yap çikolata sür üzerine muz
Cici bebe süt muz karışımı
Makarna süt karbonhidrat protein karışımı
Bunlarda çok işe yarıyor balık yağı dut pekmezi. Şimdi oğluma yapıyorum bu karışımları

Canım yedikçe alıy

Canım yedikçe alıyor insan. Dahiliyeye git yönlendirirse diyetisyene sevk ediyor raporla mama veriyorlar
Bunlarda çok işe yarıyor balık yağı dut pekmezi. Şimdi oğluma yapıyorum bu karışımları
DENİCEM BU DEDİKLERİNİZİ İNŞALLLAH İŞE YARAR COKK TESEKKÜR EDERİM
or insan. Dahiliyeye git yönlendirirse diyetisyene sevk ediyor raporla mama veriyorlar

zaten hep başkaları yüzünden kilomuzu takıyoruz kendimizle barışık olsak bunlar olmayacak bende düğünüm var gelenler ay geline bak çırpı ölü gbi demesin die sıfff kilo almak için bu ilaca basladım:KK43:

X