Kilo almak istiyorum biktim artik :( yardim edin lutfen

Kocmervee

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2017
27
4
28
Merhaba kizlar,

Ben 22 yasindayim boyum 1.58 - 1.59 civari kilom 42 :KK43: Gecen yaz 45-46 arasi degisiyordu ama bir ara verdim sonra ameliyat flan gecirdim suan ne yapsam kilo alamiyorum. Hayatim boyunca gordugum en yuksek kilo 46 oldu. Doktorlar istah acici haplar denedim olmadi. Normalde istahsiz biriyim oldum olasi. Uyku duzenim pek yok. Gece yatar oglen 1-2 gbi kalkarim. Sigarada kullaniyorum ama birakicam. Kilo almak istiyorum ise yarar birseyler soyleyim lutfen :KK43: agustosda dugunum var ve herkes cok zayifsin diyor. Fizigim iyi ama biraz daha dolgunlasmak istiyorum. Yanaklarim flan sissin kendine gelsin istiyorum. En kotu ihtimal eski kilo ciksam yine iyi. Yardiminizi bekliyorum :KK43: iki ay icinde kilo almam lazim.

Merhaba kizlar,

Ben 22 yasindayim boyum 1.58 - 1.59 civari kilom 42 :KK43: Gecen yaz 45-46 arasi degisiyordu ama bir ara verdim sonra ameliyat flan gecirdim suan ne yapsam kilo alamiyorum. Hayatim boyunca gordugum en yuksek kilo 46 oldu. Doktorlar istah acici haplar denedim olmadi. Normalde istahsiz biriyim oldum olasi. Uyku duzenim pek yok. Gece yatar oglen 1-2 gbi kalkarim. Sigarada kullaniyorum ama birakicam. Kilo almak istiyorum ise yarar birseyler soyleyim lutfen :KK43: agustosda dugunum var ve herkes cok zayifsin diyor. Fizigim iyi ama biraz daha dolgunlasmak istiyorum. Yanaklarim flan sissin kendine gelsin istiyorum. En kotu ihtimal eski kilo ciksam yine iyi. Yardiminizi bekliyorum :KK43: iki ay icinde kilo almam lazim.
bebek bisküvisi ye

takipteyim.
neler denedim alamadım kilo.
163 boya 49 kiloyum. hatta zaman zaman 47.
mizacım böyle deyip çıkıyorum zayıfsın diyenlere artık.
eskiden kızıyodum, varil gibi olmaktan iyidir falan diye kendimce laf sokuyodum.
ama sen de sadece zayıfsın diyenler yüzünden takıyosan; olmuyo alamıyorum öleyim mi yani diyebilirsin..

Sirf zayifsin diyenler icin degil ben kendimde kilo almak istiyorum. Yanaklarim flan biraz sissin istiyorum. Shake + cici bebe yemeye basladim. Umarim faydasini gorurum :KK43:

Ben gece yemelerine başladığımda kilo alıyorum, tabi abur cubur yemelerimde cabası. Tabi ki benim yaptığım çok sağlıksız..Ayrıca pekmez içmek aşırı iştah açar. Hem de çok faydalı..Pekmezle tahinde karıştırılabilir. 1 kaşık içmek hem çok faydalı,hem de çok iştah açıcı.. Bunu abartıp 3 su bardağı pekmez içenlerde var, ama bana doğru gelmiyor bu kadar fazlası. Doktora da danışmak gerekir. Ben pekmez içtiğim vakitler bir ayda 5 kilo almıştım.

Merhaba kizlar,

Macgainer diye bir urun var bence bi arastir

X