Göz Makyajı Kıl tekniği kaş yaptıranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende aynı sorunları yaşadım çok bilinen birinde yaptırdım ıyı bır paraya ama hemen cıktı 3 ay sonra size tavsiyem şu hem makıne hemde microblading ile kıl yapabılen bır yer bulmanız

Selam bayanlar kıl tekniği ile kaş yaptırdım ama dördüncü gün şaka gibi tamamen silindi. Dört gün yapan kişi krem sür vs demedi ben de sürmedim nemli mi kalması gerekiyordu? Çok mutsuzum şuanda anlatamam yapan kızı aradım gel tekrarlayalım her kaşta tutmayabilir dedi bana. Yorumlarınızı alabilir miyim lütfen?

Selam bayanlar kıl tekniği ile kaş yaptırdım ama dördüncü gün şaka gibi tamamen silindi. Dört gün yapan kişi krem sür vs demedi ben de sürmedim nemli mi kalması gerekiyordu? Çok mutsuzum şuanda anlatamam yapan kızı aradım gel tekrarlayalım her kaşta tutmayabilir dedi bana. Yorumlarınızı alabilir miyim lütfen?
Krem sürmekle ilgisi yok bence. Üzerindeki kabukları yolmadıysan silinmemesi lazım. Ben üçüncü defadır yaptırıyorum (15 yılda), daha öncekiler hep krem sürdürürken son yaptırdığım yer hiçbir şey sürmeyeceksin demişti. Bence yeterince derine yapmadığı için silinmiş, git paranı geri al bence. Benim de göz çevreme yaptırdığım çabuk çıkmıştı ama bu kadar da çabuk değil. Yine birkaç ay gitmişti 15 yıl önceki teknikle.

Merhaba ben 1.5 ay önce Ankarada tavsiye üzerine çok güvenerek gittiğim bir yere kıl tekniğiyle kaş kontürü yaptırmıştım. Gerçekten inanılmaz memnun kaldım. Kaşlarım seyrek ve çok sarıydı belli belirsizdi. İlk zamanlar bir tık koyu durmuştu fakat zaman geçtikçe o kadar doğallaştı ve güzelleşti ki anlatamam. Böyle her gün kaşlarımı kalemle çiziyim sonra sabitleyim diye yolup dökmüyorum artık. Şu an yüzümde çok sağlıklı bir görüntü var cidden memnun kaldım ki zaten kaşlarımı yaptırdığım kadın Almanyada falan bu işin eğitimini almış birisi uzun yıllardır yapıyormuş bu işi. Kaş kontürüm eskidiğinde gideceğim tek adres orası olur çünkü çevremdeki herkes kaşlarına ne yaptın çok güzel olmuş diyor. Ee tabii güzel iltifatlar bunlar insanın hoşuna gitmiyor değil. Neyse efendim kaşlarından memnun olmayan herkesin işini bilen güvendiği, temiz bir yere yaptırması en büyük tavsiyemdir. Bu arada benim yaptırdığım yer Ankara/Sokulluda belki merak eden olur ne biliyim fiyat için aramak isteyen olursa numarası 0537 346 53 57/0312 479 2687

Ben yaptırmıştım fakat 3 ayda gitti etkisi öneri yeriniz var mı?
merhaba bende çok araştırdım kısa sürede çıktığının nedenlerini kullanılan boya ve yapan kişinin çok büyük önemi olduğunu araştırmalarım sonucunda buldum 1 ila 2 yıl arasında dayanması gerektiğini söyledi herkes şişli de arist estetik arzu hanım bana tüm detayları anlattı eğrisi doğrusu herşeyi yapmadan önce eğitim almış kadar ,sürekli kaş kalemi kullanıyordum kendi kaşlarımda dökülüyordu çok memnun kaldım kimse anlamdı bile değişiklik var sende ama nedir dediler kesinle tavsiye ederim kesin arzu hanıma gidin

Merhaba ben de bugun yaptirdim. Ankaradayim şimdilik memnunum. Bakalım umarım hemen akma yapmaz.

