kendimi geliştirme günlüğüm

yine yeniden başlıyorum hedeflere ama biraz daha genel olacak bu sefer. 2 haftalık bir glow up diyelim :KK200:
-her gün sabah 7'de bisiklet sürmek + 15 dakika ip
-yüz yogasını her akşam aksatmamak
-italya için eksik listesini bitirmek
-1 saat italyanca
-diksiyon kursuna devam
-her gün bir yemek öğrenmek

yine yeniden başlıyorum hedeflere ama biraz daha genel olacak bu sefer. 2 haftalık bir glow up diyelim :KK200:
-her gün sabah 7'de bisiklet sürmek + 15 dakika ip
-yüz yogasını her akşam aksatmamak
-italya için eksik listesini bitirmek
-1 saat italyanca
-diksiyon kursuna devam
-her gün bir yemek öğrenmek
Mükemmelsin 👏👏

Bu hafta yapmak istediklerim.

-Yaşadığım şeyler yüzünden Rabbimle aram açıldı gibi hissediyorum. O yüzden namazlarimi daha huşu ile kılmak istiyorum.
-Kuran+meal okicam
-Diş randevum var ona gidicem
-Bulmaca çözücem
-Kitabımı bitirmek istiyorum(Mezar Odası-Tahir Gürsoy)
-Ev işleri, temizlik onları halledicem
-Saçlarıma yeni bakım yapmak istiyorum bunun için kür hazırlicam.

Bu hafta yapmak istediklerim.

-Yaşadığım şeyler yüzünden Rabbimle aram açıldı gibi hissediyorum. O yüzden namazlarimi daha huşu ile kılmak istiyorum.
-Kuran+meal okicam
-Diş randevum var ona gidicem
-Bulmaca çözücem
-Kitabımı bitirmek istiyorum(Mezar Odası-Tahir Gürsoy)
-Ev işleri, temizlik onları halledicem
-Saçlarıma yeni bakım yapmak istiyorum bunun için kür hazırlicam.
liste harika :nazar: saç için kürü benimle de paylaş lütfen.. inanılmaz kabarıyor bir türlü kontrol altına alamadım. güzel bir hafta olsun :KK200:

liste harika :nazar: saç için kürü benimle de paylaş lütfen.. inanılmaz kabarıyor bir türlü kontrol altına alamadım. güzel bir hafta olsun :KK200:
Benim demir eksikliğim var bu yüzden de saçlarım cok dökülüyor. Karanfille yapılan bir saç bakım öğrendim onu uygulucam inşallah işe yarar ☺️. Karanfili biraz suyla kaynattim bir şişeye koydum. 4 gün boyunca karanlıkta bekleticem. Sonra süzüp bir şişeye koyup haftada bir saçlarıma sıkıp masaj yapıcam. Bakalım inşallah işte yarar ya🙄

Benim demir eksikliğim var bu yüzden de saçlarım cok dökülüyor. Karanfille yapılan bir saç bakım öğrendim onu uygulucam inşallah işe yarar ☺️. Karanfili biraz suyla kaynattim bir şişeye koydum. 4 gün boyunca karanlıkta bekleticem. Sonra süzüp bir şişeye koyup haftada bir saçlarıma sıkıp masaj yapıcam. Bakalım inşallah işte yarar ya🙄
sonuçları paylaş lütfen :KK19:

selamlar! saat 9 oldu ben hala listemi tamamlamaya çalışıyorum :halay: bugün bir arkadaşımla sohbet ederken arkadaşlarımı hiç iyi seçmediğimi farkettim. bana iyi gelmeyen insanlarla sırf yalnız kalmamak için iletişimi devam ettiriyorum. bunun üzerine biraz düşünmem gerek sanırım. ve terapimi yarım bırakmıştım ona devam etmeye karar verdim. onun dışında listeden geriye yoga yapmak ve kitap okumak kaldı:KK49:
-buraya bir not daha alıyım, yarın telefonu elime almıyorum. sadece deniz ve kitap.

selamlar! saat 9 oldu ben hala listemi tamamlamaya çalışıyorum :halay: bugün bir arkadaşımla sohbet ederken arkadaşlarımı hiç iyi seçmediğimi farkettim. bana iyi gelmeyen insanlarla sırf yalnız kalmamak için iletişimi devam ettiriyorum. bunun üzerine biraz düşünmem gerek sanırım. ve terapimi yarım bırakmıştım ona devam etmeye karar verdim. onun dışında listeden geriye yoga yapmak ve kitap okumak kaldı:KK49:
-buraya bir not daha alıyım, yarın telefonu elime almıyorum. sadece deniz ve kitap.
Hadi bakalım başarıcaksin. ☺️ Arkadaş seçiminde haklısın. Ben o yüzden çoğu kişiyi sildim.

eveeeet bugün listeden geriye yüz yogası, yeni bir yemek öğrenme ve diksiyon kursu kaldı. yemeği mecburen erteliyorum yarına ama birkaç video bakacağım. onun dışında fena değildi bugün. yogaya ve tenise yine başladım. ruhuma spordan daha iyi gelen başka bir şey yok.

X