Göz Makyajı Kaşlarımı düz hale nasıl getireceğim hanımlar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

milena6034

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2021
39
8
Benim tenim beyaz yüz şeklim oval burnum düz ve kalkık yüzüme göre küçük denecek kıvamda , gözlerim Ceylan tabiri dudaklarım ise ince ve ufak ((( kaşlarım ise normal de kalın ve kavisli bu durum berbatıma gidiyor ))) bundan dolayı uzun süredir ince ve düz kullanıyorum yüzüme daha çok gittiğini düşünüyorum ki öyle fakat ne yapsam da o kavis gitmiyor maalesef istediğim düz kaşı tam elde edemiyorum oradan kaş çımadığı için bundan dolayı 1.5 seneden beri kaş bandı kullanıyorum kapalı olduğum için fark edilmiyor ve o kadar alıştım ki onsuz çıkamıyorum anlayın allahtan gözlerim ve kaşım düşük değil ki hiç sarkma olmadı hatta topladı diyebilirim fakat nereye kadar bu banka muhtaç kalıcam sizce kavis kısmına jilet atıp istediğim gibi uçlarını kalem ile boyasam nasıl olur ya da nasıl bu kaşı düz biçime sokarım çünkü gözlerim çekik gibi olduğu için kavisli Kaş’ta öne çıkmıyor fakat ince ve düz Kaş’ta çok güzel ortaya çıkıyor bu göz makyajı ne yapmalıyım taktik verin lütfen hanımlar

Boşta kalan yerlere ve üç kısma microblading yaptırabilirsiniz , üstteki kavis kısmını da kaş ustrasıyla alırsanız olur.

Bende kavisli kaşlarım düz olsun istiyorum ama uzatarak olmuyor cunku bosluklar dolmuyor ve kavis gitmiyor.

X