Göz Makyajı Kas konturu yaptirdim imdatt yardim edin lutfennn

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de yaptırdım ve çok pişman oldum... renk değil de kalınlığı arttı. bakışlarım ifadem değişti. çok çok üzgünüm. yok mu hal çaresi?
Merhaba bende bundan 1 sene once microblading yaptirdim hem cok kalin oldu hemde iki taraf birbirini tutmuyor ifadem mahvoldu bende hala arasttiriyorum siz sildirdiniz mi?

Merhaba kil tekniğiyle kas yaptırdım bugün ve su an acayip kalın ve siyah duruyor. Recep ivedik gibiyim. Yok mudur bunun bir çaresi lütfen yardım edin. Su değmesin dediler ama yikasam geçer mı ki. Off çok canım sıkkın. Su anki halinin resmini atıyorum.

Eklentiler

• IMG-20170305-WA0001.jpg
    IMG-20170305-WA0001.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 1.449
  • IMG-20170305-WA0000.jpg
    IMG-20170305-WA0000.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 1.736
merhaba. Ben de dün aynı işlemi yaptrdım ve sonuc gercekten rezalet. Ben de nasıl kurtulurum bilemiyorum. Asla vazelin sürmüyorum ki kurusun kabuk atsın . Kendımden ıgrenıyorum aynaya baktığımda. Eger kabuk attıktan snra da kalırsa sildirecegım. Kesinliklr microblading dogal falan diyenlere inanmayın. Asla doğal bir goruntunuz olmuyor.

Kizlar bende yaptiricaktim ama bi uzaman ablam dedi ki sakinistersen yapayim ama bana sorsalar yapmayin diyorum dedi birakin yapan kisiyi sonrasinda renk acildikca kaslar yanik gibi kaliyor ama kas fariyla falan duzeltmeye calissaniz gecmis olsun gercekten ilk gunler cok koyu renkli oluyor gun gectikce aciliyor A aysegulkr90 canim orantisiz yapmislar binseydin tepelerine onden bi calisma yapip gostermediler mi sana

Merhaba kil tekniğiyle kas yaptırdım bugün ve su an acayip kalın ve siyah duruyor. Recep ivedik gibiyim. Yok mudur bunun bir çaresi lütfen yardım edin. Su değmesin dediler ama yikasam geçer mı ki. Off çok canım sıkkın. Su anki halinin resmini atıyorum.

Kalın ve siyah görünmesinin dışında ikisinin şekli de birbirinden bir hayli farklı. Yapan kişi işini bilen biri değilmiş maalesef.

1,2 ayda kendine gelir kaşların...o kadar kötü degil bence...2. Rötüşe gitme eger koyu geliyosa...ben 2. rötüşü yaptırmadım bu yüzden...pigmenti iyi ayarlayamaya biliyorlar..benimde ilk aylar koyuydu...simdi tam oturdu yüzüme..

Merhaba bende bundan 1 sene once microblading yaptirdim hem cok kalin oldu hemde iki taraf birbirini tutmuyor ifadem mahvoldu bende hala arasttiriyorum siz sildirdiniz mi?
Merhaba, ben de 2 gün önce yaptırdım..çok mutsuzum recep ivedik gibi oldum kalın ve çirkin aynaya bakmak istemiyorum.
yapan kadını aradım rötüş yapmazsak 1 haftaya rengi çok açılacak 1 aya kadar da geçecek dedi..bu tecrübeyi yaşayan var mı

1,2 ayda kendine gelir kaşların...o kadar kötü degil bence...2. Rötüşe gitme eger koyu geliyosa...ben 2. rötüşü yaptırmadım bu yüzden...pigmenti iyi ayarlayamaya biliyorlar..benimde ilk aylar koyuydu...simdi tam oturdu yüzüme..

Siz rötüş yaptırmadığınız halde bu kadar kalıcı diyorsanız vay halimeeee :KK43:(( ben hemen gitsin istiyorum..eski kaşlarımı geri istiyorum... bana kadın rötüş yapılmazsa hemen geçer diye yalan attı demek :KK43:((( off ki ne offf

merhaba şimdi memnun kaldınız mı ? o kadar uzun süre oldu düzeldi mi ?tsk

Murat Akyol'un yaptığı kaşın mağduruyum.

SAKIN SAKIN KALICI KAŞ YAPTIRMAYIN. İlk an güzel gibi duruyor ama zamanla cilt üzerinde boya yayılıyor, kıl gibi olan çizgiler genişliyor ve birleşiyor. Şu an kezban gibi koyu kaşlarım var. 2014 Aralık'ta yaptırdım, 2buçuk sene oldu ve geçmiyor, çünkü kalıcı dövme boyasıyla yapmış. Fiş vermediği için hiçbirşey iddia edemiyorum.

En etkili Pico saniye lazerler ile çıkıyormuş, yaptıran var mı?

Bende dün yaptırdım çok pişmanım.. İlk çizdiği gayet güzeldi, sonrası bana göre bi facia, sarışınım kaşlar siyah ve kalın oldu. Nasıl kurtulabilirim bilmiyorum. Kaş kontur silme kremleri gördüm nette, işe yarar mı ki?

Bende dün yaptırdım çok pişmanım.. İlk çizdiği gayet güzeldi, sonrası bana göre bi facia, sarışınım kaşlar siyah ve kalın oldu. Nasıl kurtulabilirim bilmiyorum. Kaş kontur silme kremleri gördüm nette, işe yarar mı ki?

Sanırım Bebantol ve Medicasol gibi yanık kremleri sürerseniz, hafifler rengi açılır biraz. Yoksa lazerle sildirmesi çok zor ve uzun zaman alıyor.

Teramisin verdi onu kullanıyorum şuan, diğerleri daha işe yarar derseniz alırım. Çok kötü bi görüntü var şuan, bin pişmanım.. Yani kırk tembih ettim, sarışınım hafif ve açık renk olması yönünde, tabi tabi öyle olucak dedi, ikna edici davrandı, inandım :KK43:

Arkadaşlar ben de 1 ay önce kas kontürü yaptırdım ve işlem çok güzeldi rengi de şeklide sonra 1 ay içerisinde rengi açıldı zaten ve bugün de rötuş yaptırdım şimdiki biraz daha koyu ama pamuk yardımı ile krem sürdüğünüz ve yikadiginiz zaman 3 günde açılıyor rengi zaten lazere başvurmayin mahvedersiniz cildinizi de kaşınızı da dediğim gibi krem ile pamuk yardımıyla biraz bastırarak silerseniz rengi açılıyor kalıcı olmuyor yani

Son durumunuz ne nolur cevap verin. 3 ay oldu yaptirali geciyomu sildirdinizmi. Bununla yasayamiyorum suanki durumum oyle kotuki psikolojim bozuldu demek cok hafif kalir

X