kilo alirsam dunyalar benim olacak

göbegin ne oldu peki, benim belim 60 santimdi en ince yerimdi, ama icim de darmis kaslarim yirtildi ve de ameliyatla toparlar gibi anca, senin karnin ne alemde, ha bebegim de büyüktü baya. yipratti beni
sezeryan karni kaldi bende. ama 7 kilo fazlam var hala. 50ye düsersem gider bence o karin.enteresan bi sekilde belim hamilyken bile oyuntusunu kaybetmedi. belim hala göreceli olarak ince ama karin kaldi bende.

sezeryan karni kaldi bende. ama 7 kilo fazlam var hala. 50ye düsersem gider bence o karin.enteresan bi sekilde belim hamilyken bile oyuntusunu kaybetmedi. belim hala göreceli olarak ince ama karin kaldi bende.

aa bende de öyle, yani göbegim kocaman belim inceydi hamileyken o oyuntunun ici hic dolmuyor, hani bebek hep öne öne büyüdü

ya iste karinda bir bosluk var, göbek deligim falan kalmadi öyle bir bozulma oldu, kilomu verip cocugu büyüteyim estetik düsünüyorum
bak simdi bebek biraz buyusun zaten o zamana kadar bi miktar daha kilo gidiyo. o noktadan sonra bakarsin tahribat nedir, ne yapmak lazimdir diye. simdi bi agirdan al. hepsinin zamanı gelince halledersin.

aa bende de öyle, yani göbegim kocaman belim inceydi hamileyken o oyuntunun ici hic dolmuyor, hani bebek hep öne öne büyüdü
iste ince belliydim ben de. yapisal heralde. karin öne büyüdü aynen dedigin gibi. ve o karin hala önde el salliyo bana. egilmeden göz ucuyla bi tarafimi gördugum gun sadaka vericem birine :KK53:

Canimlar hic sorun degil ben zaten notlarimi aldim bana kilo aldirici vitaminlarin diyetlerin notunu aldm yarin nibetci eczane arayacagim.herkes konu iptali yaosin artik kim ne konusyosa konussun be kilo alayimda gerisi onemli degil hahahhaah heoinizi opuyornmm :halay::hamarat::dondurma:

Canimlar hic sorun degil ben zaten notlarimi aldim bana kilo aldirici vitaminlarin diyetlerin notunu aldm yarin nibetci eczane arayacagim.herkes konu iptali yaosin artik kim ne konusyosa konussun be kilo alayimda gerisi onemli degil hahahhaah heoinizi opuyornmm :halay::hamarat::dondurma:
promalti unutma kutusu 1000 kalori. allam yeni bi akrep nalan yaratiyorum beni affet.

mantıklı gelmiyor ama söyleyim kestane yiyin her gün yiyebildiğiniz kadar 150 gr süper. benim dondurucumda vardi 1 hafta yeseniz 1 kilo alırsınız kahvaltı da tahin pekmez bal kaymak denenmiştir fındık fıstık badem bu tün kalorisi yüksek şeyler yiyin bunlar kendi tarafımdan. bence almayın ama spor yaparsanız da iştahınız açılır alırsınız

X