Kedim yorgana işedi çiş kurudu yardım

mayisinannesi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
115
22
28
Arkadaşlar kaynanamlara kalmaya geldik ve kedimizi de getirdik. Kedi gece yorgana işedi ve biz ne yapmamız gerektiğini bilmediğimizden gece müdahale edemedik yorgan kurudu. Nasıl geçirecem bunu ben? Kadına da söylemek istemiyorum nasıl gizleyeceğimizi de bilmiyoruz ☹️😢😢😢😢

Beyaz sirke çiş kokusunu alıyor. Geçen gün aekadaşımın çocuğu koltuğuma işedi, beyaz sirke ve vanish koslayla sildim iki kere koku, leke falan kalmadı ama kısır olmayan kedilerin çiş kokusu çıkmıyormuş galiba

Koslanin evcil hayvanlar için koku giderici bi spreyi var. Ama kızgınlık yüzünden bıraktıysa büyük ihtimalle her fırsatta aynı yere yapmaya gidecek yıkasanız da mümkün oldukça uzak tutun. Kendi kedimden biliyorum. ☺️

Ya hayır arkadaşlar aslında olay benim hatamdan kaynaklandı. Kedim kısır çok şükür kızgınlıktan yapmadı ☹️ ben kaynanamlara geldim köyde yaşıyorlar ve evde çok fazla oda olmadığı için kedi bizim uyuduğumuz odada kalıyor. Ben de hamileyim gece tuvaleti ile Aynu odada uyumak istemediğim için tuvaleti odadan dışarı çıkarıyordum. Bir haftadır hiç sıkıntı yaşatmamıştı sıpa. Demek bugün çok sıkışmış gece yorganımı eşeleme sesine uyandım iş işten geçmişti 😢😢😢

Ya hayır arkadaşlar aslında olay benim hatamdan kaynaklandı. Kedim kısır çok şükür kızgınlıktan yapmadı ☹️ ben kaynanamlara geldim köyde yaşıyorlar ve evde çok fazla oda olmadığı için kedi bizim uyuduğumuz odada kalıyor. Ben de hamileyim gece tuvaleti ile Aynu odada uyumak istemediğim için tuvaleti odadan dışarı çıkarıyordum. Bir haftadır hiç sıkıntı yaşatmamıştı sıpa. Demek bugün çok sıkışmış gece yorganımı eşeleme sesine uyandım iş işten geçmişti 😢😢😢
Yıkayın gitsin. 💕

Bir yakınızin kedisi sizin evinizde bulunan yorgana çişini yapsa ve sizden gizleseler hoşunuza gider mi. Bence ev sahibine bildirin beraber bir çözüm bulun bunda bir şey yok hayvanlık hali yani olan olmuş
Elbette gitmez ama kediden pek hoşlanan insanlar değiller ve ailesi kalabalık o yüzden söylemek beni çok huzursuz edecek. Başta eşim söylemek istemedi o yüzden böyle bi karar aldık. Temizlendikten sonra problem olacağını düşünmüyorum.

E hayvanı koca gece tuvaletini tutsun diye hapsetmişsiniz resmen yok artık! Böbrekleri iflas olacak bu ne sorumsuzluk. İşer de s*çar da ortalığa. At makineye yıka önce bi , kuruyunca çıkmamışsa ben böyle böyle eziyet ettim hayvana o da yapmış napsın dersin.

E hayvanı koca gece tuvaletini tutsun diye hapsetmişsiniz resmen yok artık! Böbrekleri iflas olacak bu ne sorumsuzluk. İşer de s*çar da ortalığa. At makineye yıka önce bi , kuruyunca çıkmamışsa ben böyle böyle eziyet ettim hayvana o da yapmış napsın dersin.
Hayır gün boyu tuvalet içeride. Uyku vaktinden önce tuvaletini son kez yapması için elbette bekletiyorum. Sorumsuz davranmak değildi niyetim

