Saç Uzatma Yöntemleri KEMİK İLİGİ SAÇ MASKESİ KULANANLAR

Merhaba kemik iliği saç maskesi kullanan memun yada sonuç alan varmı saç çıkariyor dogrumu
Ben tiroid hastasiyim. Kel kalma aşamasına geliyorum her yıl. Bir ay gibi bir surecte duzenli ilik yağı kullanarak cözüm buldum.yeni sac cikariyor. Sadece hazirlamasi cok zor. Ve asiri agir kokuyo. Safilikmaskesi diye bi sayfadan hazırlanmis soyluyorum instagramdan. Onlarinkinin kokusu cok guzel. Ama evde de hazirliyorum arada. Kokusu bikac gun burnumdan gitmese de.mutlaka duzenli kullanin. Saça kollajrn yuklemis oluyorsunuz

kemik iliği ben de yapmaya çalıştım evde kendi kendime ama saçlarımı daha da küstürdüm kupkuru oldular. hem fazla tutmuşum ve hem de oranını yanlış yapmışım. nasıl üzüldüm anlatamam. yani evde yapılan saç bakımlarında çok dikkatli olmalıyız. sonra bir markanınkini önerdiler. çok araştırdım markayı. tüm kullanıcı yorumlarını okudum. öyle merdiven altı bir marka değil reklam olmasın diye ismini yazmak istemiyorum. sağlık bakanlığı onayı var ve özel formülize edilmiş. firma çok ilgili ve bilgi veren ekibe sahip. saçlarım mahvolduğu için çok sorup soruşturdum kızlar. sonra onlarla beraber doğru bakım ve doğal ürünleriyle saçımı onardık 5 hafta düzenli kullandım. şimdi ayda bir yapıyorum. duruma göre bazen haftada 1. yani demem o ki kemik iliği saç maskesi çok işe yarıyor ancak doğru markayla doğru ürünle güzel sonuçlar alınabiliyor. saçlarımız bitki gibi yanlış bir bakımda hemen mahvolabiliyor. iyi araştırın, soruşturun. benim yaptığım hatayı yapmayın.

X