Göz Makyajı Kaşlarım Eyvah!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

semachann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
396
347
26
Selamlar hanımlar. Yani uzuuuun zaman önce kaşlarımı aldırdığım hatta kaş alışını beğendiğim birisine dün gittim. Malum tatildeyiz ben de memleketteki kuaföre gitmek zorunda kaldım. Buraya gelmeden evvel üniversiteye gittiğim şehirde klasik gittiğim kuaförde daha önce hiç kaşlarımı almamış bir kadın ilk olarak kaşlarımı inceltti. Zaten kadının kendi kaşlarına bakınca anlamalıydım. Yani kendi kaşlarını 40'ların moda ikonları gibiydi.

eyebrows.jpg

Ama iş işten geçmişti. Sağolsun normalde düz sevdiğim kaşlarımdan hafif kavislenmeleri görebildim. Her neyse uzatmaya karar vermiştim birazcık kaşlarımı ancak 10 gün geçti ve pıtırcık pıtırcık kaşlarım hafiften çıktı. Ertesi gün de gezmeye gidecektik ben de dedim ki içimden "ya şu karşıdaki kadın iyi alıyordu, gideyim de aldırayım."

Güzelim kaşlarım için ikinci ölümcül hatayı yapmıştım. Ve şöyle gözüken kaşlarım:

Audrey-Hepburn.jpg

Şuna dönüşmüştü:

1_100.jpg

Kaldı ki bir de kaşın kuyruğunu da düzleştirmiş kadın... -_-

Şimdi kaşlarım epey hızlı uzuyor. Normal şartlar altında güzel bir şekilde aldırdıysam 15 günde uzuyor. Peki bu kez ne kadar bir süre beklemem gerekir? Cidden güzelim kaşceğizlerimi mahvettiler. Gözümden burnumdan hiç iltifat almayan ben kaşlarıma dair hep övgü alırdım. Ve yüzüme dair tek güzel detay olan kaşlarımı mahvettiler. Tavsiyelerinizi bekler, aynısını yaşamamanızı temenni ederim. İyi geceler!

konu açalı 2 dakika olmuş yaw, nereye kayboldun saygıdeğer lee...

Sarımsak sür çok işe yarıyor :) Denendi, onaylandı ✅
Yarın gece deneyeceğim artık. Bugün evde değişik bir merhem vardı sarı sarı böyle. Onu sürdüm. Hafif minnoş minnoş çıkmış dün bazı yerler. Biraz da vazelin yedirdim. :KK70: Bakalım 2-3 güne çok da sonuç alamazsam sarımsağımla yatarım.

Yarın gece deneyeceğim artık. Bugün evde değişik bir merhem vardı sarı sarı böyle. Onu sürdüm. Hafif minnoş minnoş çıkmış dün bazı yerler. Biraz da vazelin yedirdim. :KK70: Bakalım 2-3 güne çok da sonuç alamazsam sarımsağımla yatarım.
Vazelinin petrolden yapıldığını öğrendiğimden beri cildime sürmeye korkuyorum

X