Kedi Kumu Önerisi

Poncik Ve Shila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
49
21
27
Merhabalar

Kediler için sağlıklı olan, topaklanabilen ve kokuyu hapsetme konusunda başarılı olan kedi kum markası onerisinde bulunabilir misiniz. ?

Aktif karbonlu önerildiğine dair çok yorum okudum ama emin olamadım.

Önceliğim kediler için sağlıksız olmaması ve kokuyu hapsetmesi .

Kokusuz ve aktif karbonlu kullanırsanız çok memnun kalırsınız.
Benim şuan kullandığım kokusuz ve üstüne ayrı aldığım aktif karbonu kullanıyorum, kum oturduğumuz odada olmasına rağmen tuvaletini yaptığını asla anlamıyoruz 🙋‍♀️

Vancat aktif karbonlu çok güzel 3 kedim var iki kum kabı kullanıyorum hergun temizliyorum gayet yetiyor

Kokusuz ve aktif karbonlu kullanırsanız çok memnun kalırsınız.
Benim şuan kullandığım kokusuz ve üstüne ayrı aldığım aktif karbonu kullanıyorum, kum oturduğumuz odada olmasına rağmen tuvaletini yaptığını asla anlamıyoruz 🙋‍♀️
Peki markası nedir ?

Proline aktif karbonlu almıştım hiç memnun kalmadım o yüzden. Bastet kedi kumuna bakacagm
Proline hiç iyi değil zaten. Bastet hiç tozutmuyor. Kaliteli bir kum. Koku hapsetme olayına gelecek olursak hiçbir kum garanti sağlamaz bunun için kaliteli mama kullanmanız gerekiyor. Kedi temiz beslenirse kakası kokmaz.

Vancat Akakçe ve cimride aratıp bakarsanız 20 litrelik olanları baya uyguna alabilirsiniz Vodafone yanımda uygulamasında da uygun fiyata bulduğum olmuştu

X