Elbette gitmez ama kediden pek hoşlanan insanlar değiller ve ailesi kalabalık o yüzden söylemek beni çok huzursuz edecek. Başta eşim söylemek istemedi o yüzden böyle bi karar aldık. Temizlendikten sonra problem olacağını düşünmüyorum.
Bilmiyorum bana etik gelmedi. Belki bilse kendi içine nasıl sinecekse o şekilde bir temizleme yoluna gider. Belki toptan alıp çöpe atmak ister belki yüzeysel temizleyip kullanır hani o kadarı yorganın sahibi vermeli. Gerçi müdahale etmişsiniz inşallah faydalı olmuştur temizliği açısından. Sizi de anlıyorum mahcup hissedebilirsiniz bunun için. Topu eşinize atın o zaman o söylemedi dersiniz sonra 😂

Beyaz sirke çiş kokusunu alıyor. Geçen gün aekadaşımın çocuğu koltuğuma işedi, beyaz sirke ve vanish koslayla sildim iki kere koku, leke falan kalmadı ama kısır olmayan kedilerin çiş kokusu çıkmıyormuş galiba
Senin o koltuğun çiş ve b.k görmekten helak oldu. Zavallı koltuk 😶

Bilmiyorum bana etik gelmedi. Belki bilse kendi içine nasıl sinecekse o şekilde bir temizleme yoluna gider. Belki toptan alıp çöpe atmak ister belki yüzeysel temizleyip kullanır hani o kadarı yorganın sahibi vermeli. Gerçi müdahale etmişsiniz inşallah faydalı olmuştur temizliği açısından. Sizi de anlıyorum mahcup hissedebilirsiniz bunun için. Topu eşinize atın o zaman o söylemedi dersiniz sonra 😂
Öyle demek durumundayım köyde yaşayan insanlar ve kedi çişini pek hoş görecek kişiler değiller. Eşim de gizlemek isteyince ki kendim zaten perişan oldum stresten. İnşallah temiz olur da rahatlarım.

Rahat ol, hiçbir kedi ev pislenmesin diye kendini tutmaz, kumu pisse- ortada yoksa salar ortaya 😂
Eğer kızgınlık idrarı değilse de yıkayınca ne koku kalır ne bir şey. Benim kedim de eskiden eve, dolabın içine çok iserdi. Bir kere çantama 'usursem giyerim' diye attığım hirkama isemis. Üşüdüm,çıkardım, ortamda kesif bir sidik kokusu 😂😂geri çantaya tıktım, o hıyar yüzünden dondum bütün aksam💩

Rahat ol, hiçbir kedi ev pislenmesin diye kendini tutmaz, kumu pisse- ortada yoksa salar ortaya 😂
Eğer kızgınlık idrarı değilse de yıkayınca ne koku kalır ne bir şey. Benim kedim de eskiden eve, dolabın içine çok iserdi. Bir kere çantama 'usursem giyerim' diye attığım hirkama isemis. Üşüdüm,çıkardım, ortamda kesif bir sidik kokusu 😂😂geri çantaya tıktık, o hıyar yüzünden dondum bütün aksam💩
Ya inşallah geçer geceden beri pelperişan oldum. Hamileyim korkumdan endişemden bi şey olacak diye mahvoldum 😢 kıyamam çocuğa yaz tatillerinde böyle perişan oluyor. Güvenip bırakabileceğim kimse de yok. ☹️

Eğer kızgınlık idrarı değilse de yıkayınca ne koku kalır ne bir şey. Benim kedim de eskiden eve, dolabın içine çok iserdi. Bir kere çantama 'usursem giyerim' diye attığım hirkama isemis. Üşüdüm,çıkardım, ortamda kesif bir sidik kokusu 😂😂geri çantaya tıktık, o hıyar yüzünden dondum bütün aksam💩
O yüzden diyorum ya işer de zıçar da diye. Benim içim el vermez kedim sıkışacak son ana kadar kendisini sıkacak, kedi temiz hayvan ben kendi kedimden biliyorum çokk zor durumda kalmasa ortalığa yapmaz, o hale gelene kadar eziyet etmektir bu hayvana. Sıkıştırıp beklemektir. Aman kedidir nasılsa sıkışırsa salar amaan güzellemesi yapmayacağım kusura bakma

X