Kazan ağda kullananlar

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
518
55
Kızlar kazan ağda makinesi aldım ağda çubuğum da var ama hangi ağdayı almalıyım bilmiyorum kullanan memmun kalanlar ne kullandığını paylaşırsa sevinirim
Platonik veya cocky iyi mi
Bi kuaföre sordum wakstime kullanıyorum dedi kalıbı 120 liraymış
Siz ne kullaniyosunuz

Kızlar kazan ağda makinesi aldım ağda çubuğum da var ama hangi ağdayı almalıyım bilmiyorum kullanan memmun kalanlar ne kullandığını paylaşırsa sevinirim
Siz ne kullaniyosunuz
Kuaförlere malzeme satan bir tanıdığım vardı golden cire çok önermişti ve ciddi anlamda kullandıkça tüyleri baya azaltto

genital için de uygun mu ? bendeki sir agda yapıştı mı çıkmıyo genitalden
Golden cire aldım ve çok memmunum genitalde de kullanabilirsiniz ama önce kolunuzda falan deneyin ağdaya karşı hassasiyetiniz varsa alerji falan denemeden genitali almayın derim. Ama ben kullandim memmunum tertemiz alıyo

Siz ne kullaniyosunuz
boncuk ağdaların çok da bi farkı yok benim bildiğim

Golden cire aldım ve çok memmunum genitalde de kullanabilirsiniz ama önce kolunuzda falan deneyin ağdaya karşı hassasiyetiniz varsa alerji falan denemeden genitali almayın derim. Ama ben kullandim memmunum tertemiz alıyo
Herhangi bir alerjim yok ama agdayi yapistirinca ozellikle dudak kisimlari o agda kagida da beze de gelmiyo kaliyo orda temizliycem diye canim cikiyo
Siz bunlari yasadnz mi bu agda ile ?

El agdasi oluyo o ? Nereden aldiniz acaba trendyolda baktgmda cogu yorum cok kotu ya yarim ya kirik ya da farkli marka gondermisler
Watsons gratislerde olur mu bu marka ?
Ben bundan aldım 2 tane gayet sağlam geldi. Kazanim var. Bu ağdayı kırıyorum birazını eritip kullanıyorum. Ağda çubuğuyla sürüyorum 2 dakikada kuruyo elimle tek seferde çekiyorum acımıyo bile o kadar tertemiz alıyo çok memmun kaldım. Yalnız çok ince sürmeyin.
1 tane alıp deneyin isterseniz gratiste falan dışarda bulunmuyo pek ya kuaförlerden ya da japon pazarı gibi yerlerde olabilir o da pahalı

Eklentiler

• Screenshot_20230924-105443_Chrome.jpg
    Screenshot_20230924-105443_Chrome.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 29
X