Kendimi bildiğim bileli bünyem çok düşük neler önerirsiniz?

samyeli10

sadece ben :)
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
535
233
çabuk hastalanırım çabuk yorulurum , 34 yaşındayım bu yaştan sonra bünyemin sağlam olması için neler yapabilirim ya da hangi ürünleri kullanmalıyım ... kokulu şeyler tüketemiyorum Karamürver şurubu aldım kokusundan dolayı içemedım gibi ..

marka adı versem sorun olur mu bilmiyorum. Hap formunda ocean markasınınkini kullandım şurup olarak da vitisfera markasını kullandım ama şurup olan hafif kokulu bilginiz olsun.

marka adı versem sorun olur mu bilmiyorum. Hap formunda ocean markasınınkini kullandım şurup olarak da vitisfera markasını kullandım ama şurup olan hafif kokulu bilginiz olsun.
sorun olmaz benım ıcın daha iyi olur bir bakayım eczanelere bir an once alayım inşallah faydasını ben de görürüm teşekkür ederim :)

Bende bi gidip d vitamınıne baktırmalısın,senin yazdıkların genelde ya kansızlık demir eksıklıgı ya da Türklerde en çok görülen D vitamını eksıklıgıdir,eğer eksikse muhakkak almasın zaten 3-6 ayda anca topluyorsun kendini d vitamını eksıklıgı ınsanı her vakıtte bitkin hissettiriyor ben 33 yaşındayım 1 yıl önce baktırdım çok düşüktü ve 1 yıldır hergun alıyorum geçtiğimiz seneler gibi değilim bu halinin birsürü sebebleride var bağırsaklarının durumuda önemli ümmîn sistemın yanı yanı uzunca konusabılırım bu konuyu hatta toparlanmak için kendi yaptıklarımı açıklayayım. Markalar verılıyormu burada bulmuyorum özelden mesaj atabilirsin bana bir resim paylaşabilirim

X