Kedim yorgana işedi çiş kurudu yardım

Kediniz kaç yaşında? Çok uzun bir tatil değilse kediyi bi odaya hapsetmek, kedi sevmeyen bi ailenin yanına götürmek, o yolu çektirmek yerine evde de bırakabilirsiniz çok küçük değilse. 3-4 gün sonrasında biraz tripli geçse de çok sorun olmuyor.

Yıkayınca geçer, iyice havalandırarak kurutun

Kediniz kaç yaşında? Çok uzun bir tatil değilse kediyi bi odaya hapsetmek, kedi sevmeyen bi ailenin yanına götürmek, o yolu çektirmek yerine evde de bırakabilirsiniz çok küçük değilse. 3-4 gün sonrasında biraz tripli geçse de çok sorun olmuyor.

Yıkayınca geçer, iyice havalandırarak kurutun
Kedim bir buçuk yaşında. Öğretmeniz Mardin’de ve yazları ailelerimizin yanına geliyoruz iki aylığına ☹️ gerçekten mecbur olmasam getirmem

Kediyle başkasının evinde kalmak çok zor ya, depremden sonra ev bulana kadar iki kediyle eşimin babaannesinde kaldık onlar kedilere bayılmasına rağmen kanepelerini halılarını tırmaladıkça çok mahcup oluyordum.
Vallahi gün sayıyorum tatil bitsin de gidelim diye. Evimde olsa gelsin ortaya s.csın yani 😂 geçmiş olsun bu arada inşallah ev bulup rahatlamışsınızdır

Bir yakınızin kedisi sizin evinizde bulunan yorgana çişini yapsa ve sizden gizleseler hoşunuza gider mi. Bence ev sahibine bildirin beraber bir çözüm bulun bunda bir şey yok hayvanlık hali yani olan olmuş
Hayvanlik hali :KK70: ay buna cok guldum ya.

Konu sahibi, evde 2 kedim var. Zaman zaman sayilari artiyor. Isedikleri herseyi yikiyorum koku filan kalmiyor. Yika gec. Kizginlik kokusu olsa gecmez ama normal idrar cikar.

Kızgınlık çişi de olsa kokuyu çıkaran bir yöntem biliyorum. Arkadaşımdan öğrendim.

Kekik bitkisinin çayını yapıyorsunuz (suda demliyorsunuz 5 dakika).
O suyla siliyorsunuz.

Kızgınlıktaki bir sokak kedisini eve almıştım dayanamayıp sevmek icin, o da kanepeme salmıştı sağ olsun 😂

Bi daha aklımda olsun kizginliktaysa sokakta sevicem 😂

X