Göz Makyajı kaş kontürü sildirmek için tavisyeleriniz lütfen yardım edinnnnnn :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hayal_sevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2010
55
4
kızlar ben daha dün kaş kontürü yaptırdım ama bin pişman oldum şekli hiç olmadı :KK43: rengi koyu tamam o açılacakmış sorun yok ta, kaşlarımı yukarı kaldırdı baya bi. o da sert bi ifade kattı yüzüme aynaya her baktığımda moralim bozuluyor. daha önce kontür yaptırıp sildiren var mı lüften yardım edin :KK43: çok mutsuzum

bende yaptırdım önce koyuydu şuan ise acıldı sankı kahverengi bir kalemle cizmisim gibi duruyo ama alıştım sanırım ..dert etmiyorum takıntı haline de getirmedim..hatta yapan arkadas gel yine üstünden gecelim diyor bende aslaaaa birdaha aynı acıyı yaşayamam deyip olay mahalinden uzaklaşıyorum..Bu tür işlem için iyice dusunmek lazım...

bende yaptırdım önce koyuydu şuan ise acıldı sankı kahverengi bir kalemle cizmisim gibi duruyo ama alıştım sanırım ..dert etmiyorum takıntı haline de getirmedim..hatta yapan arkadas gel yine üstünden gecelim diyor bende aslaaaa birdaha aynı acıyı yaşayamam deyip olay mahalinden uzaklaşıyorum..Bu tür işlem için iyice dusunmek lazım...
Bende düşünüyorum ama acı olduğunu ilk defa duydum
kıl tekniği ile mi yoksa dövme ile mi yaptırdınız?

X