kefir mayasi nasil bulurum

ahee

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
7
1
34
Sevgili hanimlar merhaba
Araniza yeni katıldım. Hos senelerdir paylasimlarinizdan faydalansam da katilmak bu güne nasipmis
daha önce aktardan alip uzun süre kullandım kefir mayam bozulunca tekrar almaya tiksindim.ne çevremde ne de bulunduğfi yer ziraat fakültesinde bulamadım.bana temiz kefir mayası bulabilmem d
e yardımcı olabilecek birisi var mı acaba

kefir mayası ile ne yapıorsun canım nasıl bir diyet yontemi:44::44:

Son düzenleme:
Sevgili hanimlar merhaba
Araniza yeni katıldım. Hos senelerdir paylasimlarinizdan faydalansam da katilmak bu güne nasipmis
daha önce aktardan alip uzun süre kullandım kefir mayam bozulunca tekrar almaya tiksindim.ne çevremde ne de bulunduğfi yer ziraat fakültesinde bulamadım.bana temiz kefir mayası bulabilmem d
e yardımcı olabilecek birisi var mı acaba

bizde var canım. annem düzenli olarak yapıyor. ilk uludag üniversitesinden almış. fakültelerde oluyor genellikle aynı sehirde olsak ulaştırırdım sana

bizde var canım. annem düzenli olarak yapıyor. ilk uludag üniversitesinden almış. fakültelerde oluyor genellikle aynı sehirde olsak ulaştırırdım sana
İlgin için çok teşekkür ederim. 2 ay sonra bebeğim gelecek dünyaya, süt içen seven biri değilim. Diğer kızım şu an 15 aylık 40 gün emdi sadece beni yavrum. Bu yüzden bir kefir telaşına düştüm. Ben Konya'dayım. Ama kargoyla olsun ulaştırabilirsen de ne mutlu olurum anlatamam.

benimde ihtiyacım var kefir mayasına üniversitedeyken kullanmıştım çok fydasını görmüştüm sonra bulamadım elinde olup kargo ile gönderme imkanı olan karşı ödemeli olarak gönderirse çok memnun olurum.

İlgin için çok teşekkür ederim. 2 ay sonra bebeğim gelecek dünyaya, süt içen seven biri değilim. Diğer kızım şu an 15 aylık 40 gün emdi sadece beni yavrum. Bu yüzden bir kefir telaşına düştüm. Ben Konya'dayım. Ama kargoyla olsun ulaştırabilirsen de ne mutlu olurum anlatamam.

rica ederim yardımcı olmak isterim tabi kargoyla nasıl gönderilir bilmiyorum çünkü suda kalması gerekiyor. onu bi düşünelim neyin içinde gönderilebilir diye, dönücem size tekrar.

rica ederim yardımcı olmak isterim tabi kargoyla nasıl gönderilir bilmiyorum çünkü suda kalması gerekiyor. onu bi düşünelim neyin içinde gönderilebilir diye, dönücem size tekrar.
çok teşekkür ederim.ben aktardan aldığımda minicik bir şişe içinde suya koymuşlardı. kim bilir kaç gündür orda bekletiyorlardı. bozulunca yaydığı koku hala burnumda. bu yüzden cesaret edemedim bir daha tekrar almaya . temiz güvenilir bir elden olsun istiyorum bu yüzden. bu kayısı yağı,badem yağı gibi şişeler var. bitmiş bir krem şişesi bile olabilir. suyun içinde gönderilebilir. zaten 1 gün içinde ulaşmış olur sanırım.
hani eğer müsait olur da bu konuda bir vakit ayırırsanız çok teşekkkür ederim.eğer karar verirseniz alıcı ödemeli göndermenizi rica ediyorum sizden. hatta şey,bilmiyorum sözüm kırar mı,ya da ayıp olur mu.satın da alabilirim. yanlış anlamayın vakit ayıracaksınız. çok teşekkür ederim gerçekten .

zahmet olmazsa banada gönderebilirmisiniz?

merhaba ben Bursa da oturuyorum kefir mayası arıyorum. bu konuda bana da yardımcı olursanız eğer varsa elinizde çok çooook sevinirim :)

merhaba ben Bursa da oturuyorum kefir mayası arıyorum. bu konuda bana da yardımcı olursanız eğer varsa elinizde çok çooook sevinirim :)

aktarlarda var arkadaslar. bozulmayla mayanin temiz olmasinin ilgisi yok bu arada. en guvendiginiz maya bile iyi bakmaz, beslemezseniz bozulur ve kotu kokar.

gittigidiyorda satılıyor arkadaşlar. geçen yıl almıştım ben epeyce kullandım. sonra bakamadım, ölmüş :KK14:

Arkadaşlar elinde kefir mayası olan var mı acaba hala?

Kefir mayasini artik migros bile satiyor.ordan temin edebilirsiniz.
Danemkefir adi.yogurt mayasida satiyor.
Canım çok teşekkür ederim. Onları biliyorum ama güvenemiyorum. Ne kadar doğal? İçime hiç sinmiyor.

Canım çok teşekkür ederim. Onları biliyorum ama güvenemiyorum. Ne kadar doğal? İçime hiç sinmiyor.
Rica ederim.Soyle soyliyim ben yogurt mayasi aliyorum oradan 1 kere tutmadi haber verdim hemen aradilar.cok ilgililer ve yenisini yolladilar.
Biraz arastirin icinize sinerse alirsiniz.

X