Kalıcı Makyaj Uygulamaları kaşim mavi lacivert rengine dondu neden ki

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

mutlukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
175
33
kaşim mavi lacivert rengine dondu neden ki.nerden bulastim ya .şirin baba gibi mavi sekilsiz biri duz biri kavisli aglamaktan gozler sis 😭😭😭

17 ay oldu.zaten ilk ay maviye donmustu.nasil anlatsamki kasta parca parca nokta nokta cizik seklinde boyalar kaldi.bir garip oldu.birsine sorsam ne tekrar yapalim diyo ne uzerine ten rengi gecelim diyo.korktum artik boyle kaldim.

Gecmis olsun ucuz boya falan mi kullandilar hani su tribal dovmeler de kullanilan mavi yesile dönen😳

Ben de yaptırmıştım, kapkalın ve siyah yapmıştı, o kadar tarif ettim, doğal olsun dedim, foto gösterdim, dünyanın parasını verdim. Kaşımı görünce ağlamamk için zor tuttum kendimi. Kapkalın ve simsiyah. Ben ben değilim. Eve gelince 2 gün uğraştım ve geçti çok şükür. Seyrek kaşlarımı arayacağım hiç aklıma gelmezdi.

Ben de yaptırmıştım, kapkalın ve siyah yapmıştı, o kadar tarif ettim, doğal olsun dedim, foto gösterdim, dünyanın parasını verdim. Kaşımı görünce ağlamamk için zor tuttum kendimi. Kapkalın ve simsiyah. Ben ben değilim. Eve gelince 2 gün uğraştım ve geçti çok şükür. Seyrek kaşlarımı arayacağım hiç aklıma gelmezdi.
aynen cnm bende ariyorum olmayan sekilsiz kaslarimi .sukur kurtulmussnuz.nasil kurtuldunuz sildirdiniz mi

20190805_031313-1-1.jpg
20190805_031201-1-1.jpg

Nerede yaptırdınız ifşa edin de kimse gitmesin paranıza yazık. Ben de yaptırdım hiç böyle renk atmadı 4 ay oldu

Ben daha önce bir. İlaç paylaşmıştım, cildi yenilediği için boyayı attı, evde evde kalıcı makyaj silme başlığı altında. Siz bi on gün bence gece yatmadan sürün kaşlarınıza sabaha kadar kalsın, sabah yıkayın

Ben daha önce bir. İlaç paylaşmıştım, cildi yenilediği için boyayı attı, evde evde kalıcı makyaj silme başlığı altında. Siz bi on gün bence gece yatmadan sürün kaşlarınıza sabaha kadar kalsın, sabah yıkayın
buldum cnm saol yarin alip deneyecegimm

İnşallah işe yarar, bana doktor arkadaşım önermişti. Kıl görüntüsü zamanla siliniyor ve bütün görünüyor değil mi? Yaptıran çok ama sonrasıyla ilgili pek yorum bulamamıştım ben

İnşallah işe yarar, bana doktor arkadaşım önermişti. Kıl görüntüsü zamanla siliniyor ve bütün görünüyor değil mi? Yaptıran çok ama sonrasıyla ilgili pek yorum bulamamıştım ben
[/QUOfoto atmistim yukarida.derin ve yogun boya kullaninca cok cok gec cikacak veya cikmayacak bilmiyorum.silme islemi ayri bir dert arastirdim.kimi biryere iyi kimi kotu diyo oda bir dert .ins. ise yarar bu krem

X