Göz Makyajı Kaslari jiletlemek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tekrar merhabalar kizlar!
Ben kaslarimi jiletledim! hem de birden fazla kez, azicik uzadi jileti vurdum, yine uzadi yine vurdum.
Her aksam sarimsak surdum, sabahlari da badem yagi surdum. Yeni cikanlar daha kalin cikti (jiletledigim yerler kel olmadi, kaslar yine cikti yani), ve dolgunlasti kaslarim. Ama ben kaslarimin tamamina jilet vurmadim, belli belirsiz olan baslarina vurdum. azicik da ustten vurdum, yine gayet normal cikti yani.. Yaglas kaslarin uzama hizini arttirdi. Yine de uzayana kadar garip gorunuyorlar, goz kalemiyle tamamlamak zorunda kalmistim kaslarimi hep :KK70:
Rengi de koyulasti. Annem ve kardesim degisimi farkettiler, soruyorlar, sen naptin kaslarina, tam kara kas kara goz olmussun diye :KK70:
Simdi bu yaz bir gecsin, yine birkac kez daha jiletlemeyi dusunuyorum. daha da cogalir umuduyla.

ya bende 2 sene var yarısından kazıyorum aşaağı doğru olduğu içn kaşlarım artık gona geldi çıkıoo kaş ama yine aynı model ne çoğalma var nede bişeyy ben neler sürebilirim?? üstelik adımda sürmeli kaşlıya çıktı hoşta görünmüo artık hoşuma gitmio kalem kaşlı olm ak her resimde farklı model kaş var :KK43:

Neler sürebilirsin?
Başta sarımsakla ovala.
Badem Yağı
Sarımsak yağı
Yılan yağı
tercih edebilceğin yağlar.

susam yağını deneyin kızlar bende jiletlemiştim ama 2 kere gene yapmayı düşünüyorum uçlarından ama yoksa dışarıya çıkamayız walla sırnaşık şey

ben jiletledim :) gecen sene bi yada iki kez bu sene de jiletledim kalın olur diye hiç fark yok inan bana yağlar felan da çıkan kaşları geri dökülüyor sarmısak iyi ama o da tam kalın olmuyo bence tek çare kaş ektirmek tüm yöntemleri deneyen biri olarak diyorum yağla ugraşır gözlerinizde yağ torbaları oluşturmayın yogun gibi şiş gözlerle gezmektense iki tel daha kaş için boya daha iyi benden tavsiye ektirirken de dikkat edin fut yöntemi uygulatmayın yada bazıları dik dik ekildi diyo dönüşü olmuyo ya güvendiğiniz birine yaptırın yada bosverin boyayın .....

Saçmalıktan başka birşey değil.Allah korusun alnınız kıl dolsa,kaşlarınız çıkmasa bi yerinizi kesseniz nolucak?Bu kadar da değil yani...Çok istiyorsan git para ver kaş ekleme yapsınlar.Yok böyle birşey yani.Vezir olucam derken rezil olucaksınız bu takım yollarla.

nasıl yaa tamamını mı :uhm: ee noluyo peki hiç kaş olmuyo mu yani allah korusun böyle hasta gibi durmuyo mu yarısını falan yapanı gördüm de tamamı çok garip :1shok:

nasıl yaa tamamını mı :uhm: ee noluyo peki hiç kaş olmuyo mu yani allah korusun böyle hasta gibi durmuyo mu yarısını falan yapanı gördüm de tamamı çok garip :1shok:

hahah :KK70:
Ben de tamamini yapiyorum demedim ki zaten, belli belirsiz olan baslarini yaptim dedim :))

Saçmalıktan başka birşey değil.Allah korusun alnınız kıl dolsa,kaşlarınız çıkmasa bi yerinizi kesseniz nolucak?Bu kadar da değil yani...Çok istiyorsan git para ver kaş ekleme yapsınlar.Yok böyle birşey yani.Vezir olucam derken rezil olucaksınız bu takım yollarla.

