Kedim düştü.

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
30.594
135.843
İyi geceler.
Böyle konu açanlar çok saçma gelirdi ama insan bir şey duymak istiyormuş galiba.

Sehpadan düştü, sehpa 66cm ölçtüm. Yüksek değil gibi ama ustunde uyuyordu sanırım uyku sersemi dönmeye çalışırken dengesini kaybetti tam o an uyandı ama.toparlayamadi hani ben de müdahale edemedim 2 saniyelik oldu çıkan sese içim acıdı.

Doktora goturmedik bu saatte kendi doktoru yok acil hattı var tabi ve kuzumda bir sıkıntı görünmüyor diye acil aramadim ve götürmeye kalkmadım çünkü zaten yolculuk bile onun için ayrı bir stress. Şuan normal görünüyor el muayenesi gibi bir şey yaptım dokundum hafif hafif ağrısı var mı diye ses çıkarmadı yatıyor şuan.

Bir yeri ağrısa ağlamaz miydi?

Başlık beni çok korkuttu elim ayağım titredi.
Bir sey olacagını sanmıyorum ama bir yeri acısa kesinlikle miyavlar, cünkü bebelerin bir seyi oldugunda miyavlarlar genelde.

Bir müddet gözlemle derim bide gözlerinin icine iyi bak acısı oldugunda 3 göz kapakları belirir ve iyice cekiklesir gözleri. Ama endiselenme bence.

Yine de 60 cm çok kısa bir mesafe onların kas ve iskelet sistemleri ona göre yaratılmış. İçin rahat olsun hiçbir şey olmaz🙏

Teşekkür ederim. Gençken pat küt atlayıp düşüyordu sıkıntı yoktu ama galiba ben insan yapisi gibi dusundum. Hani yaşlanmaya başlayınca düşme ve darbeler daha çok zarar verir ya.
Arada gidip dokunuyorum tüm vücuduna bir sıkıntı yok. Sagolun

Ben bir şey olacağını sanmıyorum ama için rahat edecekse yarın bir veterinere götür. Röntgen mi olur ultrason mu artık ne gerekiyorsa bi çekilsin

Başlık beni çok korkuttu elim ayağım titredi.
Bir sey olacagını sanmıyorum ama bir yeri acısa kesinlikle miyavlar, cünkü bebelerin bir seyi oldugunda miyavlarlar genelde.

Bir müddet gözlemle derim bide gözlerinin icine iyi bak acısı oldugunda 3 göz kapakları belirir ve iyice cekiklesir gözleri. Ama endiselenme bence.

Teşekkür ederim ya. Böyle bu vakitte insana endişelenme kelimesini duymak bile iyi geliyor. Eşim bir şeyi yok iyi diyor da.🙄

Gozleri normal oyun oynamaya da tepki veriyor.

Teşekkür ederim ya. Böyle bu vakitte insana endişelenme kelimesini duymak bile iyi geliyor. Eşim bir şeyi yok iyi diyor da.🙄

Gozleri normal oyun oynamaya da tepki veriyor.
Yok yok korkma sen, hele kırık mırık gibi seyler olsa yerinde duramazdı zaten. İncinme olmustur en fazla.

Yok yok korkma sen, hele kırık mırık gibi seyler olsa yerinde duramazdı zaten. İncinme olmustur en fazla.

Acil gerektiren bir şey olsa şu bir kaç saatte belirti verirdi herhalde. Acayip uykum var bu gece ama biraz beklemedim bir şey olursa diye.

Mamasını da yedi biraz once ve aşırı sevimli hareketler yapıyor yine. Uyuyabilirim diye düşünüyorum. 😍 teşekkür ederim

Ayy başlığı görünce aklım çıktı, balkondan düştü sandım 🥺
Hiiiiiiç korkmayın, hiçbir şey olmaz. 66 cm onlar için çok kısa mesafe, benimki gardrobun tepesinde uyuyakaldığı için düzenli olarak düşüyor, rutinimiz 😂
Kuzuyu öpün benim yerime ♥️

Ayy başlığı görünce aklım çıktı, balkondan düştü sandım 🥺
Hiiiiiiç korkmayın, hiçbir şey olmaz. 66 cm onlar için çok kısa mesafe, benimki gardrobun tepesinde uyuyakaldığı için düzenli olarak düşüyor, rutinimiz 😂
Kuzuyu öpün benim yerime ♥️

Uzun zamandır düşmüyordu yani bir kaç yıl olmuştur düsmeyeli bi de yaşı biraz var üstüne uyuyorken düşünce biraz korkmuştum. Yani 66cm ama öyle bir paaaat ses çıktı ki komple yere vurdu kendini herhalde tam göremedim de neresini vurduğunu ama.cani acıdı üzüldüm.
Bir süredir bekliyordum ve ara ara dokunarak vs gözlemledim yemekte yedi biraz once korktuğum gibi olmadı ☺️

Uzun zamandır düşmüyordu yani bir kaç yıl olmuştur düsmeyeli bi de yaşı biraz var üstüne uyuyorken düşünce biraz korkmuştum. Yani 66cm ama öyle bir paaaat ses çıktı ki komple yere vurdu kendini herhalde tam göremedim de neresini vurduğunu ama.cani acıdı üzüldüm.
Bir süredir bekliyordum ve ara ara dokunarak vs gözlemledim yemekte yedi biraz once korktuğum gibi olmadı ☺️
Kıyamam ona yaaa, yaşlı tosun 😍

Acil gerektiren bir şey olsa şu bir kaç saatte belirti verirdi herhalde. Acayip uykum var bu gece ama biraz beklemedim bir şey olursa diye.

Mamasını da yedi biraz once ve aşırı sevimli hareketler yapıyor yine. Uyuyabilirim diye düşünüyorum. 😍 teşekkür ederim

Üzerinden biraz zaman geçmiş ama, bu yazdığınızı görünce dayanamadım. Ne kadar tatlısınız. ❤️ Tüyü kadar uzun ömrü olsun yavrunuzun. 🤗🙏

Tam teselliye gelmiştim, arkadaşımın kedisi beşinci kattan düştü yaşıyor diye sehpayi görünce yazım ağzımda kaldı 😂😂
Bir şey olmaz , hayvanı rontgene soksan daha çok zarar

Üzerinden biraz zaman geçmiş ama, bu yazdığınızı görünce dayanamadım. Ne kadar tatlısınız. ❤️ Tüyü kadar uzun ömrü olsun yavrunuzun. 🤗🙏
Tesekkur ederim. 🌸
Bizim salak kendini ağacın tepesinden atıyor. 😁 İlkinde aklım çıktı ama baktım hiç bir şey olmuyor kalkıp koşup geziyor kediler sıvıdır. 😁

Bizim ki kendisi atlamadı uyuyordu baya sersem şekilde yakalandı kendini koruyamamiş olabilir diye düşünüp panik yaptım bir de paaat diye ses çıktı dusunce sonra başını silkeledi bir defa. Acıdı canı 🙄 bi de zırt pırt düşen kendini atan bir kedi değildir.

Tam teselliye gelmiştim, arkadaşımın kedisi beşinci kattan düştü yaşıyor diye sehpayi görünce yazım ağzımda kaldı 😂😂
Bir şey olmaz , hayvanı rontgene soksan daha çok zarar

Yok sokmadim biliyorum doktora gitmek bile stress nedeni oluyor. Gece sabaha karşıya kadar uyumadım belirti gözlemlemek için ama o sürede mamasını yedi oyun filan oynadı içim rahatladı açıkçası. Bir sıkıntı olacaksa olsa o sürede çıkardı şuanda da gayet keyfi yerinde ☺️

X