Kaynanamla sorun yaşıyorum

Zeynep1722

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
1
0
25
Nişanlim asker ev goturulemiyen yere verdiler.Bizde nikah yapmistik ama fiziken evli degiliz düğün yapmayi planliyoruz ama bn dogdugum ilçede ev tutup yaşamak istiyorm köy hayatinda yapamam kayivalidem koyde oturdugu icin buraya gelceksin burda bitane daha evimiz var esylarini duzeriz bnmle yaşarsın diyo_Oğluda bn ilcede ev tutucam karıma güveniyorum dedi annesi seni silerim dedi boşanma durumuna geldik siz olsaniz neyaparsiniz

Nişanlim asker ev goturulemiyen yere verdiler.Bizde nikah yapmistik ama fiziken evli degiliz düğün yapmayi planliyoruz ama bn dogdugum ilçede ev tutup yaşamak istiyorm köy hayatinda yapamam kayivalidem koyde oturdugu icin buraya gelceksin burda bitane daha evimiz var esylarini duzeriz bnmle yaşarsın diyo_Oğluda bn ilcede ev tutucam karıma güveniyorum dedi annesi seni silerim dedi boşanma durumuna geldik siz olsaniz neyaparsiniz
askerliği 6 ay deilmi ? gelince yapın düğününüzü

Daha birlikte yaşamadığınız halde sorun çıkarmaya başlamış bir de birlikte yaşasaniz neler olacak siz düşünün. Ben olsam bu durumu fırsat bilir nişanlımı gözlemlerdim eğer annesinin manipülasyonuna gelmez benim düşüncelerimi önemser dimdik durursa evlenirdim değilse yolu açık olsun

Kayınvalide konuşsun dursun

Siz siz olun kaynanayla aynı evde asla yaşamayın. Şimdiden bu kadar manipüle etmeye çalışıyorsa zaten aynı evde geçmiş olsun. Umarım eşiniz anasına uymaz.

Fiziken de evlisiniz, evlilik düğünle değil nikahla oluyor. Adam nişanlınız değil, eşiniz.

Eşiniz arkanızdaysa siz duymayın kimseyi. Geri adım da atmayın

Aileleri karıştırmayın derim. Kendi yağınız da kavrulun. Silemez blöf yapıyo cadı. Bence birey olarak fikrinizin arkasında durun. Nişanlınla kötü olma. Kendine hizmetçi arıyor bence.
İlçe de ev tutun. Kendi bilir konuşmazsa konuşmasın.

X