Kilo almak isteyenler okuyun lütfennn

baharsun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
11
3
sadece size bunları size yazmak için foruma üye oldum:) çünkü yıllardır bilirim kilo alamamanın sıkıntısını..ben 42 yaşındayım oldum olası 41/42 arasında oldum hep.21 yaşında hamile kaldım sadece 4/5 kilo aldım oda zaten meğerse çocuğun kilosuymuş:) evet şimdi beni iyi dinleyin lütfennn hayatım boyunca kilo alamktan ümidini ksen ben yaklaşık 2/3 aydır kilo aldım nasılmı? anlatayım.bir gün eczaneye gittim tenya ilacı alayım dedim eczacı kadın Allah razı olsun ondan benim çocukluğumdada kullandığım ilacı tavsiye etmedi sen a..l bunu kullan dedi (ilac ismi yasaktır diye yazamadım:KK43: o ilacı kullandım.kızım bir gün dediki anne senin kolun kilomu almış hemen kontorol ettim evet almıştı sanki neyse ama bu arada o günlerde akşamları geceleri sürekli yiyorum ama neden yiyorum kızlar kilo almak amacıyla değil midemde gastrit olduğu için içim çekiliyordu.neler mi yiyordum lütfn sizde aynılarını yiyin..cicibebe fındık yer fıstığı cips muz cips hariç diğerlerini her akşam mutlaka yiyordum kızlar..ben 42 yaşıma kadar aslaaa kilo alamayan ben kilo almıştım tartının o günlerde pili yoktu yaklaşık 1.5 ay sonra falan pil aldım aaaa bi baktım 43 olmuşum gözlerime inanamadım ben aldıysam sizde alırsınız kızlar dediklerimi yiyin her akşam zorlayın haa bu arada yaklaşık 15 gündür de s..n vitamin hapı alıyorum ama bu haptan önce ben zaten almıştım kilo lütfen dediklerimi yapın o ilacın ismi yasak değilse bana söyleyin yazarım forum kurallarını bilmiyorum.. deneyin dediklerimi ve alacağım diyin alacaksınız:) selametle kalın inşaAllah

Kızlar sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplarım ilaç ismi yazmak yasak mı ben forumun kurallarını da forumu pek kullanmayı da pek bilmiyorum açıkçası siz beni yönlendirin:)

Bildiğim kadarıyla yok ilaç ismi yazar mısınız

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplarım ilaç ismi yazmak yasak mı ben forumun kurallarını da forumu pek kullanmayı da pek bilmiyorum açıkçası siz beni yönlendirin:)

kızlar yeni üye olduğum için özel msj yazma hakkım yokmuş 35 sayfa olması lazımmış yazmam için. fakat size burdan yardımcı olmaya çalışacağım içtiğim ilacın ismi tenya ilacı deniyor ama kıl kurdu özelliğine sahip bir ilaçmış eczane öyle demişti bu çok etkili dedi isminin baş harfi A.....L son harfi L eczanaeye sorun mutlaka bilir zaten. diğer ilacın ismi ise vitamin hapı olduğu için yazıyorum supradyn.. ve ayrıca lütfen bolca fındık yer fıstıgı cici bebe muz yiyin günde 20 fındık 400 kalori yani kilo demekmiş bir muz 100 kalori yer fıstıgı da hemen hemen aynı kalori. bunları mutlaka yiyin özellikle fındık ve yer fıstıgını her gün yiyin o tenya ilacını da için bakın bakalım kilo almak neymiş göreceksiniz :)

Canım çok teşekkürler

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

rica ederim canım inşaAllah hepiniz kilo alırsınız tabiki bende istiyorum bi 5/6 kilo daha almam lazım 3/4 ay oldu sanırım 3/3.5 kilo kadar aldım:) dediklerimi uygulayın kızlar tartıya çıkınca bir kilo bile almış olmanın sevinci azmettriyor insanı evet alıyorum diyorsunuz başlıyorsunuz yemeye:)

Kızlar yeni bişey öğrendim yemekten sonra ki 4 saat içinde ağzınız hiç boş durmasın işte o zaman vucud kendi yağını yakarmış mutlaka azda olsa bişeyler yiyin şekerli meyva dondurma kuruyemiş hatta yiyebiliyorsanız yemek yiyin:)

O ilacı biliyorum an.. zol. Oğlumda kılkurdu vardı aile tedavisi için hepimiz kullandık. Iyi de siz tahlil yaptırdınız da mı aldınız bu hapı yoksa durup dururken mi ? Hap kilo aldırmıyor ki tenyaları yok ediyor. Vücutta tenya varsa kilo almaya engel olan o.arkadaşlar önce bi gaita tahlili yaptırın varsa doktora başvurun ilacı o yazar zaten.

Baharsun insanları yanlış ve tehlikeli yonlendiriyorsun o ilaç kafana göre gidip de alınacak bi ilaç değil önce tahlil sonra doktor. Mesela hamilelere ve emzirenlere kesinlikle yasak saçma işler yapmayın

Merhaba kendimi bildim bileli beynim hep kilomla mesgul denemedigim internetten siparis etmedigim hicbisey kalmadi.benim cozumum yiyipde kilo alamayanlar icin degil sadece istahsiz olanlar icin.iran iksirini mutlaka deneyin ben on gundur iciyorum 3 kilo aldim inanilmaz derecede istahim artti ister istemez ne var ne yok yiyosunuz igneler bile vurundum kilo almak icin faydali olmamisti hormon bozuklugu yaptigiyla kaldi.bunuda oylesine siparis ettim fiyatida cok pahalo degildi kesin yine faydasiz biseydir demistim.ama dedigim gbi bu istahsizlik yuzunden yiyemeyenler icin faydali olacaktir bence.iksirin icerigini incelediginizde goruceksiniz icerisindeki bitkilerin faydalarini .

Baharsun insanları yanlış ve tehlikeli yonlendiriyorsun o ilaç kafana göre gidip de alınacak bi ilaç değil önce tahlil sonra doktor. Mesela hamilelere ve emzirenlere kesinlikle yasak saçma işler yapmayın

saçmayalan sensin hangi ilaç tehlikeliymiş yazdığım ilacın biri vitamin hapı zaten demir vitamini diger tenya ilacı bilip bilmeden konuşma bu tenya ilacıda demir ilacıda herkese verilir.hamile olan eczaneye sorsun ben hamileler için özellikle yazımı yazayım hamile olan insana agrı kesici bile doktor kontorulunde veriliyor zaten.. sen hamileysen doktoruna danış öyle iç.. ok..!

O ilacı biliyorum an.. zol. Oğlumda kılkurdu vardı aile tedavisi için hepimiz kullandık. Iyi de siz tahlil yaptırdınız da mı aldınız bu hapı yoksa durup dururken mi ? Hap kilo aldırmıyor ki tenyaları yok ediyor. Vücutta tenya varsa kilo almaya engel olan o.arkadaşlar önce bi gaita tahlili yaptırın varsa doktora başvurun ilacı o yazar zaten.

bende zaten hap kilo aldırıyor yazmamışım iyi okursanız.. tahlilinizi yaptırınız sizde öyle kullanın..

sadece size bunları size yazmak için foruma üye oldum:) çünkü yıllardır bilirim kilo alamamanın sıkıntısını..ben 42 yaşındayım oldum olası 41/42 arasında oldum hep.21 yaşında hamile kaldım sadece 4/5 kilo aldım oda zaten meğerse çocuğun kilosuymuş:) evet şimdi beni iyi dinleyin lütfennn hayatım boyunca kilo alamktan ümidini ksen ben yaklaşık 2/3 aydır kilo aldım nasılmı? anlatayım.bir gün eczaneye gittim tenya ilacı alayım dedim eczacı kadın Allah razı olsun ondan benim çocukluğumdada kullandığım ilacı tavsiye etmedi sen a..l bunu kullan dedi (ilac ismi yasaktır diye yazamadım:KK43: o ilacı kullandım.kızım bir gün dediki anne senin kolun kilomu almış hemen kontorol ettim evet almıştı sanki neyse ama bu arada o günlerde akşamları geceleri sürekli yiyorum ama neden yiyorum kızlar kilo almak amacıyla değil midemde gastrit olduğu için içim çekiliyordu.neler mi yiyordum lütfn sizde aynılarını yiyin..cicibebe fındık yer fıstığı cips muz cips hariç diğerlerini her akşam mutlaka yiyordum kızlar..ben 42 yaşıma kadar aslaaa kilo alamayan ben kilo almıştım tartının o günlerde pili yoktu yaklaşık 1.5 ay sonra falan pil aldım aaaa bi baktım 43 olmuşum gözlerime inanamadım ben aldıysam sizde alırsınız kızlar dediklerimi yiyin her akşam zorlayın haa bu arada yaklaşık 15 gündür de s..n vitamin hapı alıyorum ama bu haptan önce ben zaten almıştım kilo lütfen dediklerimi yapın o ilacın ismi yasak değilse bana söyleyin yazarım forum kurallarını bilmiyorum.. deneyin dediklerimi ve alacağım diyin alacaksınız:) selametle kalın inşaAllah

kızlar vitamin hapını ve diğer ilacı doktorunuza danışın öyle alın. hatta ilaçları boşverin siz bolca yemeke yemeğe bakın yedikçe iştah açılıyor daha çok yiyosrunuz bolcca meyva yiyin bana kilo aldıran kuruyemiş ve meyva oldu özellike muz ve fındık..

kızlar vitamin hapını ve diğer ilacı doktorunuza danışın öyle alın. hatta ilaçları boşverin.. önmeli olan yemek yemek ilaçlar değil ayrıca dediğimi gibi ilaçları doktorunuza sorun öyle için içecekseniz ben 2/3 kiloyu çok yemeye borçluyum bu ilaçlara değil aralardada agzım hiç boş durmadı siz de bolca yemeke yemeğe bakın yedikçe iştah açılıyor daha çok yiyosrunuz bolcca meyva yiyin bana kilo aldıran kuruyemiş ve meyva oldu özellike muz ve fındık yiyin bolca aralarda meyva yemeyi ihmal etmeyin asla

kızlar yeni üye olduğum için özel msj yazma hakkım yokmuş 35 sayfa olması lazımmış yazmam için. fakat size burdan yardımcı olmaya çalışacağım içtiğim ilacın ismi tenya ilacı deniyor ama kıl kurdu özelliğine sahip bir ilaçmış eczane öyle demişti bu çok etkili dedi isminin baş harfi A.....L son harfi L eczanaeye sorun mutlaka bilir zaten. diğer ilacın ismi ise vitamin hapı olduğu için yazıyorum supradyn.. ve ayrıca lütfen bolca fındık yer fıstıgı cici bebe muz yiyin günde 20 fındık 400 kalori yani kilo demekmiş bir muz 100 kalori yer fıstıgı da hemen hemen aynı kalori. bunları mutlaka yiyin özellikle fındık ve yer fıstıgını her gün yiyin o tenya ilacını da için bakın bakalım kilo almak neymiş göreceksiniz :)

Demek seviyeyi değiştiriyoruz tamam sen bilirsin.Bu yazıyı heralde başkası yazdı ''tenya ilacını da için bakın kilo almak neymiş göreceksiniz''çok güldüm .sen karşındaki insanı hafife aldın heralde sana vitamin ilacını demedim zaten tenya ilacı yani KILKURDU ilacı olan And.zol dan bahsediyorum demek ki sende varmış ilaç sayesinde dökülmüş kilo almaya başlamışsın.ha şunu da söyleyeyim eczacın belki soylememiştir kılkurdu tedavisi aile tedavisi gerektirir evde kim varsa hamile ve 2 yaş altındakiler hariç herkese ilaç tedavisi verilir bitek senin kullanmanla olmaz sende varsa muhtemelen onlara da geçmiş olabilir çarşaflardan kirli sepetindeki kıyafetlerden vs..eczaneye gittim bi tenya ilacı alayım dedim eczacı onu önerdi bi de vitamin aldım diye kendin söylüyorsun. Doktora gitmiş olsan doktor sana yazardı zaten eczacıya sormazdın.bilincli bir insan olsan arkadaşlar belki sizde de bu yüzdendir doktorda bi tahlil yaptırın belki tenyanız olabilir dersin ama yok hakkın olsa özelden herkese yazacaksın ilacın adını.bir daha birşey yazarken 2 kere düşün ayrıca üslubuna da dikkat et.iyi ki kk böyle senin gibi deneyimsiz insanlar için bazı kurallar koymuş 6 yıllık bir kk üyesi olarak seni kınıyorum.

Demek seviyeyi değiştiriyoruz tamam sen bilirsin.Bu yazıyı heralde başkası yazdı ''tenya ilacını da için bakın kilo almak neymiş göreceksiniz''çok güldüm .sen karşındaki insanı hafife aldın heralde sana vitamin ilacını demedim zaten tenya ilacı yani KILKURDU ilacı olan And.zol dan bahsediyorum demek ki sende varmış ilaç sayesinde dökülmüş kilo almaya başlamışsın.ha şunu da söyleyeyim eczacın belki soylememiştir kılkurdu tedavisi aile tedavisi gerektirir evde kim varsa hamile ve 2 yaş altındakiler hariç herkese ilaç tedavisi verilir bitek senin kullanmanla olmaz sende varsa muhtemelen onlara da geçmiş olabilir çarşaflardan kirli sepetindeki kıyafetlerden vs..eczaneye gittim bi tenya ilacı alayım dedim eczacı onu önerdi bi de vitamin aldım diye kendin söylüyorsun. Doktora gitmiş olsan doktor sana yazardı zaten eczacıya sormazdın.bilincli bir insan olsan arkadaşlar belki sizde de bu yüzdendir doktorda bi tahlil yaptırın belki tenyanız olabilir dersin ama yok hakkın olsa özelden herkese yazacaksın ilacın adını.bir daha birşey yazarken 2 kere düşün ayrıca üslubuna da dikkat et.iyi ki kk böyle senin gibi deneyimsiz insanlar için bazı kurallar koymuş 6 yıllık bir kk üyesi olarak seni kınıyorum.

Ben buraya senin başına gelenleri değil kendi deneyimlerimi yazdım bunun farkına varabilmen için evet öncelikle bir seviye şart. Yakın ve kilolu arkadaşlarımın uyguladığı diyetlerin bazısı işe yaramıyor o zaman bunu ne diyetisyenler nede buraya diyet listesi paylaşanlar yapmamalı. KK üyesi olman ney için katkıda bulundurmuş sana eğer derdin kilo almaksa bunun peşine düş arkaşım benim değil. 6 yıl boyunca sanalda yeni üyelerin üsluplarını kovalamak yerine verilen bir ilacın önce eczacıya sorulabileceğini hamileyse 2 kat ilgilenebileceğini eğer bende işe yarıyorsa ne şartlarda extra kişilere yarabilir bunları sorup soruşturmayı denemelisin derdin eğer kilo almaksa şayet değilsede gölge yapıyosun yapma. Bende kilo almak adına bir ton yazı makale vs okudum ettim ama her yazının altına olmaz bunu cocuguma aldım olmadı olmaz bunu kabul edemem ben şuranın 6 yıllık üyesiyim diye çıkışmadım 'araştırdım öğrendim' derdine göre davran kendine dert arama benimde yaşadığım ve paylaştığım deneyimlerime dert olma.Daha fazla senin deneyimlerim hakkında fikir yürütmeni istemiyorum. Seni muaf tutarak söylüyorumki.............. burdaki arkdaşlara gerçekten derdi kilo almak isteyen arkadaşlarıma söylüuorum bundan sonrasını.. biliyorumki benim yazdığım bir ilacı bir eczacıya bir doktora danışacak yada onun üzerine araştırmalar yapacak kadar bilinçli üyeler ve bireylerseniz zaten.. hepinize bol sanş bende işe yarayan bu ilaclar sizede iyi gelebilir belki kaldıki sadece ilaclar bir sebep oda ayrı çok yemekten başka iyi gelen hiç birşey yok ilac eğer sizde tenya yoksa tahlilde çıkmadıysa ne olursa olsun yemeği bırakmayın hevesiniz kaybolmasın. Allah yardımcımız olsun..

1.Sen sadece deneyimini paylaşsaydın sadece okuyup geçecektim vitamini saymıyorum ama diğerini sen şiddetle ilacı önerip baş harfini son harfini verip size özelden yazardım ama hakkım yokmuş siz sorun eczacı bilir demişsin.müdahalem bu yüzden geldi.
2.üyelerin tabii ki de hepsi bilinçli deneyimli değil içimizde duydugu ilacı alan kişiler var bu yüzden KK İLAÇ ADI vermeyi yasakladı.
3. Evet 6 yıldır KK üyesiyim her 2 çocuğumun hamilelik ve büyüme süreçlerinde burada arkadaşlarımla çok şey paylaştım bilmediklerimi öğrendim öğrettim bi sıkıntı yok yani.
4.ben sana sadece uyarı yaptım ki bu forumda olan ve olması gereken birşey HATANI kabul etmeyip ortalığı sen alevlendirdin inkar yoluna gittin eywallah

Bana özelden yazarsanız ćok sevinirim 43kiloyum buda bebe bisküvisiyle 5kilo almış halim

X