Kedim kayıp mahalleyi bilmiyor kendi gelme ihtimali varmı

Minderi denemedim bi ama sorun surda mama da salladım gelmedi eve uzak bir yerde kacti minder koysam gelse bile nasil gorcem aksam aramaya cikcam yine
Kedi eline adres alıp kapıyı çalıp selam ben geldim diyemez onun adresi navigasyonu bunlar, gözü 4 açmak lazım.

Bencede evde yaşamak istemiyor fakat istemesede 2 yil bende kaldi sokagi bilmiyor yapamaz sokaklarda bilmiyorum nolacak insllah ben bulurum yada kendi gelir
Aç susuz kalır yemek bulamazsa kendisi döner ama sokakta yemek yiyebileceği bir yer bulursa ilgilenen seven birileri olursa bir daha eve dönmez, bizim burada komşulardan birinin kedisi kaçtı, uzağa da gitmemiş yakınlarda bir yerde bulduk kediniz burada diye haber verdik ama kedi eve dönmedi sokakta yaşamaya devam etti çünkü şu an olduğu yerde kedileri seven bir çok insan var, ne aç ne susuz kalmıyor diğer kedilerle koloni kurmuş yaşayıp gidiyor.

Aç susuz kalır yemek bulamazsa kendisi döner ama sokakta yemek yiyebileceği bir yer bulursa ilgilenen seven birileri olursa bir daha eve dönmez, bizim burada komşulardan birinin kedisi kaçtı, uzağa da gitmemiş yakınlarda bir yerde bulduk kediniz burada diye haber verdik ama kedi eve dönmedi sokakta yaşamaya devam etti çünkü şu an olduğu yerde kedileri seven bir çok insan var, ne aç ne susuz kalmıyor diğer kedilerle koloni kurmuş yaşayıp gidiyor.
Sahibi kabul ettimi sokakta yaşamasini garip yani ben araba motorlarinda sıkışıp ölür diye korkuyorum sokağı bilmezdi araba motoruna girdigini gördüm kacti ordan ama ya baska arabanin altiginda sıkıştığıysa öldüğüyse😭

Sahibi kabul ettimi sokakta yaşamasini garip yani ben araba motorlarinda sıkışıp ölür diye korkuyorum sokağı bilmezdi araba motoruna girdigini gördüm kacti ordan ama ya baska arabanin altiginda sıkıştığıysa öldüğüyse😭
Taşıma kutusundan nasıl kaçabildi?

Valla kadın kabul etti, kedinin yeri yurdu belli şurada diye de söyledik ama aynı yerde duruyor, kediyi her gün görüyorum.

Benim kedim öyle değil ya dişi kedi görse arkasına giderdi yemek nasil buluyor o kedi kendine büyük bir kedimiydi
En az 3 yaşında kedi, burada her sokakta kedi besleme noktaları yaptı çevre halkı, kedi maması ve su var hiçbiri aç kalmıyor, birimiz getirmese diğeri mama ve su getiriyor, hastalık yaralanma durumlarında veterinere de götürüyoruz hepsini, sokak köpeklerimizi de hem besliyor hem tedavilerini yaptırıyoruz, sizin yaşadığınız yerde konu komşu sokakta gördüğü hayvanlara yiyecek verir mi bir şey olduğunda veterinere götürür mü bilmiyorum ama burada çoğu kedinin kısırlaştırması bile yapıldı, kim müsaitse o ilgilenir hayvanlar başı boş kalmaz.

En az 3 yaşında kedi, burada her sokakta kedi besleme noktaları yaptı çevre halkı, kedi maması ve su var hiçbiri aç kalmıyor, birimiz getirmese diğeri mama ve su getiriyor, hastalık yaralanma durumlarında veterinere de götürüyoruz hepsini, sokak köpeklerimizi de hem besliyor hem tedavilerini yaptırıyoruz, sizin yaşadığınız yerde konu komşu sokakta gördüğü hayvanlara yiyecek verir mi bir şey olduğunda veterinere götürür mü bilmiyorum ama burada çoğu kedinin kısırlaştırması bile yapıldı, kim müsaitse o ilgilenir hayvanlar başı boş kalmaz.
Bizim burda öyle değil hep dükkanlar var zaten kedi görseler kovalarlar

Arkadaşlar ben kedimi veterinerere getirirken tam evin oraya gelmişken fırsatını buldu kaçtı bugün 2 gün olacak kayıp genelde korkup araba motorlarina arabanin altina girerdi orda sıkışıp öldü diyede çok korkuyorum 2 yasinda büyük bir kediydi sizce kendi gelirmi
Eşyalarından bir kaç tanesini evinizin kapısının önüne koyun.mama kabı su kabı yatağı gibi..gerçi çok zaman geçmiş ama ilk kaçtığında inşallah koymussunuzdur kapinin önüne..o zaman gelme ihtimali çok yüksek oluyor 🙏

X