keşke güzel haberlerle gelebilseydim :(((

nelif

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
12
0
merhaba kızlar

maalesef kimyasal gebelikmiş yaşadığım...
hazirandan beri bebek istiyorduk yurtdışında olduğumuz içinde doktora gitmemiştim.nihayet türkiyeye dondum ve doktora gittim aralık ayında.hormon testleri ultrason takibi vs...bu arada yurtdışında olduğum donemde de yumurtlama testleri almıstım ama yine de hamile kalamamıştım maalesef...
neyse... aralık ayında doktorumla yumurtayı gorduk esımde gec te olsa geldı yurtdısından bu arada ben hala yumurtlama testlerine de devam ettim ve bir turlu ultrasonda gordugum yumurtanın catladıgına dair bir olumlu test goremedim...
aynı zamanda esime de spermıogram yapıldı ve maalesef morfoloji %4 den fazla olması gerekirken %1 cıktı :KK43:

iste butun bunlara ragmen ben aralık ayının son gunu hamile kaldıgımı kan testi ile ogrendim... yılbası gelmişti alkol alacaktım ya bebek varsa diye emin olmak istemiştim..acıkcası umudumu kaybetmemiştim fakat bu ay olması neredeyse imkansız gibiydi..ama oldu..

sevincten havalara uctuk... tam bir hafta sonra bugun ise maalesef degerim birden düştü ve kimyasal gebelik olduğu anlaşıldı...

cok uzuldum ama Allah tan hayırlısını diliyorum herşey icin..

hepimizin istediği zamanda ve sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum Allah tan...

canım çok üzüldüm senin adınasenağlama
hayırlısı böyleymiş demekki
rabbim en yakın zamanda sağlıklı bir bebek nasip eder işallah

:1hug:cnm ya çok üzüldüm inş yakın zamanda sağlık ve hayırlı bebişin olur yeterki inan ve sitres yapma

geçmiş olsun canım.sağlık olsun diyelim.inşallah yakın zamanda sağlıklı bir gebelik geçirirsin.Bence alkol hiç kullanma gebelik düşünenlerdede iyi değil:nazar:

cnm neden bizim syafamıza gelmedin neden yazmdın neden bu sevinci bu üzüntüyü bizimle paylaşmadın?seni merak ettik neyse çok geçmiş olsun çok üzüldüm cnm yaaa çok çok üzüldüm anlatamam sana seni çok öpüyorum....

:çok üzgünüm:yasadigin sey cok kolay deyil canim.allah sabir versin.inan cok uzuldum.ama umudunu yitirme allah hakkinda hayirlisini versin.sende insallah anneler arasina katilir bebeyine kavusursun insallah.:enbuyukkk:

çok üzüldüm canım yaaa
herşeyin hayırlısı Allah dan ama sen üzülme.inşallah duaların kabul olur.Sıkma canını.
:1hug:

merhaba kızlar

maalesef kimyasal gebelikmiş yaşadığım...
hazirandan beri bebek istiyorduk yurtdışında olduğumuz içinde doktora gitmemiştim.nihayet türkiyeye dondum ve doktora gittim aralık ayında.hormon testleri ultrason takibi vs...bu arada yurtdışında olduğum donemde de yumurtlama testleri almıstım ama yine de hamile kalamamıştım maalesef...
neyse... aralık ayında doktorumla yumurtayı gorduk esımde gec te olsa geldı yurtdısından bu arada ben hala yumurtlama testlerine de devam ettim ve bir turlu ultrasonda gordugum yumurtanın catladıgına dair bir olumlu test goremedim...
aynı zamanda esime de spermıogram yapıldı ve maalesef morfoloji %4 den fazla olması gerekirken %1 cıktı :KK43:

iste butun bunlara ragmen ben aralık ayının son gunu hamile kaldıgımı kan testi ile ogrendim... yılbası gelmişti alkol alacaktım ya bebek varsa diye emin olmak istemiştim..acıkcası umudumu kaybetmemiştim fakat bu ay olması neredeyse imkansız gibiydi..ama oldu..

sevincten havalara uctuk... tam bir hafta sonra bugun ise maalesef degerim birden düştü ve kimyasal gebelik olduğu anlaşıldı...

cok uzuldum ama Allah tan hayırlısını diliyorum herşey icin..

hepimizin istediği zamanda ve sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum Allah tan...

canım yaaaa çok geçmiş olsun üzüldüm ama elden ne gelir be güzelim allah sabır versin sen kendine iyi bak toparlan tekrar olur inşallah.ağrın sızın vardır şimdi aman yormamaya çalış kendinide bu dönemler vücut hassas olur allah kolaylık versin

nelif kuşum nerelerdesin sen yaaaaaa
merak ettik cnm çok geçmiş olsun yaaaaaa
çok üzüldüm fıstık
gel artık aramıza özletme kendini

elifffffffffffffff
canım arkadaşım benim yaaaaa
seni gerçekten çok merak etmiştik bitanem hep soruyorduk ben miram dırımım bernam hep birbirimize seni sorduk gülüm nasıl üzüldüğümü anlatamam sana gülüm
canım güçlü olmalısın bitanem
ay ben ne diyeceğimi bilemiyorum yazamıyorum daha fazla bir şey
tek söyliyebileceğim aramıza geri dön güzeler güzeli neşe kaynağımız gelllllllllllll

Çok üzücü bir durum Allah sana sabır versin ama ne olur strese sokma kendini..Elbet o minik bebeciğini sende birgün kollarına alırsın Allahın izni ile...Güçlü ol emi..

X