Kıllı vücut, küçük meme ⏭ evlilik 🍃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

matildax

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
39
344
29
Herkese iyi akşamlar 🍃 💛
Evlilik hazırlığındayım, bu süreçten çok keyif alıyorum, mutluyum, nişanlımla da ailelerimizle de aramız gayet iyi. Her şey iyi olmasına rağmen kendi kendimi çok huzursuz ediyorum.

Vücudum epey kıllı, hormonel bir problemim yok. Orjinal buz lazere gittim bir dönem de alexandrite.. 12+2 seans. Gittiğim yere çok güveniyorum çünkü tüm arkadaşlarım çok memnun kaldılar. Bittikten sonra bende de ilk 5-6 ay mis gibiydi fakat sonra tekrar eskisi gibi tüm kıllar çıkmaya başladı. Tekrar hormon testi için gittim, doktor hormonlarımda hiçbir sorunun olmadığını, bazı bünyelerde lazerin böyle kısa vadede etkili olabileceğini söyledi. Tekrar gideceksem hamilelikten sonra gitmemi önerdi. Ki arkadaşlarım hala mis gibiler, kıl tüy yok. Haliyle şimdi ağda jilet idare ediyorum. Ama sonrasında da cildim hassas olduğu için pütür pütür bir vücut, batıklar.. pürüzsüz bir cildim asla yok. belim ve göbeğimde bile kıl var.

Hadi bunu geçiyorum. Küçük memeler. 🥺 Küçük olsa sadece bir nebze, küçük olmasına rağmen hafif sarkık. Çatlaklarımla barışabildim bi. Onlara da kesin çözüm yok zaten.

Çok uzun uzun yazdım kusuruma bakmayın, kimseye anlatamadığım için sizlere içimi dökmek istedim. 🙈

Kısacası sırf bu sebeplerle evlilikten soğuyorum. Diyorum hep nasıl uğraşacağım bu kıllarla, beni o hallerimle de elbet görecek. Ya da o küçük sarkık memelerle nasıl öz güvenli olacağım ilişkide? Nasıl soyunacağım, arkasını mı döndüreceğim sürekli. Ya da hiç eğilmeyecek miyim. Aklım hep sanki orada olacak. (Maddi açıdan şu an çok sıkışığım, ileride estetik düşünüyorum)

Benim gibi olanlar var mı? Daha sonra bu hisler geçiyor mu? Saçma belki ama çok huzursuzum. 🙃 Okuduğunuz için teşekkür ederim. 💝

Kıla çözüm yok maalesef 2 sene lazere gittim olmadı. Küçük memede illa ki nişanlınız dışardan azda olsa farketmiştir sorun etmeyin. Ya da ona bunu sorun gördüğünüzü söyleyin bir fikrini alın. (Kıl sorunu değil)

Nişanlınız "kıllı" ve küçük memeli olduğunuzu fark etmiştir zaten. Batık oluşmaması için her gün duştan sonra nemlendirici kullanın.. Küçük sarkık meme de çekici olabilir. Önemli olan her zaman özgüven, duruş o da kendini kabullenip başkalarıyla kıyaslamayı bırakınca gelir :)

Doğru yerde doğru cihazla işlem yaptırırsan kıllarından kurtulursun,bende kısa süre işe yaradıda nedemek hormonel probleminizde yokken.. her cihaz her kıl ve cilt tipine uygun değil. Lazer yaparken kıllar zaten dökülecek,heleki 12 küsür seans gittiysen 6 ay çıkmaması normal. O çıkanlar eski kılların kötü haber,lazer sende gram işe yaramamış..iyi bir merkezde max 6 seansta biter o iş. Göğüslere gelince bulduğun ilk fırsatta yaptırmaya bak. Doğurayım,emzireyim gibi ertelemelere girme. Estetik emzirmeye engel değil. İlk zamanlarda idare etmeye çalış onunda eksikleri vardır illaki..

Epilasyon bir kadin icin en guzel yatirim. Acaba siz epilasyondan sonra jilet ve agdami vurdunuz dayanamayarak.cunku asla dokunulmamasi gerek guzel bir sonuc almaniz icn. Birde eski maine ama aypiel diye okunan bie makine var. Ben inanilmaz killiydim maymun gibiydim ayni. Cok sukur 1 senede bebek gibi yapti vucudumu. Bacaklarima kolatima yillardir birsey degdirmiyorum gozenekleri kuruttu resmen. ama bana yapan kisi demisti gec bitirecek ama guzel bitecek demisti saolşun🙏 simdilerde o makime icin ya o eski falan diyolar buz lazere falan yonlendiriyolar ama yalan yani bu makineden 5 arkadasimla gittik hepimiz memnun kaldik.erkekler icin evet surekli killi bacaklar sorun olabliyor ama sen onun icin degil kendin icin gitmelisin.rahatlik. kucuk memelere gelince ancak sporla biraz toplayavblirsin. Benim 80 takamam ragmen yinede kucuk duruyor yag orani az. Aklimda silikon var. Ne olursa olsun estetik bence dozunda yapilirsa harika birsey.mutluluklar dilerim

İğneli Epilasyon kesin çözüm. Benim göğüsleri de küçük yani 80 b kadar ve çok memnunun kendini sev canım

Nişanliniz kusursuz mu? Hayir genelde kendi vucudunu dert edinenlerin karsisindaki kişiler de mukemmel olmuyor.
Bu kadar abartmayin yani ama ben yine de illa zorla kendinizi sevin diyemeyecegim. Kucuk olmasini gectim sarkik memeyle ozguvenli olmak ve sevmek kolay degildir herhalde. Yani goguslerinizi yaptirin bu kadar cok etkileniyorsaniz.

Benim memelerim de kucuk ve bunu dert edinmiştim bir ara ama şekilleri duzgun diye vazgectim. Sarkiklik, asimetri gibi sorunlarim olsa yaptirirdim direkt ki estetiğe sicak bakan biri degilim aslinda. 🙄🙄

Ben de beyaz tenli ve saçlarım tüylerim siyah olan, küçük memeli bir kadınım yalnız değilsin :KK53: lazere de gitmedim hala canla başla kendi yöntemlerimle hallediyorum. Memeler de bildik bileli limon kıvamında yapacak bir şey yok🤷🏻‍♀️

Eskiden ben de aşırı kafaya takardim. Bütün kadınlar kılsız tüysüz, yuvarlak hatlara sahip kusursuz sanırdım ama inan öyle değil. Tüm kadınlar kusursuz olmadığı gibi tüm erkekler de kusursuz değil. Hatta bir kadına göre gayet de çirkin varlıklar kıl tüy vs dersek. O yüzden hiç takma. Erkeklerin bizim kadar detaycı ve takıntılı olmadığına emin olabilirsin. Ayrıca bir insan ne kadar öz güvenli olursa bunu karşıya öyle aktarır ve aynı şekilde reaksiyon alırsınız. Öz güvenle giyilen en kötü giysi öz güvensiz taşınan en şık giysiden şık durur

Kilo almiştir illa ki. :))))) Durduk yere meme bikac beden buyumez oyle.
6 yillik evliyim 75B hala, bir gram degismedi cunku evlendigimden beri kendi standart maximum kilomun üzerine hiç cikmadim 1 kilo bile almadim. 😂😂😂
Yaa hayallerim darmadağın 😁😁😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X