Ben kıl tekniği ile kaş kontürü yaptırdım. Kabuklar atmaya başladı 5. gundeyim. Bephanthol kullanmami ve iki gun su degmemesi gerektigini ucuncu gun ilik suula yikamami soyledi yapan kisi. Suan kabuklar atiyor ve cok silik bir renk kaliyor. Zamanla renk gelecek dedi ? Bilgisi olan varmi uzak bi yerde yaptirdim tekrar gidemeyecegim ??.

Kabuklar attiktan sonra durum.ne oldu renk silikmi koyu mu nasildi?
simdi rotus yaptirdim. Akma yapan yerler oldu ama simdi tekrar duzelttik. Cok ama cok memnunum kimse anlamiyor kaşımı yaptirdigimi, kendimi cok daha guzel hissediyorum. Yarin kizariklik gecince fotograf atayim.

simdi rotus yaptirdim. Akma yapan yerler oldu ama simdi tekrar duzelttik. Cok ama cok memnunum kimse anlamiyor kaşımı yaptirdigimi, kendimi cok daha guzel hissediyorum. Yarin kizariklik gecince fotograf atayim.

Merak ettim memnun musunuz hala ve nerede nekadara yaptırdınız öğrenebilirmiyim acaba bende yaptırmak istiyorum çok kararsızımda

Ķızlar burada bir arkadaşın tavsiyesiyle Ankarada kıl tekniği yapan bir yere gidip kaşlarını yaptirdım. Sonuç müthiş eşim kaş yaptırmamı hiç istemiyordu. Her konuyu açtığımda kapkara recep ivedik gibi olacaksın deyip caydırmaya çalışıyordu. Gidecegim uzmanın adi Hatun muş ismi çok enteressn geldi Görüşme için randevusu aldım işlemlerini merakettigimi belirtince facebook tan uygulamalarımızı görebilirsiniz dedi. Çalışmaları görünce bayıldım. Merkezi arayıp geldiğimde kaşlarını yaptırmak istiyorum dedim. Bugün kaş yaptırmalı 1 ay oldu okadar memnunumki anlatamam. Çok doğal oldu herkes botoxmu yaptırdın sende bir güzellik var diyor. Ankarada kaş yaptirmak isteyenlere kesinlikld tavsiye ederim haaa birde kadın aynı zamanda kıl tekniği kaş konturü eğitimi veriyor. Işlemleri gormek isteyenler mutlaka instegramda uygulamalara bakmasinı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim kaşlarım çok seyrek kıl tekniğini tavsiye eder misiniz yoksa kaş mı ektirsem daha iyi :)
Canım sakin kaş ekdirme bi ara bende ektirsemmi diye araştırdım internettdn gordugum sonuçlar çok igrencti en iyisi kil teknigi ben 1 ay evvel yaptirdim cok dogal oldu. Işlem en az 1 yıl kalıyormuş. Eee oda yeter 1 yil sonra allah kerim. Hem uygulama kıl ekilmiş gibi duruyor. Ben Ankarada Hatun hanıma yaptirdı m istersen bir incele.

Mrb bende kaş kontürü yaptırmak istiyorum. ama çok korkuyorum zamanla rengi degişir diye ödüm kopuyor. Eşim kaşına sülük yapıştımışsın gibi olacaksın diyor. Lütfen tecrübesi olanların yardımına ihtiyacım var. Sizce söylemeden yaptırsam anlarmı.

Slm çok takip ediyordum sizleri bende kaşlarım yüzünden küsmüştüm aynalara Ataşehir de yaptırdım kaşlarımı boşuna bu kadar beklemişim. Kıl tekniği yazarak instagramdan sürekli baktım bir cesaret karar verdim yaptırmak isteyene tavsiye ediyorum Sevim Alan diye bir bayan mesleklerinin arasında mimarlıkta olduğu için çok doğal oldu binbir marifetli bu işi yapan en iyilerden bile harikaaa sonuç,verdiğim paraya hiç üzülmedim. Anadolu yakasında tek diyebilirim

Ķızlar burada bir arkadaşın tavsiyesiyle Ankarada kıl tekniği yapan bir yere gidip kaşlarını yaptirdım. Sonuç müthiş eşim kaş yaptırmamı hiç istemiyordu. Her konuyu açtığımda kapkara recep ivedik gibi olacaksın deyip caydırmaya çalışıyordu. Gidecegim uzmanın adi Hatun muş ismi çok enteressn geldi Görüşme için randevusu aldım işlemlerini merakettigimi belirtince facebook tan uygulamalarımızı görebilirsiniz dedi. Çalışmaları görünce bayıldım. Merkezi arayıp geldiğimde kaşlarını yaptırmak istiyorum dedim. Bugün kaş yaptırmalı 1 ay oldu okadar memnunumki anlatamam. Çok doğal oldu herkes botoxmu yaptırdın sende bir güzellik var diyor. Ankarada kaş yaptirmak isteyenlere kesinlikld tavsiye ederim haaa birde kadın aynı zamanda kıl tekniği kaş konturü eğitimi veriyor. Işlemleri gormek isteyenler mutlaka instegramda uygulamalara bakmasinı tavsiye ederim.
Yeri neresi tam. Hatun hanim diyince tam cikmiyo nette

Merhaba ben 1.5 ay önce Ankarada tavsiye üzerine çok güvenerek gittiğim bir yere kıl tekniğiyle kaş kontürü yaptırmıştım. Gerçekten inanılmaz memnun kaldım. Kaşlarım seyrek ve çok sarıydı belli belirsizdi. İlk zamanlar bir tık koyu durmuştu fakat zaman geçtikçe o kadar doğallaştı ve güzelleşti ki anlatamam. Böyle her gün kaşlarımı kalemle çiziyim sonra sabitleyim diye yolup dökmüyorum artık. Şu an yüzümde çok sağlıklı bir görüntü var cidden memnun kaldım ki zaten kaşlarımı yaptırdığım kadın Almanyada falan bu işin eğitimini almış birisi uzun yıllardır yapıyormuş bu işi. Kaş kontürüm eskidiğinde gideceğim tek adres orası olur çünkü çevremdeki herkes kaşlarına ne yaptın çok güzel olmuş diyor. Ee tabii güzel iltifatlar bunlar insanın hoşuna gitmiyor değil. Neyse efendim kaşlarından memnun olmayan herkesin işini bilen güvendiği, temiz bir yere yaptırması en büyük tavsiyemdir. Bu arada benim yaptırdığım yer Ankara/Sokulluda belki merak eden olur ne biliyim fiyat için aramak isteyen olursa numarası 0537 346 53 57/0312 479 2687
peki yaptırdığınız kaç ay gitti size

ankaranın neresinde kim?fiyatı ne kadar?3d kıl tekniği ile mi yapıyor?uyuşturuyor mu?

• Beğen
Reactions: Ebh
Merhaba kaş ekimi yaptırmanızı hiç tavsiye etmiyorum çünki saçtan alınan kılları ekiyorlar ve saç kılları kaş kıllarından daha kalın olduğu için kötü duruyor. Ayrıca kaş kıllarının açısı 30 derece civarıdır ekimde 70 derece açıyla ekiyorlar ve sürekli uzamaya devam ediyorlar bu yüzden sürekli makasla kesmek zorunda kalırsınız.
Bende daha önce seyrek kaşlarım yüzünden bu işleri araştırdığım için epey bilgi sahibi oldum. Kıl tekniği kaş işlemi makine ile yapıldığında doğal görünmüyor çünki makine titrediğinden kıl görüntüsü doğal olmuyor. Microblading kıl tekniği uygulaması yaptırmanızı tavsiye ederim. Bu yöntemde makine kullanılmıyor ve görüntü çok doğal duruyor. Fakat iyi araştırın çünki heryerde uygulamayı doğru yapamıyorlar. Ben istanbulda oturanlara bir tavsiye vereyim bu işi kadıköyde kalıcı makyaj uzmanı Aykut Özhan 'a yaptırıyorum çok memnunum. 2 yıldır kullanıyorum ve yılda bir kez rötuşa gidiyorum. İşin en önemli kısmı kaş tasarımı, eğer tasarımınız yanlış yapılırsa geri dönüşü zor olur. Tasarım yapıldiktan sonra iyice inceleyin içinize sinmezse yaptırmayın hemen çıkın ordan çünki son pişmanlık fayda etmez unutmayın.

ben de istanbulda yaptırdım avrupa yakasında 2 sene oldu hala güzel gözüküyor tavsiye ederim

X