Kilo alma grubu

Bence bu boy-kilo oranlarından şikayetçi olma durumunun vücut yapısıyla/biçimiyle alakası var. Vücut biçiminiz hoşunuza gitmiyorsa, vücut sıkı değilse, hantalsa, kas oranı çok düşükse... Bunlar hoşnutsuzluk yaratır. Yoksa gördüğüm kadarıyla buradaki boy-kilo oranlarında pek de bir problem yok. Bu bahsedilen hoşnutsuzluklardan kurtulmanın yolu da öyle bebe bisküvisi yemek falan değil, spor:) Ve tabi ki sağlıklı beslenme. Öte yandan multi-vitaminler de hem vitamin, mineral desteği sağlar hem de iştah açarlar. Ama zaten spor yapan birinin iştahının açılmaması da zor. Çünkü vücut neye ne kadar ihtiyaç duyduğunu biliyor. Kas yapma niyetiyle egzersizlere başlarsanız, ihtiyacınız olan tüm besinleri almaya yetecek kadar iştahınız açılacak otomatik olarak. Hareketsiz (hem fiziksel hem zihinsel olarak) bir yaşam sürerken iştahın çok açık olmaması normal.

Sürekli kilo alımı ile ilgili problem yaşayan bi insandım bir çok ürün denemiş olmama rağmen ya hiç kilo alamadım yada aldığım kiloları hemen geri verdim yakın zamanda arkadaşım sayesinde macgainer ile tanıştım sizlere önermek istedim

Bende kilo almak istiyorum 4 5 senedir bıktım artık bu kış kendi kendime söz verdim 2 yazdır evden çıkmıyorum çünkü yazın zayıflığım daha belli oluyor o tshirtler üstümde uçurtma gibi kollarda kurdan heleki yolda yürürken herkesin şeyime doğru bakması zayıflıktan garip duruyor heralde. Bıktım bu kış bu dertten kurtuluşa söz veriyorum burda!!!!!

157 boy 45.5 kilo. Zayıf miyim :eek: iştah mistah yok zorla yiyorim zaten her zaman :)

Kızlar ben folik asite başladım,kilo aldırdı.46 kg falandım şuan 50 yim:KK53:

O zaman kilo alamiyorum demeyeyim bi iki yıla kadar kullanırım bende onu zaten :KK70:

arkadaşlar merhaba aynı dertten bende muzdaribim. birbirimize destek olup şu kiloları almaya ne dersiniz? ben kararlıyım yaza girmeden o kiloları almaya, yarından başlıyorum. iştah sorunu olmasa yemesi kolayda artık yavaş yavaş ağırlık vericez napalım, yemeden olmuyor sonuçta

Kilo almak isteyenler hangi yiyecekleri daha çok tüketmelidir?

Beslenme ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan zayıflama yöntemlerini beslenme hakkındaki önerilerini Kadınlar Kulübü TV izleyicileri ile paylaşıyor!

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

X