Göz Makyajı Kaşım beyazlıyor korkuyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Phoebe buffayy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2022
8
4
27
Arkadaşlar merhaba iyi bayramlar. Yaşım 26 ama 2 aydır özellikle sol kaşımda beyaz tüyler çıkıyor. Dipleri siyah uçları beyaz. Bu beyaz tüylerin artma ihtimali beni çok endişelendiriyor. Aynı durumu yaşayan, doktora soran var mı? Nasıl geçecek bu neden olabilir lütfen yardımcı olun 😞

ilk başta önemsemedim ama bugün tekrar gördüm çoğalmış. Doktora gitmek istedim ama 3 gün bayram tatili var ve benim kaygı düzeyim arttı o yüzden araştırıyorum bi cevap bulup rahatlamak istiyorum
Üç günde artmazlar Allah başka dert vermesin ne diyim. Ne güzel dertler varmış yahu imrendim.

Arkadaşlar merhaba iyi bayramlar. Yaşım 26 ama 2 aydır özellikle sol kaşımda beyaz tüyler çıkıyor. Dipleri siyah uçları beyaz. Bu beyaz tüylerin artma ihtimali beni çok endişelendiriyor. Aynı durumu yaşayan, doktora soran var mı? Nasıl geçecek bu neden olabilir lütfen yardımcı olun 😞
Dert etme , tek dert kaş olsun birsürü çözümü var ..

sürekli kullandığım tek ürün güneş kremi o yapar mı acaba
Bilemiyorum eğer güneş kremi +leke önlemeye yönelik bir ürünse yapabilir ama tek kaş olması düşündürücü. Herneyse bu biyolojik bir durum değil. Aksi olsa dibinin de beyaz olması gerek. Sadece ucu beyazladığı için temas ile oluşan bir beyazlama diyorum.

Benim saclarim da beyaz. Kaslarim da beyaz. Saclarimi boyuyorum. Kaslar cok belli degil henuz. Genetik yani. Senun yaslarda ben de takardim. Simdu umursamiyorum. Boya denen bisey var. Sıkma canini

Stres kaynaklı olabilir, benim de yaşım 25 ve saçlarımın tepelerinde epey beyaz var. Bir ara kaşımda bir tel çıkmıştı sonra devamı gelmedi. Stres yapmayınca yeni teller tekrar eski renginde çıkabiliyormuş. O zamana kadar rahatsızsanız boyatın mecburen.

Ben de 26 yaşındayım, saçlarımda tek tük beyazlar var ama kaşımda beyaz yok, çevremde de görmedim, o yüzden bilemiyorum.

Ben 14 yaşımdan beri saçımı farklı farklı renklere boyuyordum, geçen sene beyaz görünce ve boyanın beyazlatabileceğini öğrenince boyamayı bıraktım.

Yeterince iyi beslenmiyor da olabilirsiniz. Kan değerlerinizi ölçtürüp ona göre bir vitamin ve mineral takviyesi alabilirsiniz.

Bilemiyorum eğer güneş kremi +leke önlemeye yönelik bir ürünse yapabilir ama tek kaş olması düşündürücü. Herneyse bu biyolojik bir durum değil. Aksi olsa dibinin de beyaz olması gerek. Sadece ucu beyazladığı için temas ile oluşan bir beyazlama diyorum.
inşallah öyledir teşekkür ederim vakit ayırdığınız için 😊

X