Kayseride Psikolog Önerisi

Psikolog önerilmez aslında..
Harvard'da doktora yapmış olsa bile aranızda bir bag kuramadiginiz zaman fayda etmez.
Karşılıklı olarak duygusal bir akış olması lazım geliyor.
Alanında uzman olması elbette önemli ancak ; uyum olmadıktan sonra bir anlam ifade etmiyor.
Çünkü metal düzen mekanik bir biçimde yapılandırilamiyor.
Bilginiz olsun.

bildiğim kadarıyla kendisinin kliniğinde bayağı işinde başarılı pedagog, psikolog, pediatristte mevcut. o nedenle yazmıştım

Psikolog önerilmez aslında..
Harvard'da doktora yapmış olsa bile aranızda bir bag kuramadiginiz zaman fayda etmez.
Karşılıklı olarak duygusal bir akış olması lazım geliyor.
Alanında uzman olması elbette önemli ancak ; uyum olmadıktan sonra bir anlam ifade etmiyor.
Çünkü metal düzen mekanik bir biçimde yapılandırilamiyor.
Bilginiz olsun.
evet haklısınız ben de tavsiye edilen bir psikoloğa gidip bağ kuramamıştım

orada önerilen biri var mı peki
ben mustafa hoca ile görüşüyorum ihtiyacım oldukça, daha önce istanbulda psikolog ile de görüşmüşlüğüm var. ama üstte bir arkadaşın dediği gibi mustafa hoca ile enerjimiz tuttu. ilaç vs de gerekmeden yardımcı oldu her zaman ama klinikteki başka psikolog ve psikiyatristlerden birisiyle görüşmem olmadı. yanlış yönlendirmek istemem.

ben mustafa hoca ile görüşüyorum ihtiyacım oldukça, daha önce istanbulda psikolog ile de görüşmüşlüğüm var. ama üstte bir arkadaşın dediği gibi mustafa hoca ile enerjimiz tuttu. ilaç vs de gerekmeden yardımcı oldu her zaman ama klinikteki başka psikolog ve psikiyatristlerden birisiyle görüşmem olmadı. yanlış yönlendirmek istemem.
teşekkürler

Kayseride memnun kaldığınız Psikolog var mı arkadaşlar
Canim biz tavsiye üzerine Defnar. Psikoloji diye bir yere gitmiştik. Arkadaşım çocuğunu orda Kübra hanım var ona götürmüş memnun kalmış tavsiye edince biz de çift terapisi için Kenan Demirkapı’ya gitmiştik ikisi de iyiydi hala arayış içindeysen tavsiye edebilirim

X