Göz Makyajı Kaş usturası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet arkadaşlar kullanan biri olarak yorum yapıyorum.. kaş usturası yada kaş şekillendiriciyi sadece seyrek çıkan kaşlarınız için kullanabilirsiniz yani kaşlarımı alırken canım acıyor bununla alayımda cımbızla uğraşmiyim derseniz yanılırsınız ve o kadar keskinde değil kaşlarınızı gürleşsin diye bununla alırsanız da pek faydasını göremezsiniz çünkü öyle gürleştirme gibi bir özelliği yok belli bir alımdan sonra belki biraz kalınlaştırır ama mucize beklemeyin

gecen yıl arıyordum bu urunu..aldım cok sık olmasada kullandım ..yalnız cıkmayan yerlerı yaparken kaslarıma dogru kactı her seferınde..cok kullanıslı bulmamakla beraber cok faydası olur mu bılmıyorum. en azından ben cok kullanmadım kullandıgım kadarıylada hıc bır fark goremedım..

kaşlarım dökülmüştü şimdi ise seyrek çıktı bunu kullanırsam faydasını görür müyüm? cvp verirseniz sevinirim.

tamam canım sende deneyimlerini paylaşırsın :)

Kızlar ben 15 gün oldu incecik bırakacak sekilde usturayla aldım iki kez vee evet gözle görülür şekilde kalinlasti çıkanlar ama daha tam sonuca zaman var sanırım. Bu arada istanbuk Eminönü zaza handa arka giriste ki tras malzemeleri satan yerde tanesi 2 lira ne o öyle 3 tane 20 lira yuhh altı üstü bi jilet buda:KK43:

kaşlarım dökülmüştü şimdi ise seyrek çıktı bunu kullanırsam faydasını görür müyüm? cvp verirseniz sevinirim.

Canim bence görürsün çünkü bir nevi tras yapıyorsun gayet sert çıkıyor kıllar ama cok kolay değil dikkatli olun alirken.bu arada evet amazon da lightinthebox sitesi demmakyaj ve elektronik haric ülkemize ürün yolluyor.hatta bizzat lightinthebox.com türkçe dil seçeneğiyle kolay alışveriş sağlıyor üstelik en uzun kargoyu secerseniz ücretsiz yolluyor:)

Kızlar ben 15 gün oldu incecik bırakacak sekilde usturayla aldım iki kez vee evet gözle görülür şekilde kalinlasti çıkanlar ama daha tam sonuca zaman var sanırım. Bu arada istanbuk Eminönü zaza handa arka giriste ki tras malzemeleri satan yerde tanesi 2 lira ne o öyle 3 tane 20 lira yuhh altı üstü bi jilet buda:KK43:

aynen öyle canım benim ama izmir de malesef yok kuaför toptancılarında bile:KK43:

Ben de kaş usturası arıyorum, nerdeyse her hafta rossman'a gitmeme rağmen hiç dikkatimi çekmemiş, bugün tekrar bakacağım.

kaşlarım normalde alımdan dolayı küstü 3 yıldır felan almıyordum şu sıralar bakımdan dolayı alt tarafta tüylenme var ama cansız hiç bişey yapmazsam çıkacağını düşünüyorum ama cansız olacaklar arkadaşlar yeni çıkan ince tüylere ustura yapsammı ki karasız kaldım tamda sipariş ettiğim anda tüylenme başladı.lütfen biri cvp yazsın

bir etkisini görmedim ben boşuna kaşsız gezmeyin.. ince çıkan tüyleri kalınlaştırmak için yağlar vardı hin yağı sanırım birisi emin değilim, bir araştırın derim..

kızlar kaç aydır deli gibi kaş usturası arıyorum ne internette satıolar ne magzalarda .istanbula gidipde o bayana aldırma imkanım yok .yaaa istbanbulda yaşayıp kaş usturası satılan yeri bilen yada nerden alçağım konusunda fikri olan varmı.çok önemli kaşlarım kalmadı benim :KK43: lütfen postayla parasını havale ederim
Hala arıyor musun kas usturasi

X