Kedimi sahiplendirecegim sebebi başka

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canelif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
59
46
30
Kedimi sahiplendirecegim sebebi şu: evlendim yaşayacağımız evde kiracı vardı dolayısıyla kaynana ile oturmaya başladım bir de eşimin babaannesi var evde. Kendi evim öylece duruyordu kiracı çıksın da eşyalarımı taşıyayim diye. Hamile olduğum için eşim tek kalma gel bizde kal diye ısrar etti. Tabii bir de kedim var onu da getirdim. Zaman geçtikçe nenesi kedime laf etmeye başladı tüy döküyor kirli pislik diye söylenmeye başladı. O sırada kiracı çıktı ve ev tadilatta şimdi. Eşim dedi kediyi oraya götüreceğim rahat olur. Tabii zorla götürdü asla isteğim yoktu. Neyse götürdü kavgamızi da ettik. Ama çok aşırı üzülüyordum bugün gidip bakmak istedim. Allah'ım bir de ne göreyim kedimi depoya koymuş toz ve pislik dolu bir yer. O sahne gözümden çıkmıyor. Ben çocuğumun orda yaşamasına asla dayanamam o yüzden sahiplendirmek istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım

Kedimi sahiplendirecegim sebebi şu: evlendim yaşayacağımız evde kiracı vardı dolayısıyla kaynana ile oturmaya başladım bir de eşimin babaannesi var evde. Kendi evim öylece duruyordu kiracı çıksın da eşyalarımı taşıyayim diye. Hamile olduğum için eşim tek kalma gel bizde kal diye ısrar etti. Tabii bir de kedim var onu da getirdim. Zaman geçtikçe nenesi kedime laf etmeye başladı tüy döküyor kirli pislik diye söylenmeye başladı. O sırada kiracı çıktı ve ev tadilatta şimdi. Eşim dedi kediyi oraya götüreceğim rahat olur. Tabii zorla götürdü asla isteğim yoktu. Neyse götürdü kavgamızi da ettik. Ama çok aşırı üzülüyordum bugün gidip bakmak istedim. Allah'ım bir de ne göreyim kedimi depoya koymuş toz ve pislik dolu bir yer. O sahne gözümden çıkmıyor. Benim evime götür diye söyledim ama götürmedi o pis yere götürdü eşim Ben çocuğumun orda yaşamasına asla dayanamam o yüzden sahiplendirmek istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım
Eliniz ayağınız yok mu gidip kedinizi alın ordan evinize geçin manyak mısınız siz gerçekten soruyorum eviniz varken yav kocanız niye tek kalma diyor o eve gidiyorsunuz kocanız yanınıza gelseydi delirecegim yemin ederim hayvanı nasıl birakabildiniz ben her gün gördüğüm kedimi işe gittiğimde bile özlüyorum

Hamileliğiniz riskli mi? Neden tek kalmıyorsunuz anlamadım

Kedimi sahiplendirecegim sebebi şu: evlendim yaşayacağımız evde kiracı vardı dolayısıyla kaynana ile oturmaya başladım bir de eşimin babaannesi var evde. Kendi evim öylece duruyordu kiracı çıksın da eşyalarımı taşıyayim diye. Hamile olduğum için eşim tek kalma gel bizde kal diye ısrar etti. Tabii bir de kedim var onu da getirdim. Zaman geçtikçe nenesi kedime laf etmeye başladı tüy döküyor kirli pislik diye söylenmeye başladı. O sırada kiracı çıktı ve ev tadilatta şimdi. Eşim dedi kediyi oraya götüreceğim rahat olur. Tabii zorla götürdü asla isteğim yoktu. Neyse götürdü kavgamızi da ettik. Ama çok aşırı üzülüyordum bugün gidip bakmak istedim. Allah'ım bir de ne göreyim kedimi depoya koymuş toz ve pislik dolu bir yer. O sahne gözümden çıkmıyor. Benim evime götür diye söyledim ama götürmedi o pis yere götürdü eşim Ben çocuğumun orda yaşamasına asla dayanamam o yüzden sahiplendirmek istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım
Kocayi bosardim. Bu kadar vicdan yoksunu bi insan benim esim olmaya devam edemez

Kedimi alır kendi evime geçerim. Bu kadarınıda yapamiyor musunuz anlamadım ki. Hamilesiniz hasta değil niye kendiniz gidip depodan almiyorsunuz
Ayrıca depo nedir ya? Vicdansız. Hayvanlara kim ne yaşatıyorsa aynısını yaşasın inşallah.
Instagramda kedi sahiplendirme sayflari var. Oradan sahiplendirin yavruyu yazık ya.

Depoda bu sıcakta hayvan ne içer ne yer bilmediği tanımadığı bir yer karanlık pis suyu maması kumu var mı bende hamileyim işten koşarak geliyorum sularını içme suyu dolduruyorum her gün tazeliyorum evde bir sürü su kabı var 3 kedi 7 su kabı hepsini her gün yıkayıp temiz temiz dolduruyorum mamalarını taze yesinler diye sabah akşam koyuyorum Allah aşkına gidin şu hayvanı alın ordan akıl tutulması yaşıyorsunuz şuan hayvanı alın evinize geçin sahiplendirin sizden kurtulsun sonra ne yaparsanız yapın

Esinizi koysaydiniz o depoya pislik yaa kediye kurban olsunlar aşağılık insansan müsveddesi ben olsaydım o dakikada kapinin onune koyardım öyle koca olmaz olsun

Şöyle şeyler okudukça evlilik tercih ettiğim adam için şükürler ediyorum🙏 böyle vicdansızlardan ne hayat arkadaşı olur ne de baba!

🫶 maşallah Allah merhametli eş nasip etsin. kadında eşit ölçü de vicdansız bana göre tepki verse ne olur göz yummuş aman ne kıymetli neneleri varmış. Gudubet.
Depo da kendi 1 saat durabilir mi acaba? Rutubet , izbe pislik bir yer. Toz toprak. Dili yok diye can bu can ağlamıştır orda. Bende yavru kedi var farklı yere gelince öyle ağlıyor ki bakışları ile bile.
Kedi bu rezil aileden dilerim kurtulur. 🥺🤲🤲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X