Kilo almakla ilgili öneri, kilo alma arkadaşı😅

Şu cici bebe karışımını yiyin arkadaşlar ,ve özellikle gece patates kızartması , makarna vb . Ben bu şekilde 2 kilo aldım tabii 2 ayda aldım😀😀 bazen olmayınca da cidden olmuyor
cici bebe gerçekten kilo aldırıyor ama. hatta eskiden çalıştığım spor salonuna gelen kıza şu karışımı vermiştim :KK70: 10-15 adet bebek büskivisi ile 1 adet muzu, 10 fındık,10badem, 10 ceviz, 1 gün kurusu, 1 kuru inciri blendırdan geçirerek süt ekleyip yemesini istemiştik. kas artırıcı egzersizlere birlikte diyetisyenin verdiği programa uyarsa kişi kilo alabilir. tabi benim yazdığım karışım ve buna benzer şeylerde tüketirse süreç hızlanır :KK70: ama mutkaja diyetisyenden onay almak lazım işin doğrusu bu

Valla biraz reklam gibi olucak ama Farmasinin Multivitamin hapı var içerisinde tüm vitaminler ve ayrıca çinko demir vs. mevcut doğum yapmama rağmen kilo alamıyorum bı süre bunu kullandım ve kısa sürede 45 kilodan 50 kiloya çıktım acayip iştah açıyor tavsiyemdir 🙂

Valla biraz reklam gibi olucak ama Farmasinin Multivitamin hapı var içerisinde tüm vitaminler ve ayrıca çinko demir vs. mevcut doğum yapmama rağmen kilo alamıyorum bı süre bunu kullandım ve kısa sürede 45 kilodan 50 kiloya çıktım acayip iştah açıyor tavsiyemdir 🙂
bu 5 kilo için ne kadar süre kullandınız acaba?

1,65 boy 50 kiloyum 42 yaşındayım ve bildim bileli kilo almaya çalışıyorum, çocuk doğurunca alırsın dediler iki çocukla ancak 3 kg kaldı bana, kalori sayacı programı indirdim deli gibi yedim ne bulursam zararlı ve abur cubur olacak sadece cici bebeli karışım yedim onun dışında şeker, çikolata vs tüketmedim, cola belki haftada bir, böylece 4 ayda 6 kg aldım ama bağısaklarımda candida mantarı denen uyuyan devi uyandırmışım bu arada (şeker ve karbonhidratla beslenirmiş kendisi), bana kilo aldıracak ne varsa yasaklandı, aldığım tüm kilolar da geri gitti, çayı bile şekersiz içmek zorunda kaldım. Şimdi yeniden kilo alma serüvenine başlayacğım kalori sayacımı indirdim, günlük hedef 2700 cal idi ben 3000-3500 cal alarak zor kilo aldım yalnız.hadi bakalım kolay gelsi, kalori depolamaya başlayalım.

Şimdi bizim takıma yazınca mesajını merak ettim okudum canım. Candida mantarı dikkatimi çekti? Nasıl bir şeymiş bu?

Merhabalar 19 yaşında 154 boyunda 38 kilo bir kızım🐥 bu durum beni uzun zamandır rahatsız ediyor aslında doktora gittim herhangi bir sağlık problemim yok sadece stresten dolayı kilo alamıyorum hatta veriyorum bombax adında bir ürün aldım iştahım yok onunla destekleyerek midemi büyütmek en azından 45 kiloyu görebilmek istiyorum kilo almakla ilgili tecrübesi önerisi olan varsa yoruma mutlaka bekliyorum ayrıca benim gibi kilo almak isteyen varsa yine yorum bırakması yeterli birbirimizi darlayarak bu yolda birbirimize arkadaş olarak alabiliriz diye düşünüyorum😅
Boyum 160 hayatım boyunca kilom en az 35, en fazla da 45 oldu.Şuan 41 kiloyum tekrar 45 olmaya çalışıyorum.Fakat 45e çok zor çıktım.Iştah açan bir ilaç kullandım,inanılmaz derecede iştah açtı ve 35den 45 e çok kolay çıktım.Ama asla önermem ve adını söylemem çünkü zararları da oldu.Ve bırakınca hemen vermeye başladım.En azından bu süreçte şunu anladım hayvan gibi yersen kilo alıyormuşsun.😂Başka bir çaresi olduğunu düşünmüyorum.Benim de stres mideme çok vurur iştahımı keser maalesef.Belki de stresle başetme yollarını araştırmalıyız.Aşırı iştah da iştahsızlık da normal değil çünkü.Yaşım 21.

24 yaşındayım, 160 cm boyunda ve 44-45 kiloyum. Çocuk sanıyorlar beni, ciddiye almıyorlar çoğu zaman. Ben kilo almak için spor salonuna yazılmıştım, diyetisyeni de vardı. Spor ve diyetle 3,5 kiloya yakın kilo almıştım 1.5-2 ayda. Haftada iki kere protein tozu içiyordum spordan sonra. Ama pandemiden dolayı gidemedim, sporum yarıda kaldı. Ben de yeniden eski kiloma döndüm.
Bende 21 yaşındayım.160 boy 41 kiloyum şuan.En fazla 45 oldum hayatımda.Çocuk gibi gözükmek beni çok yıpratmaya başladı cidden ya.Çok sinir bozucu bir durum.

bende senin gibiyim kilo almak için diyetisyene bile gittim. olmayınca olmuyor çok zorlama bizim yapımız kiloya müsait değil. bende çok mücadele ettim ama artık bu durumu kabullendim
Ayni durumdayim 165 boyum 47 kiloyum kilo alamiyorum simdi 1 .5 aylik gebeyim insallah alirim😌

Merhabalar 19 yaşında 154 boyunda 38 kilo bir kızım🐥 bu durum beni uzun zamandır rahatsız ediyor aslında doktora gittim herhangi bir sağlık problemim yok sadece stresten dolayı kilo alamıyorum hatta veriyorum bombax adında bir ürün aldım iştahım yok onunla destekleyerek midemi büyütmek en azından 45 kiloyu görebilmek istiyorum kilo almakla ilgili tecrübesi önerisi olan varsa yoruma mutlaka bekliyorum ayrıca benim gibi kilo almak isteyen varsa yine yorum bırakması yeterli birbirimizi darlayarak bu yolda birbirimize arkadaş olarak alabiliriz diye düşünüyorum😅
Merhaba,
Bende sizinle ayni durumdayım. Yaklaşık 15 yıldan fazladır 40 kilodan fazlasını görmedim. Birgun fenalaştım hastaneye kaldırıldim ve hipertoroid olduğumu öğrendim. Yemek yiyorum hemde çok sık fakat 10 dakika sonra açım.
Size tavsiyem tiroidlerinize baktirin şayet sikinti varsa doktorun verdiği ilaclari düzenli kullanın.
Bunun haricinde ben fıstık ezmesi ile kilo aldım tavsiye ederim.

👀ben böyle kalakaliyorim ya bende de 10 senedir gitmeyen kilolar çok çok kalıcı bir ay uğraşıp veriyorsun bir haftada geri alıyorsun isteyen var mı ücretsiz o_O

24 yaşındayım, 160 cm boyunda ve 44-45 kiloyum. Çocuk sanıyorlar beni, ciddiye almıyorlar çoğu zaman. Ben kilo almak için spor salonuna yazılmıştım, diyetisyeni de vardı. Spor ve diyetle 3,5 kiloya yakın kilo almıştım 1.5-2 ayda. Haftada iki kere protein tozu içiyordum spordan sonra. Ama pandemiden dolayı gidemedim, sporum yarıda kaldı. Ben de yeniden eski kiloma döndüm.
Siz gene iyisiniz ben 27 yaşındayım 39 en fazla 40 oluyorum bildiğin 17 sanıyorlar beni oldar ufak duruyorum ama bende de anemi var bir oturumda 1 ekmeğe yakın yiyorum ama yok fayda boyunca oğlum var ama aynı kilodayım ,🤦

Siz gene iyisiniz ben 27 yaşındayım 39 en fazla 40 oluyorum bildiğin 17 sanıyorlar beni oldar ufak duruyorum ama bende de anemi var bir oturumda 1 ekmeğe yakın yiyorum ama yok fayda boyunca oğlum var ama aynı kilodayım ,🤦
ekmekten ziyade kalorisi yüksek gıdalar tüketmelisiniz. ayrıca öğün sayınızı arttırmanız gerekir. spor yaparda enerji harcarsam kilo alamam diye düşünmeyin aksine kas kütlenizi arttırıcı egzersizler tavsiye ederim. kilonuzun artmasına katkısı olacaktır emin olun. umarım en kısa zamanda gönlünüzdeki kilonuza ulaşırsınız.

ekmekten ziyade kalorisi yüksek gıdalar tüketmelisiniz. ayrıca öğün sayınızı arttırmanız gerekir. spor yaparda enerji harcarsam kilo alamam diye düşünmeyin aksine kas kütlenizi arttırıcı egzersizler tavsiye ederim. kilonuzun artmasına katkısı olacaktır emin olun. umarım en kısa zamanda gönlünüzdeki kilonuza ulaşırsınız.
Çok teşekkür ederim bende Akdeniz anemisi olduğu için kilo alamiyormusum o yüzden çok uğraştım çok haksızlıkte yapiyir zaman zamn dediklerinizi uyguliycam çok teşekkürler ☺️🙏

Çok teşekkür ederim bende Akdeniz anemisi olduğu için kilo alamiyormusum o yüzden çok uğraştım çok haksızlıkte yapiyir zaman zamn dediklerinizi uyguliycam çok teşekkürler ☺️🙏
çok geçmiş olsun :KK43: evet akdeniz anemisi çocukluktan itibaren iştahsızlık yapar ama bu kilo alamayacağın anlamına gelmez. bence uzman bi doktorun görüşünü alarak doğru bi diyet ile bunu başarabilirsin. halsizliğini gidermek için vücut direncini arttırman lazım bu da sporla olacak bişey. Bunu başarabilirsin :):KK6:

çok geçmiş olsun :KK43: evet akdeniz anemisi çocukluktan itibaren iştahsızlık yapar ama bu kilo alamayacağın anlamına gelmez. bence uzman bi doktorun görüşünü alarak doğru bi diyet ile bunu başarabilirsin. halsizliğini gidermek için vücut direncini arttırman lazım bu da sporla olacak bişey. Bunu başarabilirsin :):KK6:
Haklısınız çok teşekkür ederim inşallah başarılı olabilirim bu konuda desteginiz morel verdiginiz için de çok saolun 🙏☺️🥰

X