kendi çapimizda diyett...

bende bazen 2 kilo gidiyor sonra geri gidiyor anlamadım bir türlü.Hergün dısarı cıkıyorum ekmek almak icin bile olsa fırına yürüyorum normaldede hareketliyim aslında ama ne olduda sabitledim kiloyu bilemiyorum.Acaba sabah kahvaltısına devam edip öglen salata,domates,peynir yesem,aksamlarıda corbamı icsem sadece...Birde ben kahvaltı haricinde senelerdir ekmek yemiyorum
Hosgeldin canimm. Bizde de duruyor bazen kilo vermk. Sabirla devam edicez napalim. Bunyemizi anlamk zor. Birlikte yol alalim

Iftar oncesi kilom: 68.1
Cok sasirdimm. Ve cok mutlu oldum.
Iftara misafirim var kacirmasam bari.
Sunu farkettimki tatli bana kilo aldırıyor.
Dun aksam yine misafrim vardi. Cekirdek kuruyemis cay falan yedk yemkten sonra. Ve bugun gördüm ki diyetime zarari olmamis

P pilsen Aynı bu dediğin öğünü yapmışım bugün vallaha
Ama gene de umudum yok kilo verecek gibi değilim :KK43:
Bugünkü menüm
Kahvaltı 09: Domates, yeşil elma, pide
Öğlen 14: Domates, taze soğan, beyaz peynir, pide
Ara: 1 hurma, 4 gün kurusu
Akşam 20.30: 1 kase etli kırmızı mercimek çorbası, yarım kaşık pilav
Spor yok
Su 1.5 litre

Iftar oncesi kilom: 68.1
Cok sasirdimm. Ve cok mutlu oldum.
Iftara misafirim var kacirmasam bari.
Sunu farkettimki tatli bana kilo aldırıyor.
Dun aksam yine misafrim vardi. Cekirdek kuruyemis cay falan yedk yemkten sonra. Ve bugun gördüm ki diyetime zarari olmamis
Süpersin yaaa vallaha

Şaşıracaksınız ama 78.9 kiloyum inşallah 78 leri görerek şeytanın bacağını kırdım bu sabah

hadi gözünaydııııın kilolara gram gram veda edicez umuyorum..
Bu sabah,3 dilimbörek,zeytin,cayla kahvaltımı ettim
ögle koca bir bardak ayran hazırladım
arada erik
aksam kırmızı et ve salata

Hosgeldin canimm. Bizde de duruyor bazen kilo vermk. Sabirla devam edicez napalim. Bunyemizi anlamk zor. Birlikte yol alalim[/QUOTE
evet bünyeyi anlamak gercekten zor fazla yormadan sadece ihtiyacı olanı verdigimi düsünüyorum ama o beni yoruyoooor....Göbeksiz halimi özlüyorum:KK23:

Kahvaltı 09: Pide (yav eşim çok pide alıyor hep bayatlıyor sürekli pide yemek zorunda kalıyorum), domates, hindi fit füme, taze soğan, beyaz peynir
Öğlen 14: 1 tabak zeytinyağlı taze fasülye, taze soğan, yoğurt
Ara: 2 hurma
Akşam: Kiraz
Spor yok
Su 1 litrecik
Toplam kalori: 982
Nerdesiniz kızlaaar kaçamak yapmıyorsunuz inşallah

Bu aralar giremiyorum yazamiyorum. Cok yogunum yaa. Guya h.sonu.
2gundr misafirim vardi. Bugun de biz misafirlikteyiz. Dikkat etmeye calisiyom ama illa kaciyo

Ramazanda diyet yapmak zor su da içilmiyor değil mi geç iftar olunca bir de misafir çok oluyor kilo almasak iyi vallaha
Gene de kaçamak yooook :)

Menüm
Kahvaltı öncesi 08: 1 avuç kavrulmuş fındık, 4 tane gün kurusu
Kahvaltı 11: 1 kk ezine ve beyaz peynir, 1 dilim ekmek, 1 dilim domates, yarım haşlanmış yumurta, şekersiz çay
Akşam 17.30: Etli yemek, 1 dilim pide, yağlı havuçlu salata, kola zero
2 litre su
1 saat yürüyüş
Süper saçma bir menü kabul ediyorum. Eskişehire gittik geldik, anca böyle bir menü yapabildim. İnşallah sabah hüsrana uğramam...
@DENMAN bu hafta okullar kapamıyormuş, sen de rahatlarsın herhalde. Sporu da artırırsın.

Gunaydin canim. Okullar kapaniyor. Ama biz bayrama kadar seminerdeyiz. 1de gelicem hep eve. O saatte cikip yuruyus yapmk zor. Ama evde lesli falan yaparim.
Dun tartılamadım gezmede oldugumdam. Dusus yoktr hissediyorum.
Dun esime dedimki bu hafta tatli falan alip gelme.onun yerine kaliteli hurma al tatli yerine onu yiyelim. Bi arakadasi baya bi kilo vermis. Ramazanda da dikkat ediyomus. Adam oyle demis. Tatli yerine hurma yiyorum. Uygulayabilirsem oyle yapicam. Cunku benim sıkıntı sahurda degil iftar yemeginde degil. Sonrasindaki tatlıda

Menüm geliyor
Kahvaltı 10: 2 dilim kıymalı kayınvalide böreği, 1 kase kavun
Öğlen 15: 2 büyük salatalık
Ara: 1 kase yoğurt, kırmızı biber, kekik
Akşam iftar saatti: 4.5 Çiğ köfte, marul, 2 kuru kayısı, 2 çatal tulum peyniri, 1 ceviz
Spor yok
Su :KK43:

Selam
Kahvaltı 10: 1 haş yumurta, taze soğan, siyah zeytin, ufak bazlama, 1.5 ceviz, 2 hurma
Öğlen 15: 1.5 kase yoğurt, 1 domates, 2 salatalık
Akşam 21: Vişne kurusu
Nerdesiniz kızlar ortada yoksunuz kendi kendime yazar oldum:KK14:

X