Kese şekline göre cinsiyet

gule56

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
26
0
31
Kızlar kese şekline göre sizce cinsiyet ne😊

Eklentiler

• IMG_8949.jpeg
    IMG_8949.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 83
Benim sol tüpüm tıkalı doktor sağda oluşmuş dedi bende merak ettim😊
Şöyle birsey bebeğin eşi plasenta sağdaysa erkek soldaysa kız goglede bebek sağa yerleşirse erkek sola yerleşirse kız diyiyor 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_1838.png
    IMG_1838.png
    267,4 KB · Görüntüleme: 74
Benimki
Şöyle birsey bebeğin eşi plasenta sağdaysa erkek soldaysa kız goglede bebek sağa yerleşirse erkek sola yerleşirse kız diyiyor 🤣🤣
peki canım benim buna göre ne oluyor😂 walla sağlıklı olması önemli ama cinsiyette ayrı bi heyecan😂

Kızlar kese şekline göre sizce cinsiyet ne😊
Kese şekline göre cinsiyetin doğruluk payı çok düşük canım yani %50 kız %50 erkek demekten bir farkı yok. Aynı şekilde karın şekli, bebeğin yerleşme yeri, karın çizgisi, annenin aşerdiği şeyler falan bunların da cinsiyetle hiçbir alakası yok. En net sonuç için 16. hafta veya sonrasını beklemen gerek. Diğerleri hep farazi tahminler :)

Doğrudur canım ama bizde eğlencesine soruyoruz böyle olmazsa zaman geçmez😂
Kese şekline göre cinsiyetin doğruluk payı çok düşük canım yani %50 kız %50 erkek demekten bir farkı yok. Aynı şekilde karın şekli, bebeğin yerleşme yeri, karın çizgisi, annenin aşerdiği şeyler falan bunların da cinsiyetle hiçbir alakası yok. En net sonuç için 16. hafta veya sonrasını beklemen gerek. Diğerleri hep farazi tahminler :)

Doğrudur canım ama bizde eğlencesine soruyoruz böyle olmazsa zaman geçmez😂
Neyse çin takvimine falan da bak bari o zaman kız 😂 Ben de heyecanlıyım ama haftaya öğreneceğim kısmetse. Herkes kız bekliyor benden, baskı yüzünden erkekse bile çükünü göstermeyecek yavrum 😂

Neyse çin takvimine falan da bak bari o zaman kız 😂 Ben de heyecanlıyım ama haftaya öğreneceğim kısmetse. Herkes kız bekliyor benden, baskı yüzünden erkekse bile çükünü göstermeyecek yavrum 😂
Bu gidişle hepsine bakacam daha heyecanlı olsun😂😂Allah gönlüne göre versin erkekse kendini çabuk gösterr 😂😂

Bu gidişle hepsine bakacam daha heyecanlı olsun😂😂Allah gönlüne göre versin erkekse kendini çabuk gösterr 😂😂
Tek umudum doktorlar 12 haftalıkken cinsiyet tahmini yapamadı 😀 Erkek çocuklarda erken tahmin oluyormuş bazen 14 haftalıkken hatta 12 haftalıkken bile bilen olabiliyormuş :)

X