Kilo alamıyorum ne yapabilirim

bety3428

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
16
3
31
Arkadaşlar merhaba. Ben kendiliğinden 30 kilo kadar kilo verdim. Şuan 56 kiloyum. Kilo alamıyorum. Evde hiç boş duramıyorum. Sürekli hareket halinde tim. Kendimi durduramiyorum. Sürekli ev işi temizlik yapıyorum. Temizlik hastalığı oluştu. Bütün zamanım evde temizlikle geçiyor. Bu yüzden kilo da alamıyorum. Psikolojik olarak ta stres içindeyim. Vücut anında yakıyor ne yesem. Ne önerirsiniz. Teşekürler.

Boyunuz kaç ?
Bebek bisküvili tarifi denediniz mi?

Arkadaşlar merhaba. Ben kendiliğinden 30 kilo kadar kilo verdim. Şuan 56 kiloyum. Kilo alamıyorum. Evde hiç boş duramıyorum. Sürekli hareket halinde tim. Kendimi durduramiyorum. Sürekli ev işi temizlik yapıyorum. Temizlik hastalığı oluştu. Bütün zamanım evde temizlikle geçiyor. Bu yüzden kilo da alamıyorum. Psikolojik olarak ta stres içindeyim. Vücut anında yakıyor ne yesem. Ne önerirsiniz. Teşekürler.
Kilon çok ideal şuan neden kilo alasin ki vala Keşke ben öyle olsaydmm ye ye kilo almasaydm 😂

Siz ideal kilonuzun bile üstündesiniz. Kan tahlili yaptırın değerlerinize baktırın. sürekli temizlik yapmak doğal olarak halsiz hissettirir. Psikolojik olarak stresliyim yazmışsınız depresyon da halsizlik yapar

Boy 1.63. Yok denemedim. Sorun şu sağlıklı beslensem de vücut yakıyor hemen.
Boyunuza göre kilonuz normal zayıf değilsiniz, çok temizlik yaptığınız için fazlaca yoruluyorsunuz bence.
Ama illa ki kilo almak istiyorsanız dediğim tarifi deneyin isterseniz kesin etkili 🤷🏻‍♀️

😂😂Ama bitkin hissediyorum. Zayıf olmak iyi ama sağlıklı hissetmiyorum sorun bu.
Vitamin desteği alın biz supradyn kullanıyoruz onu veya benzerlerini alabilirsiniz bitkinlik gitmesini istiyorsanız spor yapın daha çok kilo veririm diye spor yapmamak değil daha zinde ve sağlıklı olmak için yapmalısınız yemeniz bile değişecek inanın

Boy 1.63. Yok denemedim. Sorun şu sağlıklı beslensem de vücut yakıyor hemen.
Boyun ve kilon ideal bence. Ama illa almak istiyorsan önce bı kan tahlili ver vitaminlerin düşükse ilaç + iğne veriyorlar vitamine göre tabi. Düzenli kullanınca alıyorsun. Ben o şekilde alabilmistim. Sağlıklı değil ama yatmadan önce yiyip yatmakta aldırıyor yediğini yakamiyorsun sonuçta. Ya da bı uzmandan yardım al doğru yönlendirme ile kilo alman daha iyi olur sağlığın için

1.63 boya o 30 kiloyu iyi ki vermişsiniz 😃 şimdi kilonuz çok normal. Ben 174 cm e 53 kiloyum ve ne yaparsam yapayım olmuyor kilo alamıyorum. Siz acilen bir doktora görünün diğer söyledikleriiniz bunu gerektiriyor.

X