Abartmissiniz. Ne kesme ne de alinda killanma; bunu ne yasadim ne de duydum.
He kas cikar mi cikmaz mi bu muamma, kimisi kaslarinin cikmadigini soyluyor, kimisi daha kalin ciktigini soyluyor.
Kas ektirmeyi herkes biliyor. Ben sahsen kas ekletmem, vucutta yapay olan herseye karsiyim. Jiletin bazi kisiler tarafindan denenip ise yaradigini duydum ve denedim, ve bana da bana yaradi acikcasi. Siz yapmayin efendim, kimseyi zorlamiyoruz.

Evet ben de denedim bu jilet işini, tabii bütün kaşım için değil.Sadece sol kaşımın üstüne uyguladım ve evet kalınlaştı tüy gibi değil de kıl gibi çıktı diyelim şuna...

jileti alıp alnımızı kazıyoruz demedik delikafadulden
sadece seyrek gördüğüm yerlere yaaptım çokda ii oldu walla

evet bende uyguladım tabiki bir kısmına dipnot çıkıış yönüne doğru bu çok önemli ters yne olursa dik çıkıyo ilk önce sert çıkıyo uzadıkça yumuşuyo kaşları bide öyle zombi gibi kazımaya negerek var zayıf olan bölümü kazımak daha iyi snuç çok iyi ince tüyler kalınlaştığı için kaş çoğalmış gibi oluyo yoksa bir yerden öyle kıllar fışkırmıyo deneyin farkı anlayın derim...

Evet ben de denedim bu jilet işini, tabii bütün kaşım için değil.Sadece sol kaşımın üstüne uyguladım ve evet kalınlaştı tüy gibi değil de kıl gibi çıktı diyelim şuna...

gecen aylarda bende yaptim kas ustlerime
biraz kaldirmak istedim kaslarimi ustlerdeki ince tuyleri jiletledim bikac kez onlar kalinlasti altlardan aldim boylece yukseltmis oldum ama baya degisik bi goruntum oldu sevimli degilde asi gorunuyorum artikkafamçokkarıştı

kasina jilet yapanlar nasi yapiyo n yonde yapiyo??? be de yapmayi dusunuyorum kalarim cok dokuluyo bu aralar.

canim valla ben gönüllü jiletliyorum yani 3-4 senedir kaslarimi tamamemaliyorum bende zaten PMU var yani permanent- make- up..vallane diyom firca gibi cikiyo hala..bu yüzden ipliklen almaya basladimama yine de 4-5 günde cikiyo ve 2-3 haftaya kadar da komplet cikiyo ama bu biraz da genlere bagli bende cikiyo diye sende de cikcak degil bence yapma en iyisi AMLA- yagi bu bir hint yagiyemyesil kalin agir kokulu bir yag saclari ve kaslari siyahlastiriyor ve kalinlastiriyor ve uzatiyor hergün uygula 3 haftada etkisini görüceksin..

kasina jilet yapanlar nasi yapiyo n yonde yapiyo??? be de yapmayi dusunuyorum kalarim cok dokuluyo bu aralar.

Kasimi islatip biraz sabun suruyorum, az miktarda sac yumusaticisi da olur. jiletle killarin cikis yonune dogru hafifce jiletliyorum. Israrla kel edercesine jiletlemeyin. Bir de kesinlikle killarin cikis yonune dogru jiletleyin, yoksa duz cikabilir, veya hic cikmayabilir. sonra yikayip biraz badem yagiyla masaj yapiyorum. Butun kaslari jiletlemeyin, gercekten komik bir goruntu oluyor, jiletlediginiz yerleri kalemle boyamak mecburiyetinde olabilirsiniz.
Sunu da soylemek istiyorum, jiletledikten sonra bir daha kasi cikmadigini idda edenler var. Yani bu yontem bende ise yaradi diye herkeste yarar diye birsey yok. Iyi dusunun. Denemek icin cok az bir yerini jiletleyebilirsiniz.

Ben uzun suredir jiletlemedim, stresten kaslarimi cekistirip durdum, baslari yine seyreldi. Yine jiletlemeye baslicam baslari.

heidicim benimde aynen öyle bir durumum var yani kalin kasta incede sevmiyorum ama dogal istiyorum sekil iyi olsun diyorum(kendim aldigim icin sekil bozuk) killarim hem kalin siyah ve hemde bosluklar cok var ortalar neysede o bosluklar cok kötü duruyo sarimsak badem yagi hepsi denendi jileti duydum e simdi bu kas ona göre jilette yok normalle nasil yapicam dedim ama yaptim uzadi daha yeni ama yine ince kalinlasmadi kas kalem denedim onlarda kopariyor:S gerci gecen kaslar icinözel bir jilet buldum ama ne biliyim kas ekimide ucuz olsa ondan yapiyim dicem ama:KK70:

Sarimsak filan da mi care etmedi? Allah Allah, aradaki bosluklar nasil kapanir ki, ben de bilemiyorum. Ya dedigin gibi kas ektircen, ya da kalemle kapatacan.
Ama kas ektircek kadar kotu mu yahu? sadece seyrekse kalemle kapat bence ama arada bayagi bosluk varsa kas ektirmeyi dusunebilirsin istersen.

Bu arada, ben yurtdisindayim ve burda kas jiletleri var, daha ince ve kucuk oluyorlar. Ama onlari kesfetmeden once normal jiletle aliyordum, dikkat istiyor, yanlislikla fazladan kas jiletleyebilirsiniz.

bende yurt disindayim canim ya nasil diyim cok kalin ve siyah bi topic acmisdim bu kasa nasil sekil verilir diye orda fotum var gerci orda sorun yok gibi ama o bosluklari yani seyrekleri alirsam cokince olucak bend eistemiyorum öyle kalin istiyorum oda seyrek geldigi icin gelmiyo ne yazikki:S sarimsaki gece yaparken yaptigim icin koku sorun degil ilk yaptigimda ertesi güne cikiyodu düsün ama ince olarak olsun dedim 1 gün sarimsak bi gün badem yagi yaptim biraz oldu ama bide dökülme sorunu oldugu icin sonradan sarimsakda etki etmiyor kisaca hic bisi ama ekim fiyatida cok pahallidir ya bütcem az onada kas kalemini dendim oda acayip berbat görüntü var dogal durmuyor kopariyo fari da deneyim bi:KK70:bakalim nasil olcak

Kasimi islatip biraz sabun suruyorum, az miktarda sac yumusaticisi da olur. jiletle killarin cikis yonune dogru hafifce jiletliyorum. Israrla kel edercesine jiletlemeyin. Bir de kesinlikle killarin cikis yonune dogru jiletleyin, yoksa duz cikabilir, veya hic cikmayabilir. sonra yikayip biraz badem yagiyla masaj yapiyorum. Butun kaslari jiletlemeyin, gercekten komik bir goruntu oluyor, jiletlediginiz yerleri kalemle boyamak mecburiyetinde olabilirsiniz.
Sunu da soylemek istiyorum, jiletledikten sonra bir daha kasi cikmadigini idda edenler var. Yani bu yontem bende ise yaradi diye herkeste yarar diye birsey yok. Iyi dusunun. Denemek icin cok az bir yerini jiletleyebilirsiniz.

Ben uzun suredir jiletlemedim, stresten kaslarimi cekistirip durdum, baslari yine seyreldi. Yine jiletlemeye baslicam baslari.
cnm kaslarn cikis yonu derken ben yukaridan alnimdan yani asagiya gozume dogru cok hafif yaptim. kazimadim. cikis yonu bu mu oluyor yoksa asagidan yukariya mi??ama jiletledigim kadar kas cikmadi tek tuk cikti ve 10 gun oldu. kasimin en ustunu ve en altlaran cikan kaslari cok hafif bi sekilde jiletledim denemek amacli.

X