Kayınvalidemin gelin bohçama koyduğu bazı şeyleri geri versem ayıp olur mu?

Valla kayınvalidem bana düğünde ne takayım diye götürdü altın seç diye. Ben bugün anısını hep saklamak isterim dedim elmas bir set çıkarttırdım. Kredi çekmeden trink para verdi aldı beğendiğin seti.
Altın için kredi çekmedik yani😂😂
Ne güzel eşimle herşeyi biz yaptığımız için borçsuz yapamadık

Valla kayınvalidem bana düğünde ne takayım diye götürdü altın seç diye. Ben bugün anısını hep saklamak isterim dedim elmas bir set çıkarttırdım. Kredi çekmeden trink para verdi aldı beğendiğin seti.
Altın için kredi çekmedik yani😂😂
Elmas takılarınızlada sizi mutluluklar Allahtan kayınvalideniz varda almış yok siz onu kredi çekip alamazsınız😅

Bunu da şundan söylüyorum, genelde takı alırken altın alalım değer kaybolmasın kafasıdır o trabzonlar akıtmalar 😂
Ben mesela kessen öyle sarı bilezik, sarı bileklik sarı kolye takmayacağımdan elmas seti istemiştim. Kayınvalidem daha geleneksel olduğu için ay değer kaybı dedi. O sarı hasırlardan alacak oldu. Hayır dedim ben hatırasını istiyorum, öyle düğünden düğüne takıp kasa bekletmeyeceğim dedim. Siz biraz eski kafasınız belli 😂😂
Ay bak şimdi. O sarı sarı adeta göz kanatan bilezikleri düğün dernekte elaleme şıkır şıkır sallayıp oynamadan bu hayatı yaşadım deme lütfen. Elitliğin bilmem kaçıncı basamağıdır bu

Bende ezik gibi takı için yırtmadım sizin gibi en azından 😅

Bence yırtmışsın ki kredi çekip illa gerdanlık almışsın :KK70: Krediyi faiziyle ödüyorsun bankaya ne anlamı kaldı yatırım matırım, amaç gösteriş yapmak yani :KK70:

Valla görmemişin oğlu olmuş sizin de bir kolye olmuş habire ondan bahsediyorsunuz :KK70:
Madem çok varlıklısınız sadece sizin adınıza 1 ev vardır herhalde:)

Ay bak şimdi. O sarı sarı adeta göz kanatan bilezikleri düğün dernekte elaleme şıkır şıkır sallayıp oynamadan bu hayatı yaşadım deme lütfen. Elitliğin bilmem kaçıncı basamağıdır bu

Trabzon hasır sete bile tamam oldum şu akıtma denilen şeyi görünce. Çok bijuteri işi durmuyor mu ya

Bence yırtmışsın ki kredi çekip illa gerdanlık almışsın :KK70: Krediyi faiziyle ödüyorsun bankaya ne anlamı kaldı yatırım matırım, amaç gösteriş yapmak yani :KK70:

Valla görmemişin oğlu olmuş sizin de bir kolye olmuş habire ondan bahsediyorsunuz :KK70:
Madem çok varlıklısınız sadece sizin adınıza 1 ev vardır herhalde:)
Gerdanlık falan almadım ciddiye almayın. 1 evmii ayol apartman var ne diyorsun😅

X