Kilo alma surecim

Leame

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.898
1.821
Yoldaşlar , kilo alamıyordum aynı siz gibi benim yapım bu deyip bı kenara attım .
Lakin işler hiçte öyle değilmiş . Kronik hastaligim sebebiyle kilo alır veririm ama 54 bucugun üzerine henüz çıkamadım hep bu rakamın altında gidip geldim 45 i de gördüm ve silkelenmem lazım dedim. Önce inandım . Sonra tahlillerimi yaptırdım.
Sonra bı uygulama indirdim kalori hesaplayici günde 2500 kalori almam gerekiyor, yiyorum yiyorum kilo almıyorum diyenlere 2500 kaloride neymiş dediğinizi duyar gibiyim ama 2500 kalori hem de sağlıklı beslenmek bunu bünyeye almak hiç kolay değil .
Sabah minimum iki yumurta uç dilim salam ceviz salatalık domates kavun karpuz peynir maydanoz kaşar peyniri bir kaşık pekmez iki tane zeytin yarım ekmek , üstlerine susam ve çörek otu serpistirme ve zeytinyağı meyve suyu ve çay asla yok..
Ara öğün muz olur yoğurt olur ne varsa lifli proteinli bı gıda.
Öğleyin yoğurt ya da ayran meyve suyu makarna en baba planından peynirli salçalı gibi mantı da olabilir sonra ara öğün derken tüm gün yesem de 2500 e çıkmak o kadar zorki .. lütfen azmedin düzenli yiyin öğün atlamayinn 6 öğün yiyin patlamış mısır fıstık götürün . Asla zararlı tatlı ağır yemeklere cikolatalara abanmayin vücudunuza yaapmayin bunu . Burdan okuyup süt cici bebe ye başlamıştım ikinci gün fesat geçirdim kusmaktan fenalık geçirdim.. yapmayın böyle şeyler 45 kilodan 51 kiloya çıktım bir buçuk ayda gayet iyi gidiyorum kilo alımını haftada bir kiloya çıktı ve devam ediyor 55 ilk hedef sonra 60 nasipse.. kolay gelsin